Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Nokia C6 - dotykowiec z wysuwaną klawiaturą QWERTY

Nokia

Nokia C6 - dotykowiec z wysuwaną klawiaturą QWERTY

Nokia przygotowuje kolejny telefon komórkowy, który nosić będzie oznaczenie C6. Na pierwszy rzut oka, jest to model 5230 XM w wersji z wysuwaną klawiaturą QWERTY.

Ciężko będzie się nam przyzwyczaić do nowego nazewnictwa telefonów Nokii, ale decyzja już zapadła, a oto kolejny jej dowód. Po modelu C5, który nie posiada dotykowego ekranu, przyszła pora na dotykową C6. Nowy telefon, którego Nokia oficjalnie jeszcze nie przedstawiła, przypomina do złudzenia obecny na rynku model 5230 XpressMusic, tylko że posiada dodatkowo wysuwaną klawiaturę QWERTY. Nowa Nokia będzie posiadać raczej starszego Symbiana^1, niż nowego, prezentowanego niedawno Symbiana^3. Więcej informacji niestety na razie nie ma, oprócz tego, że na rynek Nokia C6 miałaby trafić w tegoroczne wakacje.

Dodaj komentarz 10 komentarzy
Gość IP: 89.72.211.* 2010.03.15 01:04
chłam...plastikowy chłam...widać jak nokia się kończy i dobrze
mlb
mlb 2010.03.15 08:06
coś pomiędzy XpressMusic a N900
kruper11
kruper11 2010.03.15 08:52
bardzo ładna stylistyka, przy umiarkowanej cenie może to być nie lada hicior, urządzenie jak ktoś wyżej zauważył kojarzy się z n900 oraz n97mini a ma funkcje jak 5230 czy 5800. Jestem na tak.
therion888
therion888 2010.03.15 09:23
Telefon wyglada ok, szkoda ze nie jest z nowym systemem. Nie ma teraz sesnu bawic sie tym starym kiedy konkurencja ma lepsze.
Niuniek
Niuniek 2010.03.15 10:25
w Nokii wszystkie nowe modele za bardzo przypominają te stare. Zarówno z wyglądu jaki i technologii. Liczą że ludzie dadzą się na to nabrać?
Niuniek
Niuniek 2010.03.15 10:27
o w oknie rozmowy mam informacje, kiedy ostatnio o tym rozmawialem
Gość IP: 83.6.24.* 2010.03.15 11:42
Szaleństwo designu.. jeszcze trochę to mając na półce 10 modeli nokii nie będzie wiadomo który jest który.. zero inwencji.
rafc25
rafc25 2010.03.15 17:46
Najlepiej by było zrobić jeden a konkretny model a nie kilka...
Gość IP: 193.34.0.* 2010.06.11 09:07
nawet fajne urządzenie
Gość IP: 78.8.89.* 2011.04.14 14:31
czy jest taki telefon w czarnym kolorze? Szaleję za takimi komórkami i najlepiej żeby to też były nokie.
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 15.03.2010
Tagi producenckie: nokia
Tagi modelu: nokia c6
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 16482
CENEO Kup Najtaniej
Case Logic DCB-304 czarny Case Logic DCB-304 czarny
Dostępny w 39 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon Pixma iP110 z baterią, WIFI (9596B029AA) Canon Pixma iP110 z baterią, WIFI (9596B029AA)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
DELL Inspiron 14z (MOBDELULT0037) DELL Inspiron 14z (MOBDELULT0037)
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lenovo Yoga 2 Pro  (59-427500) Lenovo Yoga 2 Pro (59-427500)
Dostępny w 20 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu