Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Telefony Samsung Galaxy S7 Edge przerobiony na tablet

Za pomocą prasy hydraulicznej. Uwaga, drastyczny film!

Samsung Galaxy S7 Edge przerobiony na tablet

Jaki jest sens niszczenia tych różnych biednych smartfonów w mikrofalówkach, mikserach czy strzelania do nich z karabinu? Żaden. Ale zapewne ciekawie się to ogląda.

 

O ile jeszcze część tych filmowych tortur odpowiada przynajmniej na pytanie, ile wytrzyma dany model smartfona, poddany na przykład testowi na zginanie, zamoczenie albo upadek, o tyle w przypadku tego filmu chodziło chyba wyłącznie o wykonanie zniszczenia telefonu w efektowny sposób. Komuś bardzo musiał się narazić jego Samsung Galaxy S7 Edge...

 

Narzędziem tortur w tym przypadku okazała się potężna prasa hydrauliczna, dysponująca naciskiem (sądząc po widocznym na filmie wskaźniku) niemal 5 tysięcy ton na metr kwadratowy. Efekt łatwo przewidzieć – po zabiegu S7 wygląda bardziej jak 9-calowy tablet o grubości płyty winylowej lub... po prostu naleśnik.

I jeszcze jedno – mimo że sprawa dotyczy przedmiotu martwego, to oglądanie filmu jednak trochę może zaboleć bardziej wrażliwych widzów. No i ta czarna "strużka krwi", wyciśnięta z najnowszego topowego smartfona firmy Samsung – wygląda naprawdę dramatycznie...

Dodaj komentarz 12 komentarzy
Gość IP: 83.8.210.* 2016.03.30 14:40
No i napiszcie, co taki filmik miał nam przekazać? Że S7 można zniszczyć?? Litości.
Gość IP: 84.213.88.* 2016.03.30 15:30
Beznadzieja...
Ci ludzie naprawdę nie mają lepszego zajęcia?
Gość IP: 78.11.156.* 2016.03.30 16:49
Fajnie, sporo energii jest wyzwalane...
Gość IP: 84.10.65.* 2016.03.30 16:50
szkoda prądu na czytanie takich bzdur
Gość IP: 83.31.197.* 2016.03.30 17:06
No i fajnie, wreszcie znęcają się nad jakimś innym smartfonem niż iPhone :)
Gość IP: 109.232.27.* 2016.03.30 21:34
Ciekawe czy przyjmą go do naprawy na gwarancję?
Gość IP: 89.64.10.* 2016.03.30 23:03
Prawie się popłakałem.
Gość IP: 94.254.225.* 2016.03.31 00:01
Przecież w tytule filmu jest "400 Ton Hydraulic Press VS Samsung Galaxy S7 Edge" więc sugerowanie się "wskaźnikiem" ciśnienia świadczy o chyba nie za dużej inteligencji autora, który opisuje ją jako prasę o sile nacisku 5 tys. ton. Po takiej prasie ten galaxy byłby jeszcze cieńszy.
Gość IP: 94.254.225.* 2016.03.31 00:01
Przecież w tytule filmu jest "400 Ton Hydraulic Press VS Samsung Galaxy S7 Edge" więc sugerowanie się "wskaźnikiem" ciśnienia świadczy o chyba nie za dużej inteligencji autora, który opisuje ją jako prasę o sile nacisku 5 tys. ton. Po takiej prasie ten galaxy byłby jeszcze cieńszy.
Gość IP: 94.230.20.* 2016.03.31 07:41
Ludzie mogą robić różne głupie rzeczy, ich wola. Ale Chip o tym pisze a my to czytamy i to jest żałosne.
Gość IP: 79.191.179.* 2016.03.31 13:34
chip niestety to niemieckie medium i zamiast gazety o kompach mamy pudelka dla dzieci ...ludzie ale bryndza
Gość IP: 91.240.239.* 2016.04.01 09:56
haha, chyba ten samsung był z reaktorem atomowym w środku.
AUTOR: tomasz kulas
DODANO: 30.03.2016
Tagi: smarfony
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: YouTube
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 19767
CENEO KUP NAJTANIEJ
Vichy Aera Teint Mineralny Podkład pudrowy nr 40 5 g Vichy Aera Teint Mineralny Podkład pudrowy nr 40 5 g
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Oral-B Zamiennik SB17A końcówki precision clean ( 4 szt ) Oral-B Zamiennik SB17A końcówki precision clean ( 4 szt )
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PHILIPS HP 4962/00 PHILIPS HP 4962/00
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Denon DCD-720AE + PMA-720AE + DNP-730AE Denon DCD-720AE + PMA-720AE + DNP-730AE
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bosch VarioPerfect WAE2046PPL Bosch VarioPerfect WAE2046PPL
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu