Nowy Galaxy S z dwurdzeniowym procesorem nie będzie zbyt tani
Galaxy S Advance widziany na Filipinach, znamy jego cenę
Pierwsze ujęcia na żywo nowego Samsunga Galaxy S Advance wykonano na Filipinach. Podano również cenę i datę premiery.
|
Nowy członek już bardzo licznej rodziny Galaxy S ma oficjalnie zostać zaprezentowany podczas Mobile World Congress w Barcelonie i mniej więcej w tym samym czasie będzie dostępny na rynku filipińskim. Cena to równowartość 535 dolarów (ok. 1700 złotych), czyli pomiędzy modelem Galaxy S+, a Galaxy S II. Przypomnijmy, że Galaxy S Advance jest wyposażony w 4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor Cortex-A9, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów 720p, a także system operacyjny Android 2.3.6 Gingerbread. |


Kup Najtaniej
Zbyt wiele modeli na rynku i zbyt szybka zmiana modelu uniemożliwia obniżenie kosztów i ceny. Prawdopodobnie dopiero Microsoft, po opanowaniu rynku, wstrzyma ten szaleńczy rozwój (oby nie całkiem).
Można się ze mnie śmiać, ale lepiej przeczytać artykuł o XP. Większość ludzi wcale nie potrzebuje nowego modelu czy systemu, co najwyżej ulepszenia.
a jak się nie uspokoji (a raczej nie), to nigdy sobie nic nie kupisz?
A to ze w dziurze pl produkty Apple maja taka przebitke to juz nie moj problem
swoja droga - jesli byscie sie COKOLWIEK znali na marketingu - to byscie wiedzieli czemu producenci zmieniaja SPECJALNIE nazwy produktow
ma sie to tez IDENTYCZNIE do prockow jak i k. graf itp
uspokoi się.. tak jak wszystko.. może minąć 2-3 latka ale się uspokoi... tak jak PCty sie uspokoiły... teraz za 1600-1700 można kupic skrzynkę, na której pograsz we wszystko w 1080p i max settings i masz pewność że zaraz nie wyjdzie jakiś killer... bo i sprzęt się uspokoił i gry nie robią takich skoków jak kiedyś... taki etap będzie również w telefonach.. kiedy skoki wydajnościowe będą niezauważalne a same systemy zoptymalizowane.
Nie ma to jak trzepać kasę sprzedając to samo w innych kolorach.
Jak AMD procki - ten sam ale Black Edition jest droższy.
W dziurze pl? oooooo....znawca marketingu ze zmywaka