Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Samsung Galaxy S7 Edge w benchmarku AnTuTu!

Tak najprawdopodobniej będzie przedstawiała się ostateczna specyfikacja techniczna nowego flagowca Samsunga.

Samsung Galaxy S7 Edge w benchmarku AnTuTu!

Koniec domysłów i plotek. Do sieci przedostała się specyfikacja techniczna Samsunga Galaxy S7 w wersji Edge.

Pierwsze co może zaskoczyć jest mniejsza niż się spodziewano przekątna ekranu - wyniesie ona 5,1-cala przy rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Możliwe zatem, że 5,7-calowy wyświetlacz, o którym mówiły plotki dotyczyć będzie wariantu Plus. Drugim zaskoczeniem może być aparat główny o rozdzielczości "zaledwie" 12-megapikseli. Tym razem najwyraźniej zamiast podbijać rozdzielczość aparatu Samsung zdecydował się podnieść jakość sensora, co sprawi, że zdjęcia będą wyglądały lepiej od tych wykonanych Galaxy S6.

Reszta informacji pokrywa się z wcześniejszymi plotkami. Samsung Galaxy S7 Edge otrzyma procesor Snapdragon 820, układ graficzny Ardeno 530,  4 GB RAM-u  i 64 GB pamięci wewnętrznej. Całość ma działać pod kontrolą Androida 6.0.

Od benchmarku do oficjalnej zapowiedzi nie powinno już upłynąć dużo czasu. Spodziewamy się, że Samsung zaprezentuje swojego nowego flagowca w przyszłym miesiącu.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 213.205.198.* 2016.01.11 15:26
Z tymi benchmarkami takie PRZEKRETY robi sie iz debiel urywa!!!

A chip.pl to propaguje! :/

Osobiscie w ZADNA cyferke bym tu nie wierzyl!
Gość IP: 77.252.195.* 2016.01.11 15:51
No i bardzo dobrze, że wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i zaczął w smartfonach zmniejszac rozdzielczośc aparatu. Szkoda, że nie poszli dalej i nie zastoasują w S7 8 Mpix. Oby tylko w Galaxy Note 6 nie podbili znowu do 16 albo więcej Mpix.
Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.11 17:42
@UP

Dowiedz sie co to jest Apple iPhone
Gość IP: 217.99.1.* 2016.01.11 18:22
ja nie wiem... ślepy jestem, czytać nie umiem, czy redaktór Zimowska myślała o malowaniu paznokci? GDZIE TEN WYNIK BENCHA?

? :o
jacenty_M
jacenty_M 2016.01.11 20:23
@Up
Nic nie tracisz, bo akurat wyniki "bęcmarków" "olałbym". Nie raz wychodziło na jaw, jak to producenci odpowiednio przygotowują swoje telefony, aby w benchmarkach osiągały niewiarygodne wyniki, a Samsung już parę razy się "popisał" pod tym względem. Zresztą, inni producenci też mają nieco za uszami.
Gość IP: 83.26.37.* 2016.01.12 22:49
Szczególnie wiarygodnie wygląda 1200Mpx i 500mpx :-) <rotfl2>
Gość IP: 217.99.44.* 2016.01.13 00:01
A kogo obchodzi kolejny cukierkowy samsung. Litości i co z tego że sra tęczą, jak wygląda jak zabawka dla dzieci. Ja wiem że teraz hejtem pojechałem ale póki samsung nie zrozumie że napchanie piniaty to nie wszystko to będzie tracił klientów. Na nieszczęście w polsce samsung jest bardzo lubiany i muszę jakoś z tym żyć:) i moje osobiste zdanie na temat "edge" przecież takie ekrany to były w kineskopach wypukłych kiedyś.
Gość IP: 31.11.152.* 2016.01.13 08:55
@up
Cukierkowy szajsung znajdzie wielu nabywców, szczególnie w naszym kraju. Od zawsze miał wielu zwolenników. Faktycznie design galaxy jest zabawkowy. Dobrze, że chociaż materiały są coraz lepsze. Pomijając te szklane - porażka jak z iPhone. A co do kineskopów starych telewizorów CRT to porównanie do amoledów edge trochę nie pasuje.
acomp
acomp 2016.01.13 11:57
A gdzie wyniki benchmarku?
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 11.01.2016
Tagi producenckie: samsung
Tagi modelu: samsung galaxy s7 edge
ŹRÓDŁO: Ubergizmo
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 16287
CENEO Kup Najtaniej
Mont Blanc RF20 alu Mont Blanc RF20 alu
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon PowerShot SX60 HS Czarny Canon PowerShot SX60 HS Czarny
Dostępny w 39 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
D-Lex LXTC-2007-RD D-Lex LXTC-2007-RD
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sharp SJ-T1227M4W Sharp SJ-T1227M4W
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu