Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Lumia 650 już w przedsprzedaży

Smartfon dalej czeka na oficjalną zapowiedź producenta.

Lumia 650 już w przedsprzedaży

Plotki na temat nowego smartfonu Microsoftu są obecne w sieci od jakiegoś czasu. Oficjalna zapowiedź telefonu prawdopodobnie nastąpi dopiero w lutym, jednak jeden ze sklepów pospieszył się i uruchomił już przedsprzedaż urządzenia.

Brytyjski sklep MobileFun swoją ofertą przedsprzedaży potwierdził plotki dotyczące specyfikacji urządzenia oraz przy okazji zaprezentował nowe rendery smartfona. Lumia 650 będzie słuchawką spełniającą podstawowe potrzeby użytkownika. Znajdziemy tu 5-calowy ekran OLED o rozdzielczości 1280 x 700 pikseli, czterordzeniowy Snapdragon 210 taktowany zegarem o częstotliwości 1,1 GHz, 1 GB RAM-u, 8 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 2000 mAh.

Oprócz łączności LTE Lumia 650 posiadać będzie także 8-megapikeslowy aparat główny z diodą LED i 5-megapikselowy aparat dodatkowy. Całość ma pracować pod kontrolą Windowsa 10 i mieć zainstalowane już takie aplikacje jak: Microsoft Edge, Microsoft Office, Cortanę i OneDrive. Sklep życzy sobie za smartfona 284 dolary, jednak najprawdopodobniej końcowa cena urządzenia po premierze będzie niższa.

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Gość IP: 87.113.86.* 2016.01.27 15:17
Gdy widze taka LAFETE "oczko" od kamery wiem iz producent ma wiele do UKRYCIA z jakoscia jego aparatu!

P.S. Dlaczego Apple NIE WCISKA takiego KITU?!
Gość IP: 78.10.133.* 2016.01.27 15:44
Idealny produkt dla normalnego użytkownika. Szybki, niezawodny i elegancki.
Gość IP: 87.105.187.* 2016.01.27 16:08
Gdzie tam jest napisane że ekran to OLED???
Gość IP: 88.156.226.* 2016.01.27 18:39
No i masz...dla mnie już brakło ... :) Muszę czekać do 1 lutego na to cudo, które 640-tce do pięt nie sięga. ...Na to ludzie czekali" ...ŻART JAKIŚ. Czekam na jakąś słuchawkę od MS, ale nie na taki badziew! Zapewne poczekam jeszcze bo choć miałbym te 2,5 klocka na 950-tkę ...to nie dam za telefon nigdy tyle co za średniej jakości lapka.
Gość IP: 87.207.19.* 2016.01.27 20:13
Nie wiem czy 650 będzie taka szybka. 950 potrafi czasem lagować, a w takim sprzęcie to raczej nie cieszy. Czekam na optymalizację "dziesiątki" bo na razie 950 nijak nie chce chodzić sprawniej niż moja stara 925.
Gość IP: 89.72.93.* 2016.01.27 22:51
Ciągle nie rozumiem.
Czy LTE to osobna sieć czy raczej telefon posiada VoLTE. Ta usługa jest coraz powszechniejsza i oznacza, że za parę lat zniknie GSM wszelkiej generacji. Jak to jest?
Może by tak zacząć wreszcie informować przy przedstawianiu nowych modeli.
Gość IP: 213.146.32.* 2016.01.28 08:49
Lumia 735 w innej obudowie
jakub_1986
jakub_1986 2016.01.28 20:11
Prawie 1000 zł za Lumie 550 w nowej obudowie?? Chyba lekka przesada.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 27.01.2016
Tagi producenckie: microsoft
Tagi modelu: lumia 650
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 5881
CENEO Kup Najtaniej
Samsung Galaxy Tab A 9.7 T550 16GB Czarny (SM-T550NZKAXEO) Samsung Galaxy Tab A 9.7 T550 16GB Czarny (SM-T550NZKAXEO)
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HP FirePro W7100 (J3G93AA) HP FirePro W7100 (J3G93AA)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
NEC MULITSYNC LCDx90 (10000724) NEC MULITSYNC LCDx90 (10000724)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sresky Solarna Kpt Esl-12 Sresky Solarna Kpt Esl-12
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Titanic (1953) (Blu-ray) Titanic (1953) (Blu-ray)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu