Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Tak może wyglądać przedni panel Samsunga Galaxy S7

Przeciek goni przeciek.

Tak może wyglądać przedni panel Samsunga Galaxy S7

Do sieci przedostaje się coraz więcej doniesień w sprawie niezapowiedzianego jeszcze nowego flagowca koreańskiego producenta.

Ostatnio prezentowaliśmy zdjęcia obudów Samsunga Galaxy S7, które wskazują na to, że nowy model z rodziny Galaxy nie będzie odbiegał znacząco od swojego poprzednika. Największą zmianą wizualną może być przycisk "Home", który jest szerszy i bardziej prostokątny. Właśnie tę informację potwierdza najnowszy "wyciek"- fotografia przedniego panelu smartfona. Na zdjęciu widać także, że przednia kamera urządzenia została przeniesiona z lewej na prawą stronę. Na ten moment trudno jednak ustalić autentyczność materiałów. Ostateczny wygląd urządzenia poznamy prawdopodobnie bliżej jego zapowiedzi, która może odbyć się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Gość IP: 194.2.193.* 2016.01.04 12:06
Niesamowite! Co za rewolucyjne zmiany! Jak można dokonać tak radykalnych zmian? Przecież teraz kamera nadal będzie działać tak jak działała a przycisk nadal będzie robił to co robił!
PS. Dali by sobie juz spokój z wypuszczaniem nowych modeli które nic nowego nie wnoszą oprócz nowszego procesora i większego wyświtlacza o wyższej ilości pixeli których i tak nie widać. Przecież to jest tylko gra na szmal od oszołomów którzy chcą wydawać pieniądze na najnowsze modele co 4 miesiące, od których nie ma żadnejwartości dodanej.
binary
binary 2016.01.04 13:01
@Gość IP: 194.2.193.* 2016.01.04 12:06

Bez przesady. S6/Edge byl zaprezentowany w Marcu 2015 czyli prawie rok temu. Roznice miedzy S5 a S6 byly kolosalne. Wykonany ze szkla, calkowicie inne GUI z nowymi funkcjami, Fingerprint sensor touch zamiast lipnego swipe, lepszy aparat, lepszy glosnik i wiele innych zmian. Mialem tez kiedys S3 i po nim nie kupilem S4 ani S5 wlasnie ze wzgledu na male roznice ale S5 i S6 to inna bajka. Ten przedni panel ogolnie za wiele nie pokazuje jaki S7 bedzie bo wplywa na to wiele innych czynnikow. Jesli jest autentyczny, to moim zdaniem bedzie ladniejszy, bo jest pozbawiony ramek po stronach.
Gość IP: 178.212.155.* 2016.01.04 14:04
To, że tak wygląda panel nie oznacza jeszcze braku ramek po bokach.
Gość IP: 31.11.200.* 2016.01.04 15:15
Coś nieprawdopodobnego wygląda jak ... większa wersja S4 wielkie zmiany ...
Gość IP: 83.22.177.* 2016.01.04 18:39
Gdyby flagowce LG z linii G były bardziej wspierane przez XDA Developer's i miały lepsze wsparcie w postaci strony gdzie można by było pobierać stock ROM we wszystkich dostępnych wersjach to Samsung mógłby się pożegnać z bycia dominującym sprzedawcą słuchawek.

Smartfony LG z linii G mają więcej innowacji niż wszystkie SGSy razem wzięte i jak Samsung nadal będzie brnął w moc urządzenia i wyników w benchmarkach to skończy jako producent przenośnych konsol z funkcją dzwonienia bo przy normalnym użytkowaniu nie wykorzysta się potencjału urządzeń Samsunga ani jeżeli chodzi o zasoby ani o zastosowane technologie których tym urządzeniom po prostu brakuje.

acomp
acomp 2016.01.04 19:28
Ciągle jakieś przecieki ale żadnych konkretów.Czy stwierdzenie "że będzie bardziej prostokątny" to już informacja godna odnotowania przez portal IT?
Gość IP: 77.177.206.* 2016.01.04 21:05
O jaka sensacja. Kawałek szybki.
Gość IP: 217.67.201.* 2016.01.05 08:28
kamera przeniesiona z lewej na prawą?! a to ciekawe, widać mam jakąś odmienna S6 bo też mam z prawej! co za brednie...

Jeżeli juz to czujniki przeniesione, bo one są w S6 po lewej stronie...
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 04.01.2016
Tagi producenckie: samsung
Tagi modelu: samsung galaxy s7
ŹRÓDŁO: Ubergizmo
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 9934
CENEO Kup Najtaniej
Braun EB 18 Braun EB 18
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
FreePower zestaw akcesoriów do Canon PowerShoS G1X (G1XK) FreePower zestaw akcesoriów do Canon PowerShoS G1X (G1XK)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Seasonic 520W (X-520Fl2 Box) Seasonic 520W (X-520Fl2 Box)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Schiesser SILKY TOUCH Bielizna beżowy Schiesser SILKY TOUCH Bielizna beżowy
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
RIAL-DH 7x16 5x112 48 RIAL-DH 7x16 5x112 48
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu