Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Telefony LG G5 na zdjęciach, widać już wszystko!

Nie zgadniecie skąd pochodzą ;)

LG G5 na zdjęciach, widać już wszystko!

Do premiery LG G5 zostało raptem kilka dni, ale zanim zobaczymy nowego flagowca na oficjalnych zdjęciach, mamy dla was jeszcze jeden, prawdopodobnie ostatni przeciek, na którym widać absolutnie wszystko:

Przeciek pochodzi z... pewnego sklepu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w którym bez żadnego konspirowania, sekretnych gestów, czy umówionych haseł można po prostu kupić sobie LG G5, przed jego oficjalną światową premierą. Za ile? W ZEA koszt G5 to 2,500 Dirhamów ZEA, czyli ok. 2684 zł. A teraz fotki:

 

A teraz zagadka: który z poprzednich przecieków okazał się być fałszywy? :)

 

 

 

 

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 83.3.205.* 2016.02.16 21:13
Regulacja głośności z boku, a nie na tylnej klapce? Na pewno?..
Gość IP: 83.162.155.* 2016.02.17 00:44
No ciekawe czy faktycznie LG zrezygnowało z tylnych klawiszy. Czekamy na ten kongres, bo już nie mogę się doczekać co tym razem LG pokaże :D
Gość IP: 83.30.151.* 2016.02.17 06:04
Ciekaw jestem czy jest Unibody. Ale jeżeli ma Snapdragon 820 to raczej będzie Unibody bo chłodzenie gdzieś trzeba zmieścić.
Gość IP: 83.30.151.* 2016.02.17 06:04
Ciekaw jestem czy jest Unibody. Ale jeżeli ma Snapdragon 820 to raczej będzie Unibody bo chłodzenie gdzieś trzeba zmieścić.
Gość IP: 78.156.162.* 2016.02.17 08:14
Jeżeli to faktycznie G5, to porównując go z konceptami, albo chociaż by z takim V10, to to wygląda gorzej niż biedronkowe wynalazki. ZERO polotu - bezpłciowa mydelnica. Nie tego się spodziewałem po flagowcu LG.
acomp
acomp 2016.02.17 10:25
UP Gość IP: 78.156.162.* Widzę kolego że nie interesują ciebie parametry telefonu tylko wygląd dla szpanu. Współczuję ;)
Gość IP: 185.5.218.* 2016.02.17 10:59
okrutny wygląd jak telefon nisko budrzetowy
Gość IP: 195.250.37.* 2016.02.17 11:10
@UP acomp 2016.02.17 10:25
Tak samo jak nie kupisz szybkiego-brzydkiego auta jeśli w koło masz inne szybkie-ładne. Ciuchów też nie kupujesz głównie dla składu materiału.
Gość IP: 78.156.162.* 2016.02.17 12:21
@acomp 2016.02.17 10:25
UP Gość IP: 78.156.162.* Widzę kolego że nie interesują ciebie parametry telefonu tylko wygląd dla szpanu. Współczuję ;)

A dziękuję, ale ulokuj swe współczucie w jakimś piesku ze schroniska. Może TY na podstawie zdjęcia ocenisz co on tam ma "pod maską"? Ja oceniam tylko to co WIDZĘ.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 16.02.2016
ŹRÓDŁO: phonearena
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 8530
CENEO KUP NAJTANIEJ
GeIL DDR2 1024MB PC800 DUAL 2x512 GeIL DDR2 1024MB PC800 DUAL 2x512
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Tefal Ingenio 10 części L5279372 Tefal Ingenio 10 części L5279372
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Urodzić razem i naturalnie Urodzić razem i naturalnie
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Cierpienia młodego Wertera - zeszyt 74 Cierpienia młodego Wertera - zeszyt 74
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu