Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Telefony Smartfon w Biedronce za 199 zł – od dziś!

myPhone C-Smart III

Smartfon w Biedronce za 199 zł – od dziś!

C-smart III jest kolejnym smartfonem z serii C-smart przeznaczonym dla osób, które cenią sobie przystępną cenę. Dostępny jest w czterech żywych kolorach.

myPhone C-Smart III pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat i wyposażony jest m.in. w aparat z matrycą o rozdzielczości 2 mln pikseli (z lampą LED), procesor Dual Core 1  GHz i 4 GB pamięci wewnętrznej na dane. Dodatkowo urządzenie obsługuje karty microSD do 32 GB. Bluetooth 4.0 pozwala na podłączenie dodatkowych akcesoriów, a funkcja dual SIM umożliwia wybieranie połączeń lub wysyłanie wiadomości ze wskazanej karty SIM.

Wymiary nowego, 4-calowego smartfona z rodziny C-Smart to 123 x 63,8 x 9,8 mm, zaś waga nie przekracza 119 gramów. Akumulator ma pojemność 1450 mAh.

Cena smartfona myPhone C-Smart III, który dziś wchodzi do sprzedaży w sieci Biedronka w Polsce, to 199 zł (wraz ze starterem tuBiedronka).

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Gość IP: 87.115.64.* 2016.02.08 14:10
P.S. Gdybym kogos NAPRAWDE nienawidzil - podarowalbym mu to cos :/
Gość IP: 37.128.90.* 2016.02.08 15:45
Nie wiem po co komu taki telefon jednorazówka.
Gdyby miał chociaż LTE można by na w miarę tani router użyć (choć mobilne routery LTE widziałem na Allegro już za 170 zł) a tak... śmieć.
Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.08 16:08
Wyżej - odezwali się zapewne ajfoniarze :)
Gość IP: 89.76.1.* 2016.02.08 18:08
tani telefon na androidzie, ale aparat 2 megapiksele ???!!! co to jest ? dla babci i dziadka się nie nadaje bo zbyt skomplikowane... acha chyba że dla przedszkolaka... ROZUMIEM
Gość IP: 89.68.7.* 2016.02.08 20:59
Gość IP: 37.128.90.* 2016.02.08 15:45

xperia u - podobny sprzęt tylko mniejszy z lepszym ekranem
wylądował w szufladzie i pewnie w niej zgnije

Gość IP: 77.252.178.* 2016.02.08 16:08

pajacyku - telefon ma działać sprawnie i mieć wsparcie
dlatego niejeden osrał androida i te słuchawki które po dwóch latach lecą do śmieci
większość Iphone wciąż jest w użytku i wciąż są na nie chętni - zajrzyj na allegro do działu z ip3 choćby
romil
romil 2016.02.08 21:29
@up

Pajacyku, nie każdy gania po ulicach ze słuchawkami w uszach i nie każdemu telefon służy do robienia zdjęć.
Miałem innego myPhone'a i zepsułem go. Przez nieuwagę i z mojej winy. Oddałem do Biedronki i po ustawowych 2 tygodniach dostałem sprawny (po wymianie płyty głównej).
W tym czasie kupiłem co prawda inny (Samsunga Galaxy), ale to dlatego, że wzrosło u mnie zapotrzebowanie na internet i kupiłem telefon z LTE. Tamten po naprawie trafił do syna i dalej mu służy.
Tak więc nie wymądrzaj się bo się ośmieszasz.
Gość IP: 84.203.62.* 2016.02.09 01:28
Huawei Y3 w sieci Meteor Irlandia w prepaidzie kosztuje 60 euro, Alcatel Pixi 3 kosztuje 50 euro. Jak na starter może być...
Gość IP: 94.254.190.* 2016.07.22 14:37
Kazdy operator oferuje nowy telefon po 2 latach
Markowe telefony tez sa awaryjne bo wiekzosc komponentow klepana jest w tej samej chinkiej fabryce za miske ryzu...
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 08.02.2016
Tagi producenckie: myphone
Tagi modelu: myphone c-smart iii
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 16259
CENEO KUP NAJTANIEJ
Światła do jazdy dziennej okrągłe Światła do jazdy dziennej okrągłe
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Loreal KOD MŁODOŚCI Odmładzający Krem na dzień 50 ml Loreal KOD MŁODOŚCI Odmładzający Krem na dzień 50 ml
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Abc Design Zoom White Black Głęboko Spacerowy Abc Design Zoom White Black Głęboko Spacerowy
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lenovo Z51-71 (80K600EMPB) Lenovo Z51-71 (80K600EMPB)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
GoClever Insignia 800M 8GB 3G Czarny GoClever Insignia 800M 8GB 3G Czarny
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu