Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Seria Galaxy Note wróci w tym roku do Europy

Jeszcze w 2016 roku pojawi się u nas model Galaxy Note 6.

Seria Galaxy Note wróci w tym roku do Europy

W przypadku modelu Galaxy Note 5 Samsung zdecydował się na pewien eksperyment sprzedażowy. Eksperyment, który nie zakończył się sukcesem.

Na początku wszystko wskazywało na to, że ludzie oszaleli na punkcie wygiętych ekranów typu edge, a już zwłaszcza oszaleli w Europie. Dlatego Samsung ostatecznie nie zdecydował się na oficjalne wprowadzenie do sprzedaży na Starym Kontynencie modelu Note 5, a rolę jego substytutu pełnić miał równie duży, choć jednak zupełnie inny pod względem stylistyki Galaxy S6 edge+.

Jak twierdzi w rozmowie z redaktorami Techradaru przedstawiciel jednego z czołowych brytyjskich sprzedawców telefonów, eksperyment okazał się niezbyt udany. Model S6 edge+ sprzedawał się poniżej oczekiwań – i to już jest wystarczający powód do tego, by wraz z modelem Note 6 wrócić oficjalnie na rynek europejski.

Ale nie jest to powód jedyny. Jeszcze mocniej przekonuje bowiem fakt, że w nowej serii Galaxy S7 Samsung wprowadza "zwykły" model S7 edge (bez plusa) wyposażony w ekran o przekątnej aż 5,5 cala. W tej sytuacji w ogóle staje się wątpliwe wprowadzenie później niewiele większego modelu S7 edge+, chyba że... zamiast przekątnej 5,7 cala (jak w S6 edge+) jego ekran będzie miał aż 6-calową przekątną.

Dodaj komentarz 12 komentarzy
Gość IP: 146.200.216.* 2016.02.06 12:00
@ cyt."Seria Galaxy Note wróci w tym roku do Europy"

Czy to grozba czy przestroga? :/
tkulas
tkulas 2016.02.06 12:20
@Gość IP: 146.200.216.*
To zapewne zależy od tego, czy miałeś do czynienia z którymś z urządzeń z tej serii. Jeśli tę informację przeczyta ktoś, kto miał i używał jakiegoś Note'a, to się po prostu ucieszy.
Gość IP: 146.200.216.* 2016.02.06 13:46
@tkulas 2016.02.06 12:20

Uzywalem przez miesiac - czyli jednak przestroga
Gość IP: 91.146.241.* 2016.02.06 15:00
To będę mógł wymienić moją trójkę na NOWY :)
Gość IP: 89.77.222.* 2016.02.06 19:57
Lubię serię Note z powodu rysika (niezastąpiony do rysowania), więc moim zdaniem seria S nie jest alternatywą.

Ciekawe, czy Note 6 okaże się lepszy od mojej trójki? Uważam, że piątka taka nie była.
Gość IP: 83.5.105.* 2016.02.07 07:51
Smiem twierdzic ze Note 4 jest do dzis najlepszym smartfonem na rynku. Bardzo sie ciesze ze bedzie 6sta wersja.
Gość IP: 88.156.132.* 2016.02.07 09:40
Dokładnie, Note 4 kiedyś się skończy i co wtedy?? jaka alternatywa z rysikiem Wacom-a
acomp
acomp 2016.02.07 13:56
Mnie nie przerażają takie plany Samsunga.Jeśli będą dostępne w odpowiedniej nie zaporowej cenie na pewno znajdą się chętni do ich zakupu
Gość IP: 109.241.253.* 2016.02.07 18:01
Używan note 4 od półtora roku. W styczniu 2017 kończy mi się umowa i nie wyobrażam sobie żeby wymienić note 4 na cokolwiek innego niż seria note. Uważam jak niektórzy przedmówcy że note 4 na dzień dzisiejszy jest smartfonem z serii "the best". Więc jak nadejdzie note 6 to o ile będzie duuuużo lepszy od 4 to wymieniam z marszu.
Gość IP: 109.241.253.* 2016.02.07 18:01
Używam note 4 od półtora roku. W styczniu 2017 kończy mi się umowa i nie wyobrażam sobie żeby wymienić note 4 na cokolwiek innego niż seria note. Uważam jak niektórzy przedmówcy że note 4 na dzień dzisiejszy jest smartfonem z serii "the best". Więc jak nadejdzie note 6 to o ile będzie duuuużo lepszy od 4 to wymieniam z marszu.
Gość IP: 178.42.157.* 2016.02.08 21:04
Nie ma alternatywy dla note'a na dziś. Używam trójki i nie istnieją dla mnie inne telefony poza tą serią. Dla mnie rysik naprawdę robi różnicę. A i reszta jest odlotowa.
Gość IP: 80.51.168.* 2016.02.09 12:46
Note 4 to telefoniczna miazga wszystkiego co do tej pory wyszło. Początek roku 2016 - i wciąż nie ma telefonu na rynku który by chociaż odrobinę zbliżył się możliwościami i kulturą pracy do N4. Jak N6 nie poprawi tej sytuacji (jedynego i niepodważalnego króla rynku w postaci N4)... to pozostanie mi kupić jeszcze jednego N4 i komplet kilku baterii (tak na wszelki wypadek jak bym gdzieś mojego N4 rozwalił...).
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 06.02.2016
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: techradar.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 8393
CENEO Kup Najtaniej
Archos 70C Xenon 7" 3G 8GB Biały (503050) Archos 70C Xenon 7" 3G 8GB Biały (503050)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
GoClever Insignia 800M 8GB 3G Czarny GoClever Insignia 800M 8GB 3G Czarny
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Adriatica A8202.B114CH Adriatica A8202.B114CH
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Siemens LZ 73050 Zestaw do recyrkulacji Siemens LZ 73050 Zestaw do recyrkulacji
Dostępny w 10 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Cresyn C190E white Cresyn C190E white
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu