Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News HTC Omega do kupienia na aukcji

Chcesz zostać pierwszym posiadaczem smartfona z Windows Phone "Mango" w kraju?

HTC Omega do kupienia na aukcji

Smartfonów z Windows Phone „Mango” wciąż jeszcze nie ma na rynku i nie można ich nigdzie kupić. Ale… czy aby na pewno?

 

Wystawiony na aukcję HTC Omega
Wystawiony na aukcję HTC Omega

Smartfon HTC Omega z Windows Phone 7 został wystawiony na algierskim portalu aukcyjnym. Jak wynika z podanych danych technicznych, ma on 1,5-gigahercowy procesor, 512 MB pamięci, 3,8-calowy ekran, 8-megapikselowy aparat, kamerę do wideorozmów i 8 gigabajtów pamięci masowej.

HTC ma oficjalnie przedstawić Omegę w tym tygodniu. Niewykluczone, że telefon wystawiony na aukcję należał do programisty, który pisał aplikacje dla Windows Phone.

 

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Noculak
Noculak 2011.08.29 16:01
Ile kosztował?
Gość IP: 85.222.126.* 2011.08.29 16:04
Zadajesz dziwne pytania. Chip jest od kopiowania newsów, a nie od sprawdzania szczegółów.
mgajewski
mgajewski 2011.08.29 16:53
Dlaczego to jest dziwne pytanie? Dlaczego wiesz lepiej od nas czym się zajmujemy? Jeżeli chcesz krytykować, przynajmniej próbuj to robić konstruktywnie.

Wracając do meritum, link do aukcji: http://www.ouedkniss.com/annonce/telephonie/944026/HTC%20omega
Gość IP: 83.24.245.* 2011.08.29 19:00
o lol to jednak Chip cos potrafi oprocz kopiowania newsow.
udalo im sie stworzyc dzialajacego bota co odpowiada z automatu na krytyke
ahahahah xD
Gość IP: 77.253.158.* 2011.08.29 20:02
Typowe polaki. Wszystko krytykują i wszystko nie pasuje. Jak się chcecie wyrzywać to na siłke a nie bzdury pisac.
Gość IP: 217.97.184.* 2011.08.29 21:15
Mam pytanie . Win7 Phone tak będzie wyglądać ? . Bo na moje ślepe oko :P , to słabi sa goście od 'Design" ( przepraszam jak źle napisałem ) . Te kwadraty mogli by dać po srodku , zwiekszyć i to by miało nawet ręce i nogi . A tak , jakoś dziwnie to wygląda .
Gość IP: 46.186.61.* 2011.08.29 21:55
jaka to waluta ze 42 tysiące chcą
Gość IP: 88.199.30.* 2011.08.30 15:23
Na dzien dzisiejszy to 1682,39 zł (Tysiąc sześćset osiemdziesiąt dwa). Jeden dinar algierski to 0,0400570511 złotego :D.(Sprzedający na tej aukcji oferuje ten smartfon za 42000 dinarów)
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 29.08.2011
Tagi: smartfony
Tagi producenckie: htc
ŹRÓDŁO: Engadget
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2070
CENEO Kup Najtaniej
Samsung PS50A557 Samsung PS50A557
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Candy FLG 203 X Plan Light Candy FLG 203 X Plan Light
Dostępny w 19 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AceHinge Uchwyt biurkowy do monitora, max. 24' (01B1C) AceHinge Uchwyt biurkowy do monitora, max. 24' (01B1C)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Liebherr CUP 2721 Liebherr CUP 2721
Dostępny w 56 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL) TOSHIBA Satellite U840-10M (PSU4SE-00K01FPL)
Dostępny w 25 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu