Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Telefon Samsunga z Androidem. I z klapką.

Wydawało nam się, że klapka to już przeżytek. Wydawało nam się.

Telefon Samsunga z Androidem. I z klapką.

Samsung Galaxy Folder będzie pierwszym smartfonem z klapką, który opiera się na systemie operacyjnym Android.

Chociaż telefony z klapką były modne w odległych latach 90., Samsung wyraźnie chce przywrócić im dawną świetność.  Galaxy Folder, chociaż nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ma być wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4, łączność LTE oraz system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean. Specyfikacja telefonu ma więc być całkiem przyzwoita , pomimo jego budowy, inspirowanej komunikatorem ze Star Treka.

Niestety, prawdopodobnie nowy telefon Samsunga będzie dostępny wyłącznie w Korei Południowej, o czym przekonać się mamy w sierpniu. Wtedy nastąpi oficjalna premiera urządzenia.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
kris1st
kris1st 2013.07.17 08:44
W tamtych latach klamka to było coś. Telefon z Matrixa też każdy chciał mieć :)
Gość IP: 91.219.120.* 2013.07.17 09:15
Taki "mazak" ma sens.
Gość IP: 77.255.112.* 2013.07.17 09:52
No nie może być ktoś tam w końcu zaczął myśleć? W końcu normalny telefon i smartphone w jednym? A nie tylko mini komputer z "funkcjami" telefonu... Jak tylko będzie dostępny (i nie okaże się totalną padaką) to biorę.
Gość IP: 83.15.160.* 2013.07.17 11:51
Klapki "...były modne w odległych latach 90...". Co za leń intelektualny to napisał?! Klapki to były modne w ubiegłej dekadzie! Ktoś w redakcji albo jeszcze nie wytrzeźwiał, albo chodzi jeszcze do gimnazjum, skoro takie brednie wypisuje.
maqmba
maqmba 2013.07.17 12:08
Up racja.
Gość IP: 65.94.44.* 2013.07.17 16:14
fajny pomysł szkoda że nie zrobili takiego z klawiaturą qwerty
Gość IP: 89.79.68.* 2013.07.17 16:26
Jaka nowość i jaka inspiracja Star Trekiem? Samsung nie musiał niczego wymyślać tylko, odświeżył stary SCH-W999. Pierwsze to były modele Sharpa SH7218U/SH7228U na rynek chiński lub Hybrid 007SH na japoński.
Recenzja Sharp SH7218U: http://www.bazatelefonow.pl/wiadomosci/2011-03/13627-sharp-sh7218u/
Gość IP: 77.253.127.* 2013.07.17 20:36
Uwielbiam fony z klapką - też biorę jak będzie dostępny w PL
Gość IP: 87.204.12.* 2013.07.18 14:39
Szansa dla tych, co muszą mieć klawiaturę fizyczną z cyferkami a jednocześnie chcieliby używać smartfona z ekranem większym od znaczka pocztowego, czyli wypisz wymaluj moja mama. Choć ona jeszcze nie wie, że chce :)
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 17.07.2013
Tagi: smartfony
Tagi producenckie: samsung
Tagi modelu: samsung galaxy
ŹRÓDŁO: Neowin
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4293


Video
nowe filmy

CENEO Kup Najtaniej
Gorenje F6245W Gorenje F6245W
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Manta DVD070 Manta DVD070
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Monster beats by dre MIXR biały (128737) Monster beats by dre MIXR biały (128737)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lenovo IdeaCentre B340 (ZL57312412) Lenovo IdeaCentre B340 (ZL57312412)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Yamaha R-S300 + CD-S300 + NS-333 Yamaha R-S300 + CD-S300 + NS-333
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu