Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News iPhone 7 powstanie bez pomocy Samsunga!

To może zaboleć Koreańczyków... finansowo.

iPhone 7 powstanie bez pomocy Samsunga!

To nie pierwszy raz, kiedy Apple nie było zainteresowane współpracą z Samsungiem, jeśli chodzi o produkcję mobilnych procesorów do iPhone'a. Gigant z Cupertino zdecydował się na zlecenie produkcji mobilnych układów firmie TSMC.

A10 to nowy procesor, który pojawi się w siódmej generacji iPhone'a. Jego produkcją zajmie się w całości tajwańska firma Taiwan Semiconductor Manufacturing Company Ltd. Procesor zostanie wyprodukowany w technologii 10 nm.

Nowy proces technologiczny oznacza, że Apple będzie w stanie wycisnąć z nowego iPhone'a dłuższy czas pracy na baterii. Oznacza to również, że nowy iPhone będzie cieńszy. Jeśli tak się stanie, mogą potwierdzić się plotki mówiące o tym, że nowy iPhone może nie mieć złącza słuchawkowego Jack.

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 11:12
Czyli pojada po bandzie znowu tak ze konkurencje przez rok ich nie bedzie mogla dogonic!
Gość IP: 217.96.55.* 2016.02.11 12:00
Zastanawiam się od kogo kupią ekran super amoled?
Gość IP: 217.96.55.* 2016.02.11 12:00
Zastanawiam się od kogo kupią ekran super amoled?
Gość IP: 217.67.201.* 2016.02.11 12:48
Ale tego, że TSMC część tego zlecenia outsource'uje do fabryk Samsunga to już się z chip.pl nie dowiemy... a pisali już o tym chyba wszyscy.
Gość IP: 78.9.73.* 2016.02.11 14:11
Tylko kogo to obchodzi kto produkuje. Ważne, że będzie kosztować koło 4 tys. nowych polskich złotych
Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 14:57
@UP

ZAPOMNIJ - JAK ZWYKLE cena bedzie na poziomie topowych smartphone konkurencji - tyle iz iPhone bedzie przewyzszac technologia ich o CALE LATA
Gość IP: 195.10.111.* 2016.02.11 18:03
@UP - "tyle iz iPhone bedzie przewyzszac technologia ich o CALE LATA". Śmiechu warte, najpierw porównaj technologie używane w topowych smartfonach, BEZ uwzględnienia OS's, a potem gadaj.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.02.11 18:29
Gość IP: 195.10.111.* 2016.02.11 18:03

wystarczy porównać cpu - przy 2 wolnych rdzeniach mają to samo co konkurencja przy swoich kosmicznych grzałkach
Gość IP: 77.65.89.* 2016.02.11 23:57
tylko po co mi taki cienki telefon? żebym się stresował chowając go do kieszeni, że pęknie? nie wierzę, że to idzie w parze z wytrzymałością. obecna grubość jest w sam raz, skoro udało się zaoszczędzić miejsca to nie lepiej wypełnić je baterią, z którą wiecznie jest problem?
Gość IP: 156.17.128.* 2016.02.12 08:15
Przynajmniej dali już opcję zmiany tapety. chociaż i tak jej nie widać zza ikonek :)
Gość IP: 37.47.61.* 2016.02.12 08:49
Pewnie nowy iphone będzie tak rewelacyjny że znów będą musieli wykupić reklamy twierdzące że dołożenie kilku opcji do oprogramowania, które możnaby załatwić updatem systemu wymagało wydania "nowego" modelu.
Gość IP: 159.155.108.* 2016.02.12 13:50
A ekran Super AMOLED kupią na bazarze Różyckiego czy na Świebodzkim? Chyba patent i producentem SAMOLED jest Samsung.
Propaganda dla "łabkowitych"?
acomp
acomp 2016.02.12 16:52
Już nieraz Apple zlecała produkcję procesorów innym producentom niż Samsung a potem wracała do współpracy z Samsungiem
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 11.02.2016
Tagi: smartfony
Tagi producenckie: apple
Tagi modelu: apple iphone 7
ŹRÓDŁO: phonearena
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 11347
CENEO Kup Najtaniej
Noiseblocker BlackSilent Fan XS1 ( ITR-XS-1) Noiseblocker BlackSilent Fan XS1 ( ITR-XS-1)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Adobe PageMaker v.7.0.2 IE Mac Ret (17530380) Adobe PageMaker v.7.0.2 IE Mac Ret (17530380)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mutsy Igo Lite Głęboko Spacerowy + Fotelik Cabriofix Mutsy Igo Lite Głęboko Spacerowy + Fotelik Cabriofix
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Fagor TK-500 Fagor TK-500
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu