Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Lumia 650 już oficjalnie

Lekki 5-calowiec dla biznesu.

Lumia 650 już oficjalnie

Po serii wycieków Microsoft w końcu, bez żadnej pompy, zapowiedział Lumię 650. Smartfon pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu w cenie 200 dolarów.

Specyfikacja urządzenia nie była wielką tajemnicą. Od początku wiedzieliśmy, że nowa Lumia dedykowana będzie klientom biznesowym lub osobom, którym zależy przede wszystkim na możliwości prowadzenia rozmów i obsłudze pakietu MS Office.
Smartfon posiada 5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 212 1,3 GHz, 1 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 200 GB.

Jeśli chodzi o aparaty, znajdziemy tu główny o rozdzielczości 8-megapikseli i dodatkowy o rozdzielczości 5-megapikseli. Według producenta bateria o pojemności 2000 mAh powinna pozwolić na 16 godzin rozmów. Oprócz łączności LTE znajdziemy tu także Bluetooth 4.1, Wi-Fi (b/g/n) i NFC. Całość pracuje pod kontrolą Windowsa 10.
Smartfon waży 122 g i mierzy w najgrubszym miejscu  6,9 mm. Lumia 650 pojawi się w sklepach 18 lutego w cenie 200 dolarów.
Dodaj komentarz 11 komentarzy
Gość IP: 91.227.176.* 2016.02.15 12:59
Już spieszę by go kupić...ale chwila chwila...przecież Lumia to kolejny pomysł MS który się nie przyjął i lada dzień go zamkną, a wraz z nim aplikacje, aktualizacje i tak dalej...
Gość IP: 91.227.176.* 2016.02.15 12:59
Już spieszę by go kupić...ale chwila chwila...przecież Lumia to kolejny pomysł MS który się nie przyjął i lada dzień go zamkną, a wraz z nim aplikacje, aktualizacje i tak dalej...
Gość IP: 95.160.6.* 2016.02.15 14:10
"kolejny pomysł MS który się nie przyjął i lada dzień go zamkną, a wraz z nim aplikacje, aktualizacje i tak dalej" Nie pisz głupot - według zapewnień MS mobilna wersja Windowsa 10 będzie wspierana nawet jeśli sprzedaż Lumii będzie nadal spadać..
Gość IP: 91.227.176.* 2016.02.15 14:38
MS zapewniał... ;)
Jak brałem Lumie 635 słyszałem zapewnienia o aktualizacji do W10
acomp
acomp 2016.02.15 15:05
Szału nie ma ale zapowiada się solidny telefon ze średniej półki
aquarius5
aquarius5 2016.02.15 17:42
Bardzo dobry system i szkoda byłoby, gdyby zrezygnowano z Windows dla telefonów. Liczę, że jednak nie upadnie, Przeszedłem z Androida na Windows z Lumią 640 i jestem zaskoczony bardzo pozytywnie i nie chciałbym wracać do zamulonego Androida pełnego wirusów.
Gość IP: 80.111.103.* 2016.02.15 20:13
Aktualizacja do 10 wczesnym styczniem, mamy pozny luty i juz nawet na stronie MS nie ma daty kiedy ta aktualizacja nastapi.
qba315
qba315 2016.02.15 20:42
A ja w styczniu zaktualizowałem moją Lumię640 z W8.1 na W10 ;)

W W10 jest cała masa usprawnień, ale najważniejsze, że jak się telefonu nie używa to bateria trzyma prawie dwa razy dłużej (oczywiście przy normalnym używaniu zużycie baterii jest podobne do tego gdy telefon miał W8.1).

Jeszcze czekam na kilka usprawnień ale ogólnie jest OK.

A mojego drugiego telefonu z Andkiem używam tylko w ostateczności jak muszę. Pomimo, że żadnej nowej aplikacji nie zainstalowałem od przeszło roku, wolnej pamięci mam sporo to strasznie muli ;(
Gość IP: 83.29.25.* 2016.02.15 22:26
A ma miejsce na 2 karty sim ?
Gość IP: 83.31.148.* 2016.02.15 22:29
Ciekawe jak na takim sprzęcie działałby Android?
Gość IP: 91.125.124.* 2016.02.15 23:40
brak skanera lini papilarnych?! Dla biznesu?! PROFANACJA!
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 15.02.2016
Tagi producenckie: microsoft
Tagi modelu: lumia 650
ŹRÓDŁO: Microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3742

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Microsoft Windows 7 Home Premium PL DVD (GFC-00170) Microsoft Windows 7 Home Premium PL DVD (GFC-00170)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sharp R240W Sharp R240W
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hoya Pro 1D M:77 Hoya Pro 1D M:77
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Rozszerzona opieka serwisowa 3 LATA -Canon EOS 70D BODY Rozszerzona opieka serwisowa 3 LATA -Canon EOS 70D BODY
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu