Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Oto przyszłość, jaka ma czekać iPhone’a

Model „SE” to dopiero początek dużych zmian.

Oto przyszłość, jaka ma czekać iPhone’a

W ubiegłym roku Apple w nietypowy dla siebie sposób zaprezentował nie jednego, a dwa nowe iPhone’y o dwóch różnych rozmiarach. W przyszłym roku model Plus ma zostać zastąpiony jeszcze większym urządzeniem i ma posiadać wyświetlacz AMOLED.

iPhone SE
iPhone SE

Jak donosi redakcja AppleInsidera, w przyszłym roku Apple chce wypuścić na rynek 5,8-calowego iPhone’a, który ma zastąpić aktualnie oferowanego, 5,5-calowego Plusa. Co ciekawe, nowy telefon po raz pierwszy ma posiadać wyświetlacz AMOLED zamiast do tej pory stosowanych wyświetlaczy LCD.

Telefon ma być tradycyjnie wykonany z metalu i szkła, podobnie jak iPhone 4 i iPhone 4S. Tym razem jednak ma mieć zaokrąglone krawędzie obudowy. Nie wyklucza się też wykorzystania materiałów ceramicznych.

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Mozej
Mozej 2016.03.28 22:32
I będzie przez to o tysiaka droższy ;D Przy okazji ogłoszą jaka to innowacja, rewolucja...
Gość IP: 89.12.82.* 2016.03.29 09:44
A kogo to obchodzi. To i tak rynek niszowy.
Gość IP: 201.116.133.* 2016.03.29 09:48
biore "go" w ciemno! - tzn. w jasno...:)- bo jestem pewian ,ze ten produkt jest najlepszy na swiecie ! :) reszta "klamotow" to tylko mniejszy lub wiekszy badziew...a ten system android to jakas "pomylka" jest...! kurde juz tak " dlugo" to cos "istnieje" i dalej jest do du....? - tak to widze....bez urazy- pozdrawiam "klamociarzy" -Ludzie przejzyjcie na oczy !-madrze wydajcie kase ! -teraz za 300$ mozecie miec to co powinniscie miec!....
Gość IP: 83.28.196.* 2016.03.29 10:32
Hahaha, ale żałosny zaślepiony... dlatego bierze w ciemno :)
Pozdrawiam oślepionych ;)
Gość IP: 178.43.230.* 2016.03.29 10:43
Zastanawia mnie co powiedzą ci klienci Apple którzy jeszcze nie dawno twierdzili że amoled jest be, że kolory przesadzone że pintile itp. Znaczy wiem co powiedzą i potwierdzi to tylko ich ignorancję i to że są lemingami.
Gość IP: 77.88.191.* 2016.03.29 12:31
Na zdjęciu wyglądają jak odpustowe zabawki, i takimi są w rzeczywistości:)
Gość IP: 194.181.100.* 2016.03.30 11:03
hahaha - t tylko czekać aż Apple "oświadczy" że w sumie to oni wynaleźli ekrany Amoled...

acomp
acomp 2016.03.30 13:35
Szykuje się rewolucja w Apple "zaokrąglone boki' i AMLED.Sensacja!!
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 28.03.2016
Tagi: telefony
Tagi producenckie: apple
Tagi modelu: apple iphone
ŹRÓDŁO: AppleInsider
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 11231
CENEO Kup Najtaniej
Wielki multimedialny słownik angielsko-polski  polsko-angielski Wielki multimedialny słownik angielsko-polski polsko-angielski
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Marantz  PM 8005 Marantz PM 8005
Dostępny w 24 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
LESTAR LXA816 3m LESTAR LXA816 3m
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Case Logic Plecak zielony 16" (CSAB15D) Case Logic Plecak zielony 16" (CSAB15D)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu