Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Samsung Galaxy S7 i S7 Plus na wielu zdjęciach

Konkretniej: są to zdjęcia nowych obudów, ale... wypełnione treścią.

Samsung Galaxy S7 i S7 Plus na wielu zdjęciach

Do premiery nowego "okrętu flagowego" Samsunga coraz bliżej, ale wiemy już, że jego wygląd będzie w znacznym stopniu zbliżony do poprzednika.

Wyróżnikiem nowego modelu, który od razu rzuca się w oczy, jest szeroki, prostokątny przycisk "Home". Bardziej wnikliwi obserwatorzy zwrócą też uwagę na umieszczony nieco wyżej moduł aparatu fotograficznego, jednak ogólnie wygląd nowego Samsunga Galaxy S7 i S7 Plus w dużym stopniu przypomina jego poprzednika.

Przyciski regulacji głośności ustawione są na lewej ściance (patrząc na telefon od przodu), natomiast przycisk włączania/wyłączania - na prawej. Większość złączy (Micro USB, słuchawki), a także jeden z głośników umieszczone są na spodzie telefonu.

Interesująco przedstawia się kwestia wymiarów znacznie większego modelu Galaxy S7 Plus. Według wcześniejszych doniesień będzie on mierzył 163,32 x 82,01 x 7,82 mm, co wskazywałoby na to, że będzie wyposażony w ekran o aż 6-calowej przekątnej. Pokrywałoby się to z tym, co można wywnioskować na podstawie zdjęć obudów do tego modelu.

Czego jeszcze nie wiemy? Choćby tego, czy wariant Edge (z wygiętym ekranem) Samsunga Galaxy S7 również oferowany będzie w wersji Plus. Istotną niewiadomą jest również podejście Samsunga do kwestii rozszerzania pamięci za pomocą kart Micro SD - obecne zdjęcia, jak i dostępne wcześniej grafiki, nie zdradzają, czy będzie to możliwe.

Dla porządku wspomnijmy jeszcze, że w sieci pojawiła się pozbawiona udokumentowanych źródeł pogłoska na temat wyposażenia całej serii smartfonów S7 w skaner tęczówki.

Dodaj komentarz 4 komentarze
Gość IP: 83.22.173.* 2015.12.28 15:03
Przecież Samsung nie może wydać tak brzydkiego flagowca i to z linii Galaxy S. Nawet iPhony były zawsze brzydsze od wszystkich SGSów. Mi się wydaje że to atrapy dla firm produkujących dodatki do SGS 7 i SGS 7 Plus by mniejsi producenci mogli sprawdzić jak będzie się użytkować smartfon z ich dodatkami i wprowadzić pewne zmiany przed masową produkcją.
acomp
acomp 2015.12.28 19:03
Flagowiec a powtarza rozwiązania z poprzedników serii S.Poczekamy i wtedy będziemy krytykować lub ganić zastosowane rozwiązania
Gość IP: 89.69.17.* 2015.12.28 21:11
iPhony brzydsze od Galaxy Sx? :)
Zwłaszcza modele S1 i S2 gdzie Samsung zżynał design od Apple? No ale to kwestia gustu. Moim zdaniem tylko S6 edge do tej pory wyglądem może konkurować ze wzornictwem iPhone'ów.

A ten S7 znowu pokazuje, że Samsungowi brakuje pomysłów. A może to po prostu kwestia tego, że Samsung+Android=frustracja. Albo po prostu ogólnie smartphone'y nie wzbudzają już takich emocji jak dawniej. Ludziom się znudziło gonienie za "nowościami", które właściwie nic nowego nie oferują.
Gość IP: 89.79.106.* 2015.12.29 16:53
Teraz widać jak słaby jest design samsunga, jak nie zrzynają z apple to tworzą takie badziewie.
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 28.12.2015
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: gizmochina.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 10821

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
LG 60UF856V LG 60UF856V
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mop Parowy X10 Green Mop Parowy X10 Green
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SOEHNLE Travel (661722) SOEHNLE Travel (661722)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer E5-511 (NX.MPLEP.003) Acer E5-511 (NX.MPLEP.003)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Siemens TB23XTRM Siemens TB23XTRM
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu