Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Seria Galaxy Note wróci w tym roku do Europy

Jeszcze w 2016 roku pojawi się u nas model Galaxy Note 6.

Seria Galaxy Note wróci w tym roku do Europy

W przypadku modelu Galaxy Note 5 Samsung zdecydował się na pewien eksperyment sprzedażowy. Eksperyment, który nie zakończył się sukcesem.

Na początku wszystko wskazywało na to, że ludzie oszaleli na punkcie wygiętych ekranów typu edge, a już zwłaszcza oszaleli w Europie. Dlatego Samsung ostatecznie nie zdecydował się na oficjalne wprowadzenie do sprzedaży na Starym Kontynencie modelu Note 5, a rolę jego substytutu pełnić miał równie duży, choć jednak zupełnie inny pod względem stylistyki Galaxy S6 edge+.

Jak twierdzi w rozmowie z redaktorami Techradaru przedstawiciel jednego z czołowych brytyjskich sprzedawców telefonów, eksperyment okazał się niezbyt udany. Model S6 edge+ sprzedawał się poniżej oczekiwań – i to już jest wystarczający powód do tego, by wraz z modelem Note 6 wrócić oficjalnie na rynek europejski.

Ale nie jest to powód jedyny. Jeszcze mocniej przekonuje bowiem fakt, że w nowej serii Galaxy S7 Samsung wprowadza "zwykły" model S7 edge (bez plusa) wyposażony w ekran o przekątnej aż 5,5 cala. W tej sytuacji w ogóle staje się wątpliwe wprowadzenie później niewiele większego modelu S7 edge+, chyba że... zamiast przekątnej 5,7 cala (jak w S6 edge+) jego ekran będzie miał aż 6-calową przekątną.

Dodaj komentarz 12 komentarzy
Gość IP: 146.200.216.* 2016.02.06 12:00
@ cyt."Seria Galaxy Note wróci w tym roku do Europy"

Czy to grozba czy przestroga? :/
tkulas
tkulas 2016.02.06 12:20
@Gość IP: 146.200.216.*
To zapewne zależy od tego, czy miałeś do czynienia z którymś z urządzeń z tej serii. Jeśli tę informację przeczyta ktoś, kto miał i używał jakiegoś Note'a, to się po prostu ucieszy.
Gość IP: 146.200.216.* 2016.02.06 13:46
@tkulas 2016.02.06 12:20

Uzywalem przez miesiac - czyli jednak przestroga
Gość IP: 91.146.241.* 2016.02.06 15:00
To będę mógł wymienić moją trójkę na NOWY :)
Gość IP: 89.77.222.* 2016.02.06 19:57
Lubię serię Note z powodu rysika (niezastąpiony do rysowania), więc moim zdaniem seria S nie jest alternatywą.

Ciekawe, czy Note 6 okaże się lepszy od mojej trójki? Uważam, że piątka taka nie była.
Gość IP: 83.5.105.* 2016.02.07 07:51
Smiem twierdzic ze Note 4 jest do dzis najlepszym smartfonem na rynku. Bardzo sie ciesze ze bedzie 6sta wersja.
Gość IP: 88.156.132.* 2016.02.07 09:40
Dokładnie, Note 4 kiedyś się skończy i co wtedy?? jaka alternatywa z rysikiem Wacom-a
acomp
acomp 2016.02.07 13:56
Mnie nie przerażają takie plany Samsunga.Jeśli będą dostępne w odpowiedniej nie zaporowej cenie na pewno znajdą się chętni do ich zakupu
Gość IP: 109.241.253.* 2016.02.07 18:01
Używan note 4 od półtora roku. W styczniu 2017 kończy mi się umowa i nie wyobrażam sobie żeby wymienić note 4 na cokolwiek innego niż seria note. Uważam jak niektórzy przedmówcy że note 4 na dzień dzisiejszy jest smartfonem z serii "the best". Więc jak nadejdzie note 6 to o ile będzie duuuużo lepszy od 4 to wymieniam z marszu.
Gość IP: 109.241.253.* 2016.02.07 18:01
Używam note 4 od półtora roku. W styczniu 2017 kończy mi się umowa i nie wyobrażam sobie żeby wymienić note 4 na cokolwiek innego niż seria note. Uważam jak niektórzy przedmówcy że note 4 na dzień dzisiejszy jest smartfonem z serii "the best". Więc jak nadejdzie note 6 to o ile będzie duuuużo lepszy od 4 to wymieniam z marszu.
Gość IP: 178.42.157.* 2016.02.08 21:04
Nie ma alternatywy dla note'a na dziś. Używam trójki i nie istnieją dla mnie inne telefony poza tą serią. Dla mnie rysik naprawdę robi różnicę. A i reszta jest odlotowa.
Gość IP: 80.51.168.* 2016.02.09 12:46
Note 4 to telefoniczna miazga wszystkiego co do tej pory wyszło. Początek roku 2016 - i wciąż nie ma telefonu na rynku który by chociaż odrobinę zbliżył się możliwościami i kulturą pracy do N4. Jak N6 nie poprawi tej sytuacji (jedynego i niepodważalnego króla rynku w postaci N4)... to pozostanie mi kupić jeszcze jednego N4 i komplet kilku baterii (tak na wszelki wypadek jak bym gdzieś mojego N4 rozwalił...).
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 06.02.2016
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: techradar.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 8450

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
KALORIK CCM1001NYC KALORIK CCM1001NYC
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mcafee Total Protection 2016 Unlimited Devices, 1 Code In A Box Mcafee Total Protection 2016 Unlimited Devices, 1 Code In A Box
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bonprix Trampki biały 965630_18053 Bonprix Trampki biały 965630_18053
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MANTA Shark CL1112 MANTA Shark CL1112
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 4GB P 5119 PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 4GB P 5119
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu