Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News iPhone 7 powstanie bez pomocy Samsunga!

To może zaboleć Koreańczyków... finansowo.

iPhone 7 powstanie bez pomocy Samsunga!

To nie pierwszy raz, kiedy Apple nie było zainteresowane współpracą z Samsungiem, jeśli chodzi o produkcję mobilnych procesorów do iPhone'a. Gigant z Cupertino zdecydował się na zlecenie produkcji mobilnych układów firmie TSMC.

A10 to nowy procesor, który pojawi się w siódmej generacji iPhone'a. Jego produkcją zajmie się w całości tajwańska firma Taiwan Semiconductor Manufacturing Company Ltd. Procesor zostanie wyprodukowany w technologii 10 nm.

Nowy proces technologiczny oznacza, że Apple będzie w stanie wycisnąć z nowego iPhone'a dłuższy czas pracy na baterii. Oznacza to również, że nowy iPhone będzie cieńszy. Jeśli tak się stanie, mogą potwierdzić się plotki mówiące o tym, że nowy iPhone może nie mieć złącza słuchawkowego Jack.

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 11:12
Czyli pojada po bandzie znowu tak ze konkurencje przez rok ich nie bedzie mogla dogonic!
Gość IP: 217.96.55.* 2016.02.11 12:00
Zastanawiam się od kogo kupią ekran super amoled?
Gość IP: 217.96.55.* 2016.02.11 12:00
Zastanawiam się od kogo kupią ekran super amoled?
Gość IP: 217.67.201.* 2016.02.11 12:48
Ale tego, że TSMC część tego zlecenia outsource'uje do fabryk Samsunga to już się z chip.pl nie dowiemy... a pisali już o tym chyba wszyscy.
Gość IP: 78.9.73.* 2016.02.11 14:11
Tylko kogo to obchodzi kto produkuje. Ważne, że będzie kosztować koło 4 tys. nowych polskich złotych
Gość IP: 146.90.34.* 2016.02.11 14:57
@UP

ZAPOMNIJ - JAK ZWYKLE cena bedzie na poziomie topowych smartphone konkurencji - tyle iz iPhone bedzie przewyzszac technologia ich o CALE LATA
Gość IP: 195.10.111.* 2016.02.11 18:03
@UP - "tyle iz iPhone bedzie przewyzszac technologia ich o CALE LATA". Śmiechu warte, najpierw porównaj technologie używane w topowych smartfonach, BEZ uwzględnienia OS's, a potem gadaj.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.02.11 18:29
Gość IP: 195.10.111.* 2016.02.11 18:03

wystarczy porównać cpu - przy 2 wolnych rdzeniach mają to samo co konkurencja przy swoich kosmicznych grzałkach
Gość IP: 77.65.89.* 2016.02.11 23:57
tylko po co mi taki cienki telefon? żebym się stresował chowając go do kieszeni, że pęknie? nie wierzę, że to idzie w parze z wytrzymałością. obecna grubość jest w sam raz, skoro udało się zaoszczędzić miejsca to nie lepiej wypełnić je baterią, z którą wiecznie jest problem?
Gość IP: 156.17.128.* 2016.02.12 08:15
Przynajmniej dali już opcję zmiany tapety. chociaż i tak jej nie widać zza ikonek :)
Gość IP: 37.47.61.* 2016.02.12 08:49
Pewnie nowy iphone będzie tak rewelacyjny że znów będą musieli wykupić reklamy twierdzące że dołożenie kilku opcji do oprogramowania, które możnaby załatwić updatem systemu wymagało wydania "nowego" modelu.
Gość IP: 159.155.108.* 2016.02.12 13:50
A ekran Super AMOLED kupią na bazarze Różyckiego czy na Świebodzkim? Chyba patent i producentem SAMOLED jest Samsung.
Propaganda dla "łabkowitych"?
acomp
acomp 2016.02.12 16:52
Już nieraz Apple zlecała produkcję procesorów innym producentom niż Samsung a potem wracała do współpracy z Samsungiem
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 11.02.2016
Tagi: smartfony
Tagi producenckie: apple
Tagi modelu: apple iphone 7
ŹRÓDŁO: phonearena
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 11374

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Konica-Minolta A0TM151 Konica-Minolta A0TM151
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mop Parowy X10 Green Mop Parowy X10 Green
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lark Ultimate 8i WIN 10 (czerwony) Lark Ultimate 8i WIN 10 (czerwony)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PER.PIC. Adapter Aux  (C1504SPJ) PER.PIC. Adapter Aux (C1504SPJ)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu