Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Jak dużą baterię otrzyma Samsung Galaxy S7?

Plotek ciąg dalszy.

Jak dużą baterię otrzyma Samsung Galaxy S7?

O nowym flagowcu Samsunga słyszeliśmy już wiele plotek - znamy już wielkość ekranu, procesor i rozdzielczość aparatu. Ale co z pojemnością akumulatora?

Znany rosyjski bloger Eldar Murtazin, którego przecieki z branży komórkowej często się potwierdzały sugeruje, że Samsung Galaxy S7 pozwoli na 17 godzin odtwarzania wideo przy maksymalnej jasności ekranu. Byłby to wynik, który z pewnością zawstydziłby pozostałe flagowce. Dla porównania Samsung Galaxy S6 Active z baterią o pojemności 3500 mAh pozwala "jedynie" na 10-11 godzin oglądania wideo. Jeśli powyższe plotki się potwierdzą oznaczałoby to, że Galaxy S7 musiałby posiadać baterię o znacznie większej pojemności, co z pewnością byłoby jedną z najważniejszych zalet tego smartfona.

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Gość IP: 83.31.213.* 2016.01.29 18:47
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 213.205.194.* 2016.01.29 19:25
Co to jest film video?
Jaki format jak kodowany?

Jedna bajka jakis .avi 320x200 a inna jakis .mkv 4K!

Eh gdzie sie PRAWDZIWI informatycy :/
Gość IP: 195.225.94.* 2016.01.29 20:08
Dadzą dużą baterie i wszyscy będą płakać że telefon jest rozmiarów cegłówki.
matyslubin
matyslubin 2016.01.29 20:25
Trzy rzeczy, których nienawidzę w moim S6:
1. Bateria to padaczka jakaś, tell co chwile podpinam do ładowarki. Mam porównanie z S4, S5 które miałem wcześniej.
2. Brak wejścia na karty pamięci.
3. USB 2.0 - Gdzie w S5 było 3.0 - I weź tutaj teraz zrzucaj co chwile filmy w 4K na komputer
Muszą to poprawić w S7. S6 nie sprzedaję się jakoś tam wybitnie i te trzy powody głównie przewijają się na forach.
acomp
acomp 2016.01.30 13:58
UP "matyslubin" musisz zatrudnić się w Samsungu w dziale technicznym albo jako CEO. Masz tyle pomysłów że szkoda że się marnujesz w Polsce
Gość IP: 77.252.178.* 2016.01.30 17:16
Proponuję akumulator 55 Ah. Mam taki w samochodzie - trzymałby bardzo długo :)
Gość IP: 79.175.220.* 2016.02.01 13:11
Do oglądania filmu nie potrzeba najwyższej wartości wyświetlacza a wtedy nie widzę problemu by np. note 4 pozwolił na 17 godzin filmu :D
Gość IP: 217.67.201.* 2016.02.04 13:04
"Gość IP: 213.205.194.* 2016.01.29 19:25
Co to jest film video?
Jaki format jak kodowany?

Jedna bajka jakis .avi 320x200 a inna jakis .mkv 4K!

Eh gdzie sie PRAWDZIWI informatycy :/"

Zagineli w boju... tak jak i Twoja ekspercka wiedza. .avi czy .mkv to KONTENERY, niewiele mówiące o kodeku.


Zobacz więcej: http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2016/01/jak-duza-baterie-otrzyma-samsung-galaxy-s7#ixzz3zCSisCRr
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 29.01.2016
Tagi producenckie: samsung
Tagi modelu: samsung galaxy s7
ŹRÓDŁO: Ubergizmo.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 8657
CENEO Kup Najtaniej
Leica V-Lux 30 Leica V-Lux 30
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sony NP-BN1 (NPBN1.CE) Sony NP-BN1 (NPBN1.CE)
Dostępny w 16 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Buldog - Chrystus Miasta Buldog - Chrystus Miasta
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Tristar VE-5955 Tristar VE-5955
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Alexander Opowiem Ci Mamo 370 Alexander Opowiem Ci Mamo 370
Dostępny w 46 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu