Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Telefon Samsunga z Androidem. I z klapką.

Wydawało nam się, że klapka to już przeżytek. Wydawało nam się.

Telefon Samsunga z Androidem. I z klapką.

Samsung Galaxy Folder będzie pierwszym smartfonem z klapką, który opiera się na systemie operacyjnym Android.

Chociaż telefony z klapką były modne w odległych latach 90., Samsung wyraźnie chce przywrócić im dawną świetność.  Galaxy Folder, chociaż nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ma być wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4, łączność LTE oraz system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean. Specyfikacja telefonu ma więc być całkiem przyzwoita , pomimo jego budowy, inspirowanej komunikatorem ze Star Treka.

Niestety, prawdopodobnie nowy telefon Samsunga będzie dostępny wyłącznie w Korei Południowej, o czym przekonać się mamy w sierpniu. Wtedy nastąpi oficjalna premiera urządzenia.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
kris1st
kris1st 2013.07.17 08:44
W tamtych latach klamka to było coś. Telefon z Matrixa też każdy chciał mieć :)
Gość IP: 91.219.120.* 2013.07.17 09:15
Taki "mazak" ma sens.
Gość IP: 77.255.112.* 2013.07.17 09:52
No nie może być ktoś tam w końcu zaczął myśleć? W końcu normalny telefon i smartphone w jednym? A nie tylko mini komputer z "funkcjami" telefonu... Jak tylko będzie dostępny (i nie okaże się totalną padaką) to biorę.
Gość IP: 83.15.160.* 2013.07.17 11:51
Klapki "...były modne w odległych latach 90...". Co za leń intelektualny to napisał?! Klapki to były modne w ubiegłej dekadzie! Ktoś w redakcji albo jeszcze nie wytrzeźwiał, albo chodzi jeszcze do gimnazjum, skoro takie brednie wypisuje.
maqmba
maqmba 2013.07.17 12:08
Up racja.
Gość IP: 65.94.44.* 2013.07.17 16:14
fajny pomysł szkoda że nie zrobili takiego z klawiaturą qwerty
Gość IP: 89.79.68.* 2013.07.17 16:26
Jaka nowość i jaka inspiracja Star Trekiem? Samsung nie musiał niczego wymyślać tylko, odświeżył stary SCH-W999. Pierwsze to były modele Sharpa SH7218U/SH7228U na rynek chiński lub Hybrid 007SH na japoński.
Recenzja Sharp SH7218U: http://www.bazatelefonow.pl/wiadomosci/2011-03/13627-sharp-sh7218u/
Gość IP: 77.253.127.* 2013.07.17 20:36
Uwielbiam fony z klapką - też biorę jak będzie dostępny w PL
Gość IP: 87.204.12.* 2013.07.18 14:39
Szansa dla tych, co muszą mieć klawiaturę fizyczną z cyferkami a jednocześnie chcieliby używać smartfona z ekranem większym od znaczka pocztowego, czyli wypisz wymaluj moja mama. Choć ona jeszcze nie wie, że chce :)
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 17.07.2013
Tagi: smartfony
Tagi producenckie: samsung
Tagi modelu: samsung galaxy
ŹRÓDŁO: Neowin
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4392



Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Bosch MSM 7406 Bosch MSM 7406
Dostępny w 46 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Gembird NET-7 Gembird NET-7
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lenovo G585G (59-357898) Lenovo G585G (59-357898)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Koss HQ 2 Koss HQ 2
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lg 42'' Ips (42Ls33A-5D) Lg 42'' Ips (42Ls33A-5D)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu