Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Samsung Galaxy S7 i S7 Edge - znamy ceny

W Polsce i za granicą.

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge - znamy ceny

Wczoraj poznaliśmy pełną specyfikację najnowszych flagowców koreańskiego producenta. Dziś wiemy już ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

 

 

Niestety Galaxy S7 i S7 Edge będą kosztowały nieco więcej niż poprzednie modele w dniu premiery. Należy jednak pamiętać, że w wielu przypadkach do smartfona dołączane będą także gogle VR. W Niemczech, Holandii i Rumunii Galaxy S7 kosztuje 700 euro, natomiast Galaxy S7 Edge - 800 euro. Nieco drożej zapłacą za smartfony Hiszpanie, Włosi i Finowie - 730 euro za Galaxy S7 i 820-850 euro za Galaxy S7 Edge. Nie każdy sklep oferuje jednak darmowe Gear VR, więc jeśli mieszkacie za granicą dobrze przejrzyjcie oferty.

A jak jest z cenami w Polsce? W przedsprzedaży Samsung Galaxy S7 32 GB kosztuje 3199 zł, natomiast Galaxy S7 Edge - 3599 zł. W obu przypadkach otrzymamy w zestawie także gogle Gear VR. Smartfony można zamawiać w oficjalnym sklepie Samsunga i największych sklepach z elektroniką m.in. Media Markt, Komputronik, RTV Euro AGD, Agito.pl.

Dodaj komentarz 16 komentarzy
artkicz
artkicz 2016.02.22 14:35
czyli u nas jak zawsze najdrozej. 825euro za edge
Gość IP: 185.94.31.* 2016.02.22 15:08
-> artkicz

Ceny u nas są trochę wyższe też z uwagi na to, że mamy wyższy VAT.
Gość IP: 213.205.194.* 2016.02.22 15:24
Duzo sie nie pomylilem 4000zl - bo Apple jest "drogie" :/
Gość IP: 208.54.37.* 2016.02.22 15:30
Do Gość IP: 213.205.194.* 2016.02.22 15:24
Apple to i za 500zl nie kupie bo to badziew i opciach!!!
binary
binary 2016.02.22 15:42
@Gość IP: 213.205.194.* 2016.02.22 15:24

Apple to jakiś wyznacznik cen dla ciebie? Ja uważam że galaxy s6 a tym bardziej s7 są lepsze od telefonów Apple pod wieloma względami, więc dlaczego mają być tańsze od iPhone?
Gość IP: 77.252.72.* 2016.02.22 15:43
Najnowszy smartfon - Samsung Galaxy S7 - zdobądź go już teraz!
Odbierz telefon na: http://fiv.pl/galaxy-s7
Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.22 16:20
Chore!!! Mam MyPhone C-Smart za 170 zł z Biedronki i działa tak samo...
Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.22 16:20
Chore!!! Mam MyPhone C-Smart za 170 zł z Biedronki i działa tak samo...
Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.22 16:21
Chore!!! Mam MyPhone C-Smart za 170 zł z Biedronki i działa tak samo. Szajsung 20 x droższy - czyżby był chociaż 10 x lepszy???
darkwalker
darkwalker 2016.02.22 16:27
Nie rozumiem problemu cenowego, nowe S7/Edge są o 100 zł droższe a oferują więcej niż poprzednicy, na dodatek dostajemy gifta w postaci Gear VR który jest i niebo lepszy niż ładowarka bezprzewodowa którą dodawali do S6/Edge.

Jeżeli ktoś ma pieniądzę i chce zmienić telefon na nowe flagowce samsunga to cena nie jest aż tak odstraszająca, nie zapominajcie że jest Micro SD, za dodatkowe 200zł można sobie dokupić super szybką kartę Samsunga/Sandiska o pojemności 64 GB a ile trzeba dopłacić do Nexusa 6P ? albo iPhone o większej pojemności niż załosne 16 GB ?
artkicz
artkicz 2016.02.22 17:18
S7 jest duzo lepszy od iphona ale to iphone trzyma cene i takie sa fakty.
Gość IP: 80.51.168.* 2016.02.22 18:16
Samsung S7 - kamera świetna do zdjęć "low-light"...
LG G5 - genialny szeroki kąt....
I co tu wybrać, i co tu wybrać?...
Poczekam jeszcze na iPhon'a 7 i zdecydyję ;)
Gość IP: 91.146.241.* 2016.02.22 18:27
Wyprzedzili iOgryzka w numeracji cha, cha, cha (teraz wiadomo czemu piątka była byle jak ;)
Gość IP: 91.125.120.* 2016.02.22 20:15
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
acomp
acomp 2016.02.23 13:49
Samsung za jednym ciosem sprzedaje dwa produkty jako jeden a więc będzie miał większą popularność w tej samej cenie
romil
romil 2016.02.23 23:35
@Gość IP: 77.252.178.*
A ja mam Cinquecento za 500 zł i jeździ tak samo jak drogie BMW. Mam jeszcze wiertarkę Topex za 50 zł i nie wiem czym się różni od Boscha czy Makity...

Zasadniczo kolego masz rację, ale nie do końca. Prawdziwe jest tylko to, że nie widzisz różnicy.
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 22.02.2016
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: GSMarena.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 12042

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Podstawy rekonstrukcji wypadków drogowych Podstawy rekonstrukcji wypadków drogowych
Dostępny w 26 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Verbatim DVD+R 8.5GB 8x Jewel Case 1szt Verbatim DVD+R 8.5GB 8x Jewel Case 1szt
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Odkrywam siebie kl 2 pakiet podstawowy 2012 MAC Odkrywam siebie kl 2 pakiet podstawowy 2012 MAC
Dostępny w 16 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sony Vaio Fit E F1521K1E (Svf1521K1Eb) Sony Vaio Fit E F1521K1E (Svf1521K1Eb)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu