Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Samsung Galaxy S7 i S7 Edge - znamy ceny

W Polsce i za granicą.

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge - znamy ceny

Wczoraj poznaliśmy pełną specyfikację najnowszych flagowców koreańskiego producenta. Dziś wiemy już ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

 

 

Niestety Galaxy S7 i S7 Edge będą kosztowały nieco więcej niż poprzednie modele w dniu premiery. Należy jednak pamiętać, że w wielu przypadkach do smartfona dołączane będą także gogle VR. W Niemczech, Holandii i Rumunii Galaxy S7 kosztuje 700 euro, natomiast Galaxy S7 Edge - 800 euro. Nieco drożej zapłacą za smartfony Hiszpanie, Włosi i Finowie - 730 euro za Galaxy S7 i 820-850 euro za Galaxy S7 Edge. Nie każdy sklep oferuje jednak darmowe Gear VR, więc jeśli mieszkacie za granicą dobrze przejrzyjcie oferty.

A jak jest z cenami w Polsce? W przedsprzedaży Samsung Galaxy S7 32 GB kosztuje 3199 zł, natomiast Galaxy S7 Edge - 3599 zł. W obu przypadkach otrzymamy w zestawie także gogle Gear VR. Smartfony można zamawiać w oficjalnym sklepie Samsunga i największych sklepach z elektroniką m.in. Media Markt, Komputronik, RTV Euro AGD, Agito.pl.

Dodaj komentarz 16 komentarzy
artkicz
artkicz 2016.02.22 14:35
czyli u nas jak zawsze najdrozej. 825euro za edge
Gość IP: 185.94.31.* 2016.02.22 15:08
-> artkicz

Ceny u nas są trochę wyższe też z uwagi na to, że mamy wyższy VAT.
Gość IP: 213.205.194.* 2016.02.22 15:24
Duzo sie nie pomylilem 4000zl - bo Apple jest "drogie" :/
Gość IP: 208.54.37.* 2016.02.22 15:30
Do Gość IP: 213.205.194.* 2016.02.22 15:24
Apple to i za 500zl nie kupie bo to badziew i opciach!!!
binary
binary 2016.02.22 15:42
@Gość IP: 213.205.194.* 2016.02.22 15:24

Apple to jakiś wyznacznik cen dla ciebie? Ja uważam że galaxy s6 a tym bardziej s7 są lepsze od telefonów Apple pod wieloma względami, więc dlaczego mają być tańsze od iPhone?
Gość IP: 77.252.72.* 2016.02.22 15:43
Najnowszy smartfon - Samsung Galaxy S7 - zdobądź go już teraz!
Odbierz telefon na: http://fiv.pl/galaxy-s7
Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.22 16:20
Chore!!! Mam MyPhone C-Smart za 170 zł z Biedronki i działa tak samo...
Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.22 16:20
Chore!!! Mam MyPhone C-Smart za 170 zł z Biedronki i działa tak samo...
Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.22 16:21
Chore!!! Mam MyPhone C-Smart za 170 zł z Biedronki i działa tak samo. Szajsung 20 x droższy - czyżby był chociaż 10 x lepszy???
darkwalker
darkwalker 2016.02.22 16:27
Nie rozumiem problemu cenowego, nowe S7/Edge są o 100 zł droższe a oferują więcej niż poprzednicy, na dodatek dostajemy gifta w postaci Gear VR który jest i niebo lepszy niż ładowarka bezprzewodowa którą dodawali do S6/Edge.

Jeżeli ktoś ma pieniądzę i chce zmienić telefon na nowe flagowce samsunga to cena nie jest aż tak odstraszająca, nie zapominajcie że jest Micro SD, za dodatkowe 200zł można sobie dokupić super szybką kartę Samsunga/Sandiska o pojemności 64 GB a ile trzeba dopłacić do Nexusa 6P ? albo iPhone o większej pojemności niż załosne 16 GB ?
artkicz
artkicz 2016.02.22 17:18
S7 jest duzo lepszy od iphona ale to iphone trzyma cene i takie sa fakty.
Gość IP: 80.51.168.* 2016.02.22 18:16
Samsung S7 - kamera świetna do zdjęć "low-light"...
LG G5 - genialny szeroki kąt....
I co tu wybrać, i co tu wybrać?...
Poczekam jeszcze na iPhon'a 7 i zdecydyję ;)
Gość IP: 91.146.241.* 2016.02.22 18:27
Wyprzedzili iOgryzka w numeracji cha, cha, cha (teraz wiadomo czemu piątka była byle jak ;)
Gość IP: 91.125.120.* 2016.02.22 20:15
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
acomp
acomp 2016.02.23 13:49
Samsung za jednym ciosem sprzedaje dwa produkty jako jeden a więc będzie miał większą popularność w tej samej cenie
romil
romil 2016.02.23 23:35
@Gość IP: 77.252.178.*
A ja mam Cinquecento za 500 zł i jeździ tak samo jak drogie BMW. Mam jeszcze wiertarkę Topex za 50 zł i nie wiem czym się różni od Boscha czy Makity...

Zasadniczo kolego masz rację, ale nie do końca. Prawdziwe jest tylko to, że nie widzisz różnicy.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 22.02.2016
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: GSMarena.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 10670
CENEO Kup Najtaniej
Dune BD Prime 3.0 Dune BD Prime 3.0
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Yamaha RX-A1020 Yamaha RX-A1020
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 4GB P 5119 PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 4GB P 5119
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung 900X4C (NP900X4C-A03PL) Samsung 900X4C (NP900X4C-A03PL)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Trust Digital Camera Bag DeLuxe 300LN Trust Digital Camera Bag DeLuxe 300LN
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu