Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Znamy europejskie ceny Galaxy S7 i S7 Edge

Będą odrobinę tańsze niż S6.

Znamy europejskie ceny Galaxy S7 i S7 Edge

Tegoroczna edycja targów Mobile World Conference odbędzie się za niecałe dwa tygodnie. Wtedy to Samsung zaprezentuje oficjalnie swoją najnowszą generacje flagowych smartfonów Galaxy, o których dzięki przeciekom wiemy już prawie wszystko. Dzisiaj poznaliśmy również ich ceny!

 

Przy okazji, dla wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli, prezentujemy pewne na 99% specyfikacje obu telefonów:

 

 

Galaxy S7

Galaxy S7 edge

Ekran

5.1” Super AMOLED 1440x2560

5.5” curved Super AMOLED 1440x2560

Bateria

3000 mAh

3600 mAh

Chipset (zależnie od regionu)

Exynos 8 Octa 8890 lub Snapdragon 820

Exynos 8 Octa 8890 lub Snapdragon 820

Procesory

Quad-core 2.3GHz + Quad-core 1.6GHz

Quad-core 2.3GHz + Quad-core 1.6GHz

Pamięć

4GB

4GB

Pojemność (GB)

32/64 + microSD (max 200GB)

32/64 + microSD (max 200GB)

Aparat

12MP, f/1.7

12MP, f/1.7

A teraz przejdźmy do mniej optymistycznej części tej wiadomości, czyli do cen.

  • Galaxy S7: 700€ czyli 3074 zł
  • Galaxy S7 Edge: 800€ czyli 3514 zł

W porównaniu do poprzedniej generacji, S7 będą trochę tańsze. Przypomnijmy, że S6 zadebiutował w cenach 750€ (S6) i 850€ (S6 Edge). Słuchawki Samsunga nadal jednak pozostają bardzo drogimi telefonami, co daje pewne pole do manewru konkurencji. Coś nam mówi, że w tym roku wielu z nich będzie chciało zdetronizować Samsunga, jeśli chodzi o urządzenia z Androidem.

 

 

 

Dodaj komentarz 10 komentarzy
Gość IP: 188.60.74.* 2016.02.15 19:09
Ktos to kupuje serio? Pomijajac juz aktualizacje systemu za pomoca wymiany na nowszy model?
Gość IP: 185.32.152.* 2016.02.15 19:18
a ktos podchodzi powaznie do androida, system do zetafonow i dzieci.

Mialem to "cudo" w rekach kilka tygodni i co chwile mialem komunikat ze Viber probuje odczytac moje kontakty, przy kazdym wejsciu w vibera. pod koniec balem sie naciskac co kolwiek bo tam aplikacji nikt niewyryfikuje i moga pochodzi skad kolwiek.

A ilosc crap-ware'u jest zatrwazajaca.

jak zrobia to z system windows to potraktuje to powazniej.

Lubie Googla za wyszukiwarke za mapy (nawigacja dziala z opoznieniem w stosunku do Apple) ale ilosc danych jakieoni posiadaja to wielki respekt.

Ale systemu to niech odpuszcza sobie. Dominacja na rynku w postacji pre-instalowanych systemow na zeta-fonach to zadnen powod do chwaly. zrobic system w ktorym wie co sie dzieje i dba o niego (regularny up-date) to jest cos co klienci doceniaja.

Faktorek
Faktorek 2016.02.15 20:05
Czy któryś z gości Gość IP: 188.60.74.* 2016.02.15 19:09 czy Gość IP: 185.32.152.* 2016.02.15 19:18 miał flagowca LG albo Samsunga w ręku czy na dłużej? Z komentarzy wynika, że nie.
Gość IP: 188.60.74.* 2016.02.15 22:24
@Faktorek
Ja nie lapie i macam topowcow jak ty max przez 10 min, czy ile tam ci zostaje czasu zanim odeslesz przesylke, tylko kupuje i uzywam.

Odkad pojawil sie Nexus 5x (ktorego posiadam oczywiscie), Samsung tak oblecial z cenami "topowych", ze prawie kosztuje tyle samo, a to i tak za duzo bo jest czesto gorszy.

Smartfon ma dlugo trzymac na baterii, robic dobre foto wieczorami, byc lekki, miec aktualizacje, nie sypac sie po tygodniu (szajsungowe posrebrzane plastiki) i nie zamulac. Zadnej z tych cech Samsungi nie posiadaja.
Gość IP: 31.135.192.* 2016.02.15 22:25
Podobne pytanie: "Czy ktoś to kupuje?" można skierować do użytkowników iPhone. Drogie jak Samsung i w odróżnieniu od niego technologicznie słabe.
Gość IP: 109.125.16.* 2016.02.15 22:56
He he te głupie wpisy, mieliście kiedyś flagowego samsunga? Bo piszecie głupoty android to już dawno nie zamula a właściwie android nigdy nie zamulał tylko nakładki producentów ale teraz i to jest poprawione,żaden flagowiec nie laguje a co do iphona to Samsung oraz inne firmy go już dawno zniszczyły technologicznie,poczytajcie jeden z drugim koszt wyprodukowania waszego iphona kochanego z tymi przestarzałymi podzespołami to tylko 150 euro a placicie za niego 800 euro za bubel który ma 1 GB ramu, czy laguje owszem, wasze lagi to długie animacje przed uruchomieniem czego kolwiek, kup nexusa 6p jeden z drugim to wtedy zobaczycie co to szybki system!!!
Gość IP: 79.185.57.* 2016.02.16 00:05
Miałem wszystkie modele samsunga galaxy działały bez zarzutu z niecierpliwością czekam na przedsprzedaż jeżeli dodadzą gratis Gear VR to będzie rewelacja.
Gość IP: 89.228.100.* 2016.02.16 11:16
Czy ktoś z w/w chodząc pomiędzy półkami sklepowymi , wykrzykuje - tego nie kupię, tego nie kupę, tego nie kupię ... :)
Gość IP: 80.51.168.* 2016.02.16 20:25
A co mi tam... napiszę jeszcze raz - najlepszy telefon na rynku toooooo....??? Ba-bam! Oczywiście! Zwycięzcą jest Samsung Galaxy Note 4! Brawa proszę państwa! Bateria trzymająca do dwóch dni (jak naładujemy aplikacji które działają w tle - to jeden dzień daje radę) + tryb ultra power saving gdzie bateria wytrzyma chyba do 2 tygodni! Świetny system operacyjny ( z genialnymi dodatkami od producenta) który nawet po roku zabawy (200 zainstalowanych aplikacji) działa równie płynnie jak po zakupie! Wymienna bateria (na wycieczkę biorę 2-3 leciutkie baterie i kilka dni mam z głowy)! Slot na karty SD! Dostępny hełm rzeczywistości wirtualnej "Gear VR" - firmowane przez samego Carmacka i Oculus Rifta! Przepiękne zdjęcia (od momentu zakupu tego telefonu nie biorę lustrzanki na wycieczki, robi również zupełnie akceptowalne zdjęcia nocne)! Rysik z mega funkcjami (i tu nie żart - korzystam KAŻDEGO dnie)!!!! Świetny ekran AMOLED z nieprzeciętną jasnością i rozdzielczością! Czego chcieć więcej od telefonu? Funkcjonalny, piękny, niezawodny, z wypasionymi funkcjami (Ps.: nie jestem graczem... ale tego też próbowałem i procesor daje radę). Dla osób szukających nowego sprzętu polecam właśnie Note4 (ale NIE Note5). Pozdrawiam ;)
szuras87
szuras87 2016.02.16 22:09
W Lutym 2010 kupiłem dwa Samsung Galaxy S3 16GB Biały&Grafit i do dnia dzisiejszego działaja, jeden pływał już dwa razy w wodzie, wysuszony, złożony, upadł też kilkukrotnie, ekran pajęczynka po ostatnim upadku, drugi również kilka razy upadł, ekran pajęczynka ale nadal działa bez zastrzeżeń, nie wiem czy taka udana seria mi sie trafiła lecz szczerze wątpie w tak udane serie Apple, Microsoft, Google, Motorola etc..
Na dzień dzisiejszy owszem cena S7 odstrasza jednak inwestując 6 lat temu miałem przeczucie że bedzie warto...
Polecam każdemu lecz wiadomo każdy ma swoje upodobania..
Pozdrawiam!
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 15.02.2016
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: neowin
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 20169
CENEO Kup Najtaniej
Panasonic TX-47ASE650E Panasonic TX-47ASE650E
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
JBL Everest 700 JBL Everest 700
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
E5 łADOWARKA SAMOCHODOWA POLSKA RE01430 (RE01430) E5 łADOWARKA SAMOCHODOWA POLSKA RE01430 (RE01430)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Moje życie i dzieło Moje życie i dzieło
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Achilles Winter 101 215/60R17 96H Achilles Winter 101 215/60R17 96H
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu