Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News LG pokazało swojego najtańszego smartfona: K4

Ale... tylko pokazało.

LG pokazało swojego najtańszego smartfona: K4

Tuż przed CES 2016 poznaliśmy nową linię budżetowych, atrakcyjnych cenowo smartfonów LG, reprezentowaną oficjalnie przez dwa modele: K10 i K7. A mniej oficjalnie – przez trzy.

 

Smartfony LG K to nowa seria urządzeń tej firmy, zastępująca niejako serię L. Oczywiście producent nie zachwala ich jako tanich czy budżetowych, ale podkreśla, że to świetne telefony dla twórczych użytkowników zainteresowanych tworzeniem i odtwarzaniem multimediów. I rzeczywiście coś w tym jest, bo na przykład model K10 wyposażono w dwa aparaty z matrycami o rozdzielczościach 13 mln pikseli (z tyłu) i 8 mln pikseli (z przodu). LG twierdzi nawet, że to najbardziej zaawansowany fotograficznie smartfon w swojej kategorii.

To samo nastawienie na twórczość, fotografowanie, widać zresztą na filmiku promującym oba modele: K10 i K7. Ale widać też na nim coś jeszcze: w ostatnich sekundach zaprezentowane są nie tylko te dwa smartfony, ale stoi obok nich jeszcze trzeci, najmniejszy model – K4.

Wiemy zatem jak wygląda i wiemy, że będzie wyposażony w ekran mniejszy niż 5 cali (4,5–4,7 cala?), bo 5-calowy wyświetlacz znajduje się na pokładzie modelu K7. I wiemy jeszcze jedno – to na pewno będzie najtańszy smartfon LG, bo to najmniejszy i najtańszy przedstawiciel najtańszej serii tego producenta.

Inna sprawa, że nie wiemy, co to dokładnie oznacza, ale możemy sobie to trochę wyobrazić. Topowy model tej serii, czyli K10, wyposażony w ekran HD o przekątnej 5,3 cala, 4-rdzeniowy procesor i 2 GB pamięci RAM (w najlepszym wariancie) kosztuje w Korei Południowej około 166 dolarów. K4 będzie z pewnością jeszcze dużo tańszy.

Dodaj komentarz 0 komentarzy
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 13.01.2016
Tagi producenckie: lg
Tagi modelu: lg k, lg k4
ŹRÓDŁO: LG
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 7803
CENEO Kup Najtaniej
Becker Ready 5 LMU Europa 1502120000 Becker Ready 5 LMU Europa 1502120000
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lexmark CS510dte (28E0120) Lexmark CS510dte (28E0120)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Remington S8500 Biały Remington S8500 Biały
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hercules DJ Control Instinct Hercules DJ Control Instinct
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ThinkBig Polska MaxiMapa Baty BOX ThinkBig Polska MaxiMapa Baty BOX
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu