Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Nokia N8 ma poważne problemy z zasilaniem

Nokia

Nokia N8 ma poważne problemy z zasilaniem

Nokia przyznaje, że "bardzo niewielka liczba" egzemplarzy smartfona N8 ma poważne problemy z zasilaniem - może się nie włączać, ładować i resetować.

(Nie)szczęśliwi posiadacze Nokii N8 zaczęli zgłaszać problemy z zasilaniem swojego nowego smartfona - niektórym telefon się nie chce włączyć, innym zaś - zresetować. Niektórzy mają problemy także z ładowaniem telefonu. Nokia o problemie już wie i pracuje w pocie czoła, aby go rozwiązać. Wiceprezydent wykonawczy firmy, Niklas Savander, powiedział, że nokia podejmuje natychmiastowe działania, aby naprawić usterkę, jednak nie podał żadnych szczegółów, na czym problem z zasilaniem polega.

Wygląda na to, że nie tylko N8 ma problemy, chociaż Nokia przekonuje, że usterka dotyczy tylko tego modelu. Tymczasem na swoim koncie Twitterowym, Eldar Murtazin - znany rosyjski bloger - informuje, że taki sam problem z zasilaniem ma Nokia C7 - kolejny smartfon fińskiego producenta z systemem Symbian^3.

 

Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 178.182.116.* 2010.11.19 12:13
czym jeszcze zaskoczy nas ten super nowoczesny produkt nokii na rok 2007 bo wtedy to bylby hicior
Gość IP: 91.150.222.* 2010.11.19 13:50
za pieknie sie zaczelo..
Gość IP: 94.101.17.* 2010.11.19 14:16
@ 178.182.116.*

Co proponujesz w zamian? Androida, Windows Phone, czy iPhone? Zdalne usuwanie aplikacji z mojego telefonu? Weź mnie nie rozśmieszaj.
Gość IP: 194.29.145.* 2010.11.19 15:05
Mam ten telefonik jestem zadowolony i problem u mnie nie występuje. Warto wspomnieć, że Nokia wymienia wadliwe telefony, czego nie robiło Apple gdy okazało się, że iPhone 4 gubi zasięg.
Niuniek
Niuniek 2010.11.19 21:19
jak dopracują graficznie i ergonomicznie Symbiana to się zastanowię bo Windows Phone to dla mnie kwadratowa sadzawka
Gość IP: 89.79.16.* 2010.11.19 23:25
symbian i wszystko jasne - system trup.....a niuniek jak zawsze cymbał do kwadratu - sadzawke to ty masz z tyłka chyba tęczowy pajacyku
Gość IP: 83.8.76.* 2010.11.20 10:47
to jest plu8s dla nokii
większość firm napisała by że to wina użytkowników
i kompletnie nie rozumiem tekstów "hit roku 2007"
to bardzo dobry telefon i ma możliwości większe niż niektóre 2 razy droższe telefony
Gość IP: 83.20.188.* 2010.11.21 08:27
Jakoś się tym fantem nie przejąłem...
I tak kupię N8, ponieważ marka Nokia nigdy mnie nie zawiodła - i pod względem telefonów i pod względem serwisu.
Gość IP: 79.186.67.* 2011.01.01 23:52
kupilem nokie n8 i po 5 dniach podczas pisania smsa telefon sie zawiesil i wylaczyl oddalem go na serwis do plusa bo tam byl brany telefon 16.12.2010 zanioslem go i do tej pory go nie mam telefon jest bomba nie oddal bym go za nic ale ten problem troche boli nie wiem czy przy zwrocie do mnie sie znowu sie takie cos powtorzy
Gość IP: 77.188.177.* 2011.09.30 07:06
Zakupilem N8 w styczniu. Poczatkowo działała bez zarzutów...Od sierpnia wystąpily problemy z ładowaniem bateri. Pózniej telefon zawieszał się i nie dawał zresetowac. Przy ostatniej akcji wyłączył sie i nie reagował na próbę włączenia go. Oddałem do serwisu. Dwa tygodnie i przysłali mi całkiem nowiutki telefonik. Cos mi się jednak nie chce ładowac. Poodłaczyłem go do zasilania na noc i dzisiiaj rano stwierdziłem o zgrozo, ze monitorek wyświetla 20 procent naładowanej bateri! Próbuje go ładowac ponownie...nie wiem czy nie stanę się dzięki N8 dość częstym klientem serwisu( Szkoda, bo na początku telefon zapowiadał się wspaniale.
Gość IP: 92.66.156.* 2012.02.17 00:27
ja mam chyba bardzo pechowy model... w ciagu kilku tygodni kilka razy sie wyl , resetuje , w tej chwile przy wrzucaniu muzy na ta padline sie wylaczyl calkowicie i nie daje znaku zycia oprocz swiatelka jak podlacze pod ladowarke ... o kant ch..a
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 19.11.2010
Tagi producenckie: nokia
Tagi modelu: nokia n8
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5071



Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Lenovo Y580A 8GB 120+1000GB Windows 8 (59-377747) Lenovo Y580A 8GB 120+1000GB Windows 8 (59-377747)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zebra 10/100 Print Server (P1031031) Zebra 10/100 Print Server (P1031031)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung UE40H5000 Samsung UE40H5000
Dostępny w 49 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon IXUS 265 HS czarny Canon IXUS 265 HS czarny
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Thomson L26E4153/G pink Thomson L26E4153/G pink
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu