Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Coolpad Note 3 Lite: 5 cali i 3 GB RAM za 103 dolary

Do tego wbudowany czytnik linii papilarnych na tylnej ściance.

Coolpad Note 3 Lite: 5 cali i 3 GB RAM za 103 dolary

Chińscy producenci do mistrzostwa doprowadzili kwestię wytwarzania urządzeń "prawie premium" w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Kolejnym przykładem chińskiego smartfona, który oferuje niezwykle dużo za niezwykle mało, jest debiutujący na indyjskim rynku Coolpad Note 3 Lite. Urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (720×1280 pikseli), a jego serce stanowi układ składający się z 4-rdzeniowego procesora MediaTek MT6735 i grafiki ARM Mali-T720. W tym kontekście dodanie 3 GB pamięci RAM wydaje się decyzją trochę na wyrost, ale niewątpliwie świetnie się to prezentuje pod względem marketingowym. Duży smartfon, dużo pamięci RAM – toż to niemal premium...

Kolejnym takim "wyznacznikiem premium" jest czytnik linii papilarnych umieszczony na tylnej ściance. Oprócz tego wymienić warto 16 GB pamięci do przechowywania danych (plus slot Micro SD do 64 GB), dwa sloty na karty SIM i akumulator o pojemności 2500 mAh. Całość uzupełniają dwa moduły aparatów cyfrowych: 13 mln pikseli na tylnej ściance i 5 mln z przodu.

Pracujący pod kontrolą Androida 5.1 smartfon oficjalnie wejdzie do sprzedaży 28 stycznia, sprzedawany wyłącznie poprzez indyjski oddział firmy Amazon. Jego cena to w przeliczeniu zaledwie około 103 dolary – skusilibyście się?

Dodaj komentarz 12 komentarzy
Gość IP: 46.208.206.* 2016.01.18 11:02
jako urzadzenie do diagnostyki samochodowej - nawet ok.

A co do Andro-Cyferkowcow to JAK ZWYKLE zadam pytanie ktorym was WSZYSKICH zgasze - jaka predkosc on ma pamieci flash (mass storage)?!
Jesli ktos odpowie mi pytaniem na moje pytanie - to WSZYSTKO wiadomo jakim on jest cyferkowcem :/
Gość IP: 178.212.155.* 2016.01.18 11:11
@up
Dużą. Nie powiem dokładnie, bo cyferki cię nie obchodzą 8)
Gość IP: 95.91.231.* 2016.01.18 12:48
@Gość IP: 46.208.206.* 2016.01.18 11:02
Ma prędkość pamięci flash przewidzianą przez producenta tejże w broszurze ze specyfikacją której nikt (może poza producentem) na oczy nie widział bo mało kogo to interesuje. Tanie pendrivy mają prędkość zapisu w przedziale 2-10 megabajtów na sekundę więc pewnie coś koło tego. Przy czym przy 3 gigabajtach ramu aplikacje nie będą się musiały co chwilę wczytywać z pamięci więc jest to parametr mniej ważny.
Gość IP: 46.208.206.* 2016.01.18 13:21
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 46.208.206.* 2016.01.18 13:21
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
bzz
bzz 2016.01.18 14:21
Note - czyli ma rysik?
Bo to jest funkcja, która nie jest tutaj wymieniona.
Gość IP: 5.174.103.* 2016.01.18 15:53
@UP + one up

Co wtedy polecasz, jeżeli Android i urządzenia z nim są złe?
Gość IP: 77.252.178.* 2016.01.18 16:28
Potem oglądamy w TV imigrantów - jak to z wypasionych smartfonów (50% to iPhony...) wysyłają SMSy do swoich krajan z tekstami: "przyjeżdżajcie - Niemki z Angelą Merkel na czele nas pożądają"...
acomp
acomp 2016.01.18 19:52
Dlaczego nie oferują nam tych telefonów-na pewno miały by duże wzięcie
ReapeR666
ReapeR666 2016.01.18 20:46
Sądząc po moim coolpadzie F1, to jedyne czego można się obawiać to system, przez który zajebisty telefon wydawał się być gównem i trzeba było wgrać normalny android ... ale mam nadzieję że przez ten czas coś z tym zrobili...
Gość IP: 83.153.124.* 2016.01.19 00:37
polecam UMI Rome .... jeszcze lepszy za niewiele wiecej:

http://www.geekbuying.com/item/Umi-ROME-5-5-inch-HD-4G-FDD-LTE-Android-5-1-3GB-RAM-16GB-ROM-Smartphone-MTK6753-Octa-Core-1-3GHz---Gold-358908.html

+ already ROOTed ;)
Gość IP: 46.77.124.* 2016.01.19 15:39
To nie jest w cale nowość ;) za to ten telefon:
http://www.elephonestore.com/elephone-p9000-deca-core-4g-phone.html
To już wymiata 4GB ram, 5,5" i procek Helio P10 MTK6755 64 bit Deca Core chyba nie trzeba mówić że to jest PREMIUM+ w tej cenie i Android 6.0 ;)
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 18.01.2016
Tagi producenckie: coolpad
Tagi modelu: coolpad note 3 lite
ŹRÓDŁO: amazon.in
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5842
CENEO Kup Najtaniej
Novis Vita Juicer Czerwona Novis Vita Juicer Czerwona
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Wacom piórko Bamboo Smart CS-310 czarny Wacom piórko Bamboo Smart CS-310 czarny
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
VDB Deco 90 szkło czarne czasza czarna VDB Deco 90 szkło czarne czasza czarna
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Antec Kuhler H20 1200 PRO ANT247 Antec Kuhler H20 1200 PRO ANT247
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Tefal GV 7150 Tefal GV 7150
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu