Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Oto przyszłość, jaka ma czekać iPhone’a

Model „SE” to dopiero początek dużych zmian.

Oto przyszłość, jaka ma czekać iPhone’a

W ubiegłym roku Apple w nietypowy dla siebie sposób zaprezentował nie jednego, a dwa nowe iPhone’y o dwóch różnych rozmiarach. W przyszłym roku model Plus ma zostać zastąpiony jeszcze większym urządzeniem i ma posiadać wyświetlacz AMOLED.

iPhone SE
iPhone SE

Jak donosi redakcja AppleInsidera, w przyszłym roku Apple chce wypuścić na rynek 5,8-calowego iPhone’a, który ma zastąpić aktualnie oferowanego, 5,5-calowego Plusa. Co ciekawe, nowy telefon po raz pierwszy ma posiadać wyświetlacz AMOLED zamiast do tej pory stosowanych wyświetlaczy LCD.

Telefon ma być tradycyjnie wykonany z metalu i szkła, podobnie jak iPhone 4 i iPhone 4S. Tym razem jednak ma mieć zaokrąglone krawędzie obudowy. Nie wyklucza się też wykorzystania materiałów ceramicznych.

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Mozej
Mozej 2016.03.28 22:32
I będzie przez to o tysiaka droższy ;D Przy okazji ogłoszą jaka to innowacja, rewolucja...
Gość IP: 89.12.82.* 2016.03.29 09:44
A kogo to obchodzi. To i tak rynek niszowy.
Gość IP: 201.116.133.* 2016.03.29 09:48
biore "go" w ciemno! - tzn. w jasno...:)- bo jestem pewian ,ze ten produkt jest najlepszy na swiecie ! :) reszta "klamotow" to tylko mniejszy lub wiekszy badziew...a ten system android to jakas "pomylka" jest...! kurde juz tak " dlugo" to cos "istnieje" i dalej jest do du....? - tak to widze....bez urazy- pozdrawiam "klamociarzy" -Ludzie przejzyjcie na oczy !-madrze wydajcie kase ! -teraz za 300$ mozecie miec to co powinniscie miec!....
Gość IP: 83.28.196.* 2016.03.29 10:32
Hahaha, ale żałosny zaślepiony... dlatego bierze w ciemno :)
Pozdrawiam oślepionych ;)
Gość IP: 178.43.230.* 2016.03.29 10:43
Zastanawia mnie co powiedzą ci klienci Apple którzy jeszcze nie dawno twierdzili że amoled jest be, że kolory przesadzone że pintile itp. Znaczy wiem co powiedzą i potwierdzi to tylko ich ignorancję i to że są lemingami.
Gość IP: 77.88.191.* 2016.03.29 12:31
Na zdjęciu wyglądają jak odpustowe zabawki, i takimi są w rzeczywistości:)
Gość IP: 194.181.100.* 2016.03.30 11:03
hahaha - t tylko czekać aż Apple "oświadczy" że w sumie to oni wynaleźli ekrany Amoled...

acomp
acomp 2016.03.30 13:35
Szykuje się rewolucja w Apple "zaokrąglone boki' i AMLED.Sensacja!!
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 28.03.2016
Tagi: telefony
Tagi producenckie: apple
Tagi modelu: apple iphone
ŹRÓDŁO: AppleInsider
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 11315

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Fellowes 53C Fellowes 53C
Dostępny w 16 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Canon DR-C125 (5005B002) Canon DR-C125 (5005B002)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Gedeon Album na zdjęcia KD46300/2 Lux ciemnobrązowy Gedeon Album na zdjęcia KD46300/2 Lux ciemnobrązowy
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Herbert Tachezi - ORGELMUSK DER RENAISSANCE Herbert Tachezi - ORGELMUSK DER RENAISSANCE
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
BaByliss PRO Elipsis BAB3000BEPE BaByliss PRO Elipsis BAB3000BEPE
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu