Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Perfume dużą szansą dla HTC

Wyświetlacz Quad HD AMOLED, 12-megapikselowy aparat UltraPixel i wiele więcej.

Perfume dużą szansą dla HTC

HTC zaczynał jako mały producent, jednak dzięki umiejętnemu wykorzystaniu wschodzącej popularności Windows Mobile a później Androida stał się światowym gigantem… na krótką chwilę, do momentu wejścia Samsunga na rynek. Dziś ponownie walczy o bycie istotnym, a ten telefon może mu w tym pomóc.

HTC pracuje nad nowym telefonem, który nosi tymczasową nazwę Perfume i który najprawdopodobniej będzie sprzedawany jako „One M10”. Telefon ma posiadać 5,1-calowy wyświetlacz AMOLED pracujący w rozdzielczości Quad HD. Za jego wydajność odpowiadał będzie procesor Snapdragon 820, któremu towarzyszyć będzie 4 GB pamięci RAM.

Całością ma zarządzać system operacyjny Android Marshmallow 6.0.1. Telefon będzie wyposażony we wbudowany w przycisk „Home” czytnik linii papilarnych oraz 12-megapikselowy aparat UltraPixel. Data premiery telefonu pozostaje nieznana.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 89.74.31.* 2016.01.31 19:34
Wstrząsająca ilość informacji, przechodzicie samych siebie.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.31 20:27
a co tu więcej pisać skoro te telefony nic nie wnoszą od lat?
Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 21:11
Jak znam HTC to bateria bedzie trzymac 4h.
acomp
acomp 2016.01.31 21:18
HTC nie może na razie wybić się na pełną samodzielność i wciąż naśladuje innych producentów smartfonów.Może ten telefon pomoże mu bardziej zaistnieć na tym trudnym rynku?
jacenty
jacenty 2016.01.31 22:14
@Gość IP: 188.60.74.* 2016.01.31 21:11

Mam HTC M8 i bateria trzyma zdecydowanie dłużej, a po zainstalowaniu Androida 6 wytrzymałość baterii jeszcze bardziej się poprawiła, M9 też daje radę. Coś ci się pomyliło z innymi firmami.

@Acomp
Ty już takie dyrdymały wypisujesz, że normalnie ręce opadają. W czym niby HTC naśladuje innych producentów? Tobie też firmy się pomyliły?
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:30
"a te perfume to za ile?"

HydroTetraC

ładnie by było też H3C (jak W3C), tak technicznie, dla giiiików pozycjonowane. i abiszjusz tyż. world normalize.

od razu świadomość potrzeby normy na krzywą-baziera-bana łatwiej się akceptuje.

amoled.. trochę jak lakier do paznoki.
i emoled. czarne wyświetlacze. od nowiści pocięte i porysowane.
deFECTED. aaaa.. nieee.. nieeee.. to już inna dyscyplina medyczna.

właśnie.. kuwetę trzeba sprzątnąć.
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:34
@ acomp 2016.01.31 21:18
HTC nie może na razie WYBIĆ się na pełną samodzielność...

> znasz taki dowcip?
był kolesiu, co współżył ze swoją dziewczyną, do ostanich dni ciąży.

nie będę opowiadał.. kończy się, ze dzieciak, chwilę po porodzie.. wszystkich pyta: "ty jesteś moim ojcem, ty jesteś, ty?.. a nachyl się... "...

znasz?
Gość IP: 83.9.253.* 2016.02.01 02:38
THC dużą szansą dla Perfume.


@ Gość IP: 89.74.31.* 2016.01.31 19:34
Wstrząsająca ilość informacji, przechodzicie samych siebie.

> w obie strony i na krzyż... oops! chciałem powiedzieć 'pod kątem 90 stopni'.


ciągle nie mogę się oduczyć tej mowy nienawiści!
kur...a! :DDDDD
jakub_1986
jakub_1986 2016.02.01 19:49
A cena wywalona w kosmos jak to u HTC.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 31.01.2016
Tagi: telefony
Tagi producenckie: htc
ŹRÓDŁO: VentureBeat
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4922

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Konica-Minolta A0TM151 Konica-Minolta A0TM151
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mop Parowy X10 Green Mop Parowy X10 Green
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lark Ultimate 8i WIN 10 (czerwony) Lark Ultimate 8i WIN 10 (czerwony)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PER.PIC. Adapter Aux  (C1504SPJ) PER.PIC. Adapter Aux (C1504SPJ)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu