Apple iPhone 3GS
Apple: wybuchające palmofony to nie nasza wina
Apple przeprowadził wewnętrzne dochodzenie na temat samoczynnie wybuchających i pękających iPhone’ów. Koncern nie wykrył żadnych defektów.
|
Według Apple’a, iPhone sam z siebie nie ma prawa ani pęknąć, ani wybuchnąć. Za wszystkie przypadki tego typu awarii tych urządzeń odpowiadają „czynniki zewnętrzne”. Dowodzić ma temu badanie, jakie przeprowadził koncern analizując dokładnie swój najnowszy palmofon. Apple przypomniał również, że ilość tego typu przypadków jest „znikoma w porównaniu do urządzeń, które nie uległy takiemu uszkodzeniu”. Podczas analiz nie wykryto również symptomu przegrzewającej się baterii, na co skarżą się użytkownicy iPhone’a 3GS. |

Kup Najtaniej
A ZE ZNIKOMA LICZBA WYBUCHAJACYCH IPHONE - MOGE TYLKO ZYCZYC S. JOBS BY TYLKO (!!!) ONE WYBUCHALY W JEGO CALEJ RODZINIE I NIKOMU WIECEJ!!!!!!!!
I MAM WTEDY NADZIEJE ZE POWTORZY TE SLOWA JEZCZE RAZ CO TU POWIEDZIAL (ze maly odsetek)
widzialem jednego palmfona innego producenta ktory sie po prostu smazyl na czarnej tapicerce
po prostu sie wylaczyl
Kiedy Apple się zapierało? Kiedy mieli problem z bateriami dwa lata temu przyznali się bez oporów. Kiedy siadły ludziom grafiki w kilku modelach iMaca też nie robili problemów i przyznali się.
@Sewer
Nabijasz punkty i nic więcej. zawsze się znajdzie sposób żeby zniszczyć telefon i zwalić winę na producenta.
Tym bardziej, że konkurencja nie śpi ;0)
Więcej osób go kupi niż zareklamuje (zawsze tak jest).