Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Archos zapowiada dwa mocne smartfony

4 GB RAM-u w zadziwiająco niskiej cenie.

Archos zapowiada dwa mocne smartfony

Odwiedzający targi MWC będą mogli podziwiać nowe flagowce francuskiego producenta elektroniki - Diamond 2 Note i Diamond 2 Plus.

 

Diamond 2 Plus to propozycja za 229 dolarów, w której znajdziemy 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6755, 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Dla amatorów fotografii smartfonowej przygotowano 20,7-megapikselowy aparat główny i 8-megapikselowy aparat dodatkowy. Oprócz skanera linii papilarnych występuje tu także złącze USB typu C. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow.

Z kolei Diamond 2 Note to 6-calowy smartfon z wyświetlaczem o rozdzielczości 2560 x 1440, który wspierany jest przez ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio X10 (2 GHz), 3 GB RAM-u i baterię o pojemności 3610 mAh. Urządzenie zostało ponadto wyposażone w aparat główny o rozdzielczości 16 MP z możliwością nagrywania filmów 4K w 30 FPS oraz 8-megapikselowy aparat dodatkowy. Całość działa pod kontrolą Androida 6.0 i została wyceniona na 269 dolarów.

Obydwa smartfony zadebiutują na rynku w maju br.

 

Dodaj komentarz 10 komentarzy
Gość IP: 82.160.88.* 2016.02.20 14:07
a ja nie mam telefonu za to mam 3 konsole
Gość IP: 89.12.254.* 2016.02.20 14:34
Raz mi się zdarzyło telefon tej firmy kupić. Na szczęście sklep nie robił żadnych problemów z jego oddaniem.
Gość IP: 213.192.100.* 2016.02.20 17:31
Posiada archosa od 2 lat. Uważam że to bardzo dobre smartfony. Stosunek ceny do jakoscii i wydajności bardzo dobryy. Polecam
Gość IP: 146.199.239.* 2016.02.20 17:46
Jako Apple Fan ostatnio robie zakupy u..... Xiaomi (zestaw Smart Home i IP camera) cena tego zorbudowanego zestawu £28 i £18 - to poprostu ROZWALA (w dobrym tego slowa znaczeniu)

Potem wczoraj kupilem (przez WREDNEGO MANIAKA M$ - Gajawskiego!!!) - ekhm - tablet Chuwi Hi8 Pro z Win10 i Android - "cyferki" jego wygladaja OSZALAMIAJACO a cena.... NEDZNE £68 - cena poprostu NIE MOZE przejsc NIEZAUWAZONA!!!

Obecnie na moim celowniku jest Xiaomi Mi 5 - jego Geekbenchmarch wskazuje predkosc procesora na poziomie...... najnowszego MacBook 12" za £1000 :/

Pozostaja umnie tylko dwa bastiony - iOS i... Mac OS X :( - tak jest - systemy operacyjne :(
jakub_1986
jakub_1986 2016.02.20 18:44
Mogą dużo namieszać na rynku jak tylko ceny nie będą wywalone w kosmos.
Gość IP: 80.111.103.* 2016.02.20 23:27
szajs, pierwszy siadl po miesiacu, drugi na drugi dzien, trzeciego nie bralem, sklep oddal kase bez problemu.
Gość IP: 89.12.231.* 2016.02.21 08:47
Niestety mogę tylko potwierdzić. Telefony tej firmy to szajs totalny. Kupiłem inny telefon tej firmy bo przy swojej cenie miał bardzo dobrą specyfikację. Telefon cały czas przycinał. GPS był całkowicie bezużyteczny. Telefon cały czas tracił sygnał i pozycja w nawigacji skakała tam i z powrotem po całej mapie. Mogłem wymienić na inny ale się nie zdecydowałem. Jak ktoś chce tanio to lepiej kupić chińczyka renomowanej firmy.
Gość IP: 81.219.132.* 2016.02.21 12:40
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 95.91.231.* 2016.02.21 13:38
ARCHOS Diamond Plus 16GB kosztuje 250 euro. Jakoś nie wydaje mi się żeby Diamond 2 Plus miał kosztować ~205 euro(czyli 18% mniej) mając jednocześnie 2x więcej ramu, 4x więcej pamięci, lepszy procesor, lepszy aparat ,czytnik linii papilarnych, usb C i ekran pokryty DragonTrail w miejsce braku zabezpieczenia u poprzednika. Przecież to się ekonomicznie nie trzyma kupy. Chyba że na poprzednim modelu mieli marże 100% w co wątpię.
acomp
acomp 2016.02.22 15:50
Z doświadczeń moich klientów marka Archos nie wygląda na bardzo pożądaną ze względu na awaryjność cenowo atrakcyjna
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 20.02.2016
Tagi producenckie: archos
ŹRÓDŁO: Androidcentral.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6032
CENEO Kup Najtaniej
Hi-Power Bateria do PDA HP 367858-001 (PD418B.304) Hi-Power Bateria do PDA HP 367858-001 (PD418B.304)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Pokrowiec na akumulator żelowy Pokrowiec na akumulator żelowy
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zanussi ZWQ76121 Zanussi ZWQ76121
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Aristo VOYAGER S505 AUTOMAPA XL PL Aristo VOYAGER S505 AUTOMAPA XL PL
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sharp LC-52XS1 Sharp LC-52XS1
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu