Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Pierwsza wada Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge

Kolorystyka telefonów.

Pierwsza wada Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge

W Sieci pojawiły się grafiki przedstawiające najprawdopodobniej wszystkie podstawowe wersje kolorystyczne smartfonów Samsung Galaxy S7 i Smartfon Galaxy S7 Edge. Jeśli to prawda, będzie ubogo. I wyjątkowo nudno.

Oczywiście można bronić producentów smartfonów stwierdzeniem, że jak się komuś nie podoba kolorystyka jego urządzenia, to zawsze może ją zmienić, kupując jakąś dodatkową obudowę czy nakładkę. Jednak po pierwsze nie do każdego modelu mamy spory wybór tego typu akcesoriów (im bardziej znany model, tym lepiej, więc w przypadku Galaxy S7 będzie na rynku masa alternatywnych propozycji), a po drugie – nie każdy chce zwiększać grubość swojego telefonu.

Miło jest zatem, jeśli producent już od początku udostępnia co najmniej kilka ciekawych wersji kolorystycznych, zarówno stonowanych (szarości, czernie, srebro, beże), jak i bardziej zakręconych (białe, różowe, kolorowe). Tymczasem wygląda na to, że w przypadku Samsungów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge wybór podstawowych kolorów obudów będzie nie tylko mocno ograniczony, ale i nudny.

 

Według grafik zaprezentowanych przez @evleaks, Galaxy S7 dostępny będzie jedynie w dwóch podstawowych kolorach: czarnym i beżowo-złotym. Jeden kolor mniej i mógłby nawiązywać do słynnego powiedzenia Forda dotyczącego modelu T... Oczywiście nie jest wykluczone, że na poszczególnych rynkach Samsung będzie oferował ten model w dodatkowych wariantach kolorystycznych, ale i tak nie mamy się raczej co spodziewać jakiegoś ogromnego wyboru.

 

 

Tylko nieco lepiej wygląda sprawa kolorystyki modelu Samsung Galaxy S7 Edge. Do wersji czarnej i beżowo-złotej dochodzi jeszcze odmiana srebrna. I tyle. Naprawdę nie ma za bardzo gdzie się rozpędzić i poszaleć, choć z drugiej strony warto pamiętać o tym, że i poprzednie generacje smartfonów z serii Galaxy S nie oferowały jakichś wyjątkowych palet barwnych, a mimo to sprzedawały się bardzo dobrze. W przeciwieństwie do modeli konkurencji, która oferowała chociażby tylne ścianki naśladujące skórę (np. LG) lub drewno (np. Motorola). Jednak mimo wszystko szkoda – kilka dodatkowych odmian kolorystycznych obu modeli z generacji S7 na pewno nie zaszkodziłoby ich popularności na rynku.

 

Pamiętajcie, oficjalna premiera Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge już 21 lutego!

Dodaj komentarz 19 komentarzy
Gość IP: 5.173.90.* 2016.02.15 09:18
Lepiej niech pokażą w końcu mini flagowca, a nie kolorami dupe zawracacie...
Gość IP: 178.37.12.* 2016.02.15 09:19
Moim zdaniem trochę szukanie dziury w całym. Kolory klasyczne i tak są najczęściej wybieranymi przez klientów a poza tym taki telefon w większości przypadków trafia do etui, pokrowca czy choćby silikonowej nakładki - to są drogie zabawki więc wydanie dodatkowych 100 zł na etui w swoim ulubionych kolorze nie stanowi jakiejś przeszkody moim zdaniem. Osobiście szkoda by mi było niszczyć telefon używając go bez żadnego zabezpieczenia. No chyba, że było by mnie stać na wymianę na nowy model co roku, ale przecież w PL jesteśmy i jak ktoś sobie kupi telefon za 3k to raczej o niego dba i szanuje...
Gość IP: 78.156.162.* 2016.02.15 10:34
Może i ma wygar w bebechach, ale wygląda jak dupa i to w każdym kolorze. W Biedronce widziałem ładniejsze (stylistycznie) telefony (pomijam jakość materiałów i wykonanie).
Gość IP: 172.56.34.* 2016.02.15 13:57
Co za nuuuuuuuuda! Ijabłko podobne, a fuj! 😖
Gość IP: 80.51.168.* 2016.02.15 14:06
Śmiać się czy płakać?... Poziom rozważań na poziomie dziecka z 4 klasy podstawówki (proszę spakować kolorowe kredki do plecaka - i won do szkoły!).
acomp
acomp 2016.02.15 14:56
Wybór koloru to rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje a więc o czym dyskutować?
Gość IP: 178.43.153.* 2016.02.15 16:21
Moim zdaniem telefon który wymaga dodatkowego etui zabezpieczenia... zwłaszcza topowe modele do złomy które fatalnie wyglądają .
Przykład :
S6 i s5
S5 ma tylko szkło jako zabezpieczenie oraz akumulator 3500mAh wygląd lepiej i waży tyle samo co s6 z dodatkowym etui
Wadą obecnie nowych modeli jest niby mocna specyfikacja a po 15 minutach okazuje się że spada o połowę i przycina do tego ogniwa coraz słabsze . Zobaczymy jak będzie w tym roku
Gość IP: 46.113.226.* 2016.02.15 17:03
Szczerze powiedziawszy to liczyłem na jakąś prawdziwa wadę, a nie o to, że jest za mało kolorów. Dla mnie to akurat żadna wada nie jest. Większość ludzi trzyma swoje smartfony w rróżnego rodzaju etui i to bez względu na ppółkę cenowa smartfona.

PS. Lg w modelu g4 zastosowało prawdziwa skórę, a nie skoropodobne tworzywo.
Gość IP: 109.173.230.* 2016.02.15 17:55
Szanowna Redakcjo i Szanowny autorze tej notatki

Tak się jakoś dziwnie składa, że dla większości ludzi telefon służy do dzwonienia i do wysyłania SMS-ów, a nie do oglądania ponadto, większość ludzi taki sprzęt nosi w kieszeni czy w torbie.
Tak robię również ja
Jak będę chciał obejrzeć jakiś ładny obrazek to sobie kupię obraz albo zrobię zdjęcie (aparatem foto a nie jakąś zabawką) , oprawię w ramkę i powieszę na ścianie i będę sycił moje oczy pięknym widokiem
Gość IP: 83.10.111.* 2016.02.15 20:29
S2 miał bogatszy wybór: był czarny, czarny i czarny. A jabłuszka w tym czasie były białe...
Gość IP: 91.125.124.* 2016.02.15 23:52
kolor bialy bedzie jako super white edition za cene x2
Gość IP: 91.125.124.* 2016.02.15 23:54
kolor bialy bedzie jako super white edition za cene x2
Gość IP: 91.125.124.* 2016.02.15 23:59
kolor bialy bedzie jako super white edition za cene x2
Gość IP: 78.156.162.* 2016.02.16 09:14
@Gość IP: 109.173.230.* 2016.02.15 17:55
Szanowna Redakcjo i Szanowny autorze tej notatki

Tak się jakoś dziwnie składa, że dla większości ludzi telefon służy do dzwonienia i do wysyłania SMS-ów, a nie do oglądania ponadto, większość ludzi taki sprzęt nosi w kieszeni czy w torbie.
Tak robię również ja
Jak będę chciał obejrzeć jakiś ładny obrazek to sobie kupię obraz albo zrobię zdjęcie (aparatem foto a nie jakąś zabawką) , oprawię w ramkę i powieszę na ścianie i będę sycił moje oczy pięknym widokiem

Tak się składa Panie Pragmatyczny, że telefon stał się przedmiotem osobistym, a od przedmiotów osobistych ludzie z elementarnym poczuciem estetyzmu wymagają RÓWNIEŻ pewnej indywidualności. Jasna sprawa, że liczy się przede wszystkim funkcjonalność i jakość, jednak nie oznacza to, ze obiad zjesz z równym zapałem z białego talerza i talerza w kształcie i kolorze krowiego łajna...
Gość IP: 94.254.147.* 2016.02.17 12:32
Jestem za taką nudą. Super
Gość IP: 109.173.230.* 2016.02.17 23:02
@ Gość IP: 78.156.162.

Mówiąc szczerze to wolałbym zjeść obiad ze zwykłej miski ale w dobrym towarzystwie niż ze złotej miski w złym towarzystwie a tym bardziej z takim mądralą jak ty

Sprzęt powszechnego użytku przynajmniej dla mnie w pierwszej kolejności musi być funkcjonalny, a dopiero potem ma być piękny, bo co mi po pięknym sprzęcie (urządzeniu) jeżeli nie będzie on funkcjonalny

Sprzęt (przedmiot osobisty) ma służyć do wykonania pewnych zadań a nie dla szpanu - nie jestem gimbusem i przed innymi nie muszę szpanować
Gość IP: 217.153.212.* 2016.03.11 10:58
"Nie każdy chce zwiększać grubość telefonu" - Wolę grubszy telefon niż większy ekran! Telewizor powinien być na ścianie a nie w kieszeni... Najlepsze smartfony są do 4,5 cala bo można je obsługiwać 1 ręką ;)
Kev
Kev 2016.03.14 11:16
Tytuł brzmi "Pierwsza wada Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge".
Szanowny Panie. Uboga kolorystyka nie jest wadą danego produktu.
Kolor przedmiotu to tylko kwestia gustu i subiektywna opinia odbiorcy.
Więc piszmy o wadach samsunga.
Gość IP: 46.113.64.* 2016.03.15 13:18
Pierwsza wada Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge... nudne kolory. Przepraszam bardzo ale czy można to zaliczyć do wady telefonu. Mam wątpliwości. Oczywiście kolorystyka przedmiotu to kwestia gustu i subiektywna opinia odbiorcy. Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.
Ambasador marki Samsung



AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 15.02.2016
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: evleaks
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 49559
CENEO Kup Najtaniej
Meike Statyw Do Keyboardów z Serii MK Meike Statyw Do Keyboardów z Serii MK
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hp G2A32Ea Hp G2A32Ea
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
żelowa pod mysz - żółta 4World 06001 żelowa pod mysz - żółta 4World 06001
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dunlop SP Winter Sport 3D 255/45R18 103V Dunlop SP Winter Sport 3D 255/45R18 103V
Dostępny w 14 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
QUER GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE (KOM0593) QUER GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE (KOM0593)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu