Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Perfume dużą szansą dla HTC

Wyświetlacz Quad HD AMOLED, 12-megapikselowy aparat UltraPixel i wiele więcej.

Perfume dużą szansą dla HTC

HTC zaczynał jako mały producent, jednak dzięki umiejętnemu wykorzystaniu wschodzącej popularności Windows Mobile a później Androida stał się światowym gigantem… na krótką chwilę, do momentu wejścia Samsunga na rynek. Dziś ponownie walczy o bycie istotnym, a ten telefon może mu w tym pomóc.

HTC pracuje nad nowym telefonem, który nosi tymczasową nazwę Perfume i który najprawdopodobniej będzie sprzedawany jako „One M10”. Telefon ma posiadać 5,1-calowy wyświetlacz AMOLED pracujący w rozdzielczości Quad HD. Za jego wydajność odpowiadał będzie procesor Snapdragon 820, któremu towarzyszyć będzie 4 GB pamięci RAM.

Całością ma zarządzać system operacyjny Android Marshmallow 6.0.1. Telefon będzie wyposażony we wbudowany w przycisk „Home” czytnik linii papilarnych oraz 12-megapikselowy aparat UltraPixel. Data premiery telefonu pozostaje nieznana.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 89.74.31.* 2016.01.31 19:34
Wstrząsająca ilość informacji, przechodzicie samych siebie.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.31 20:27
a co tu więcej pisać skoro te telefony nic nie wnoszą od lat?
Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 21:11
Jak znam HTC to bateria bedzie trzymac 4h.
acomp
acomp 2016.01.31 21:18
HTC nie może na razie wybić się na pełną samodzielność i wciąż naśladuje innych producentów smartfonów.Może ten telefon pomoże mu bardziej zaistnieć na tym trudnym rynku?
jacenty
jacenty 2016.01.31 22:14
@Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 21:11

Mam HTC M8 i bateria trzyma zdecydowanie dłużej, a po zainstalowaniu Androida 6 wytrzymałość baterii jeszcze bardziej się poprawiła, M9 też daje radę. Coś ci się pomyliło z innymi firmami.

@Acomp
Ty już takie dyrdymały wypisujesz, że normalnie ręce opadają. W czym niby HTC naśladuje innych producentów? Tobie też firmy się pomyliły?
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:30
"a te perfume to za ile?"

HydroTetraC

ładnie by było też H3C (jak W3C), tak technicznie, dla giiiików pozycjonowane. i abiszjusz tyż. world normalize.

od razu świadomość potrzeby normy na krzywą-baziera-bana łatwiej się akceptuje.

amoled.. trochę jak lakier do paznoki.
i emoled. czarne wyświetlacze. od nowiści pocięte i porysowane.
deFECTED. aaaa.. nieee.. nieeee.. to już inna dyscyplina medyczna.

właśnie.. kuwetę trzeba sprzątnąć.
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:34
@ acomp 2016.01.31 21:18
HTC nie może na razie WYBIĆ się na pełną samodzielność...

> znasz taki dowcip?
był kolesiu, co współżył ze swoją dziewczyną, do ostanich dni ciąży.

nie będę opowiadał.. kończy się, ze dzieciak, chwilę po porodzie.. wszystkich pyta: "ty jesteś moim ojcem, ty jesteś, ty?.. a nachyl się... "...

znasz?
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:38
THC dużą szansą dla Perfume.


@ Gość IP: 89.74.31.* 2016.01.31 19:34
Wstrząsająca ilość informacji, przechodzicie samych siebie.

> w obie strony i na krzyż... oops! chciałem powiedzieć 'pod kątem 90 stopni'.


ciągle nie mogę się oduczyć tej mowy nienawiści!
kur...a! :DDDDD
jakub_1986
jakub_1986 2016.02.01 19:49
A cena wywalona w kosmos jak to u HTC.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 31.01.2016
Tagi: telefony
Tagi producenckie: htc
ŹRÓDŁO: VentureBeat
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4906
CENEO Kup Najtaniej
STARMIX Przystawka do bezpyłowego wiercenia Bohrfixx STARMIX Przystawka do bezpyłowego wiercenia Bohrfixx
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips SHE1405BK Philips SHE1405BK
Dostępny w 14 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
RISE AGAINST - ENDGAME (CD) RISE AGAINST - ENDGAME (CD)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Pentax K-x DAL1855 Pentax K-x DAL1855
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Haier A2FE635CSJ Haier A2FE635CSJ
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu