Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News iPhone 6 z nowym mechanizmem ładowania baterii

Niewiele wiemy o następcy iPhone'a 4, a już pojawiają się informacje o kolejnym smartfonie Apple'a.

iPhone 6 z nowym mechanizmem ładowania baterii

Na razie niewiele wiadomo o nowym iPhone’ie, który ma pojawić się w okolicach września. Jednak „dobrze poinformowane źródła” donoszą już o… jego następcy.

Czy znowu wyznaczy standardy konkurencji?

Czy znowu wyznaczy standardy konkurencji?

 

Następca następcy iPhone’a 4 ma pojawić się na rynku „bez wątpienia” w przyszłym roku. To, co ma wyróżniać smartfon od poprzednika to nowa metoda jego ładowania oraz, co nie zostało jeszcze ustalone do końca, ekran zajmujący całą powierzchnię przedniej części smartfonu. Informacje są na tyle ciekawe ze względu na to, że dotyczą następcy urządzenia o którym nic nie wiadomo i pochodzą z redakcji Wall Street Journal, a zatem z rzetelnego źródła.

My się nie ekscytujemy, a cierpliwie czekamy września, na następcę obecnego iPhone’a, który ponoć ma mieć metalową obudowę, pełniącą również funkcję anteny, nowszy procesor i system iOS 5.

robert_xp
robert_xp 2011.07.08 11:25
"Następca następcy iPhone’a 4 ma pojawić się na rynku „bez wątpienia” w przyszłym tygodniu." Jak dobrze rozumiem to ajfon 6 w nastepnym tygodniu sie pojawi? Wow :D Ktos chyba strzelil babola.
PB
PB 2011.07.08 11:49
Panie Maćku - z newsa wynika, że iPhone 6 pojawi się za tydzień. A iPhone 5 za dwa miesiące. Albo w Apple'u nieźle popili, albo w redkacji... redakcji...
Gość IP: 79.190.34.* 2011.07.08 12:04
Jakiś analafabeta (albo czlowiek na duzym kacu) pisał ten artykuł.

"Następca następcy iPhone’a 4 ma pojawić się na rynku „bez wątpienia” w przyszłym tygodniu."

Czyli według tego artykułu, iPhone 5 (następca) pojawi się we wrześniu, a iPhone 6 (następca następcy iPhone'a 4) w przyszłym tygodniu...

Gość IP: 194.1.153.* 2011.07.08 12:18
Oj tam oj tam - od razu pisał.

Po prostu zrobił tłumaczenie w translatorze online i głupoty wyszły :)

Wartość poznawcza artykułu jest zerowa - no bo jakia jest ta nowa metoda ładowania?
Sensacja żadna, bo wiadomo, że po ajfinie x będzie ajfon y.
Gość IP: 86.30.237.* 2011.07.08 12:22
nie przejmujcie sie - Maciek spalil za duzo ziola i wszystko rozmazane w 3D widzi :D
Gość IP: 86.30.237.* 2011.07.08 12:34
wogole to klasyka polski takie rzeczy!

pacjent idacy do lekarza musi sie bardziej od niego znac!

czytajacy news - musza sie bardziej znac na rzeczy by unikac kretynizmow piszacego

eeeeeeeeh
tomek7578
tomek7578 2011.07.08 12:43
no trochę się komuś coś pomieszało z tym artykułem,
mgajewski
mgajewski 2011.07.08 12:49
Poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi. Nie mam pojęcia czemu napisałem "tygodnia" zamiast "roku". Przepraszam za nieświadome wprowadzenie w błąd.
Gość IP: 87.205.170.* 2011.07.08 13:27
Spoko, jakby się czytało choć raz co się wypisuje to by się takie wpadki nie zdarzały..
yonix
yonix 2011.07.08 13:50
Kolejny news bez detali! Ładowanie ma się odbywać za pośrednictwem modułu wykorzystującego indukcję magnetyczną, podobną do wykorzystywanej w Palm Pre - Wireless Charging - Touch Stone. Znając możliwości Apple ładowanie będzie się odbywać zapewne za pośrednictwem dużo mniejszego panelu ładowania indukcyjnego niż to ma miejsce w Palm Pre. Jeżeli jest ktoś zainteresowany jak to wygląda w praktyce może obejrzeć poniższy materiał: http://www.youtube.com/watch?v=fpfQSLBezn4
Gość IP: 89.171.188.* 2011.07.08 15:43
Poziom artykułów na portalu jest bardzo niski... Zna ktoś jakiś alternatywny serwis o podobnej tematyce?
Gość IP: 80.48.174.* 2011.07.08 16:35
O jaaaa... Gajewski się do błędu przyznał :O
Koniec świata nadciąga... XD
Gość IP: 86.30.237.* 2011.07.08 19:22
Gość IP: 89.171.188.*

znam - niestety tez obora jest - teraz to juz nawet przepisac z innych portali nie potrafieja nawet - A CO DOPIERO NAPISAC COS OD SIEBIE!!!



@ chip.pl

czy istnieje taka mozliwosc byscie nie pisali o czyms na czym sie nie znacie?

ew. mieli pracownikow specjalistow w swojej dziedzinie i im przekazywali te zlecenie, bysmy MY (DAJACY WAM PRACE I PIENIADZE) nie musieli czytac durnoty?
mgajewski
mgajewski 2011.07.08 19:45
Mógłbyś wskazać ową "durnotę"?
Gość IP: 86.30.237.* 2011.07.08 20:25
@mgajewski

no ciagle was poprawiamy w komentarzach

ile gaf juz pan nastrzelal?

a) pare
b) dziesiatki
c) setki

Gość IP: 86.30.237.* 2011.07.08 20:26
A! - nie wiem czemu zszedla ta konwersacja na panskie imie

powinna zejsc na chip.pl - bo dla mnie to znaczaca roznica
mgajewski
mgajewski 2011.07.08 20:56
Miliardy...
Gość IP: 74.15.174.* 2011.07.08 22:18
Mali ludzie czepiaja sie malych przeoczen... Polska choroba - malkontenctwo. Panie Gajewski, przykro mi, ze glownie tacy ludzie zostawiaja komentarze na tym portalu. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci.
Gość IP: 77.253.198.* 2011.07.08 23:00
Wole dwa razy wiecej news z bledami niz super dopracowane raz na tydzien ;)
Gość IP: 77.253.198.* 2011.07.08 23:00