Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Huawei P10 już w Polsce - znamy ceny!

Perfekcyjne selfiaki, szybki procesor, 4 GB RAM-u. A jak z ceną?

Huawei P10 już w Polsce - znamy ceny!

Huawei P10 jest dostępny w polskich sklepach i u operatorów w wersji 4.0 GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej w kolorach czarnym i srebrnym. Zapłacimy za niego 2699 zł.

Design nowego flagowca Huawei może również zachwycić - podwójny aparat nie wystaje z obudowy, a czytnik linii papilarnych ukryty został pod taflą szkła. Dodatkowo czytnik ten pełni funkcję paska nawigacji, co zwiększa ekran główny o wielkości 5,1". Smartfon wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD.
Huawei P10 jest wyposażony w aparat, który powstał we współpracy z firmą Leica. Ofeurje on obraz z dwóch soczewek - 12 MP RGB oraz 20 MP monochromatycznej z jasnością F/2.2. Dzięki takiemu połączeniu, oraz obecności systemu optycznej stabilizacji obrazu możemy liczyć na nieporuszone kadry i wysoką jakość zdjęć.
Innowacją dla wszystkich, którzy uwielbiają wykonywać zdjęcia portretowe jest tryb, który wykorzystuje technologię trójwymiarowego wykrywania twarzy. Analizie podlega aż 190 cech, związanych z mimiką i kolorystyką. Wiedza zebrana przez czujniki wykorzystywana jest do korekcji oświetlenia oraz przy korzystaniu z trybów upiększających.

Po raz pierwszy również przedni aparat powstał we współpracy z firmą Leica. 8 Mpx i jasność F/1.9
pozwalają na wykonanie portretów i selfie o niespotykanej wcześniej jakości. Dodatkowo, czujniki
w przednim aparacie automatycznie rozpoznają czy w kadrze znajduje się jedna czy więcej osób. W tym drugim przypadku uruchamiany jest tryb szerokokątny.
Na pokładzie Huawei P10 znajdziemy także ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Całość napędza energia z akumulatora o pojemności 3200 mAh, która przy zwykłym użytkowaniu ma gwarantować do dwóch dni pracy. Warto dodać, że ładowanie odbywa się z wykorzystaniem technologii Huawei Super Charge, która nie tylko wpływa na szybkość uzupełniania energii, ale także na bezpieczeństwo samego procesu.

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 212.139.242.* 2017.03.20 20:07
W UK to ciulstwo kosztuje DOKLADNIE TYLE SAMO co iPhone 7 :/

A jak juz ktos chce sie rzucac cyferkami to juz mowie iz w Antutu to ciulstwo ma tyle punktow co PRZEDPOTOPOWY iPhone 6S - a STARY (bo juz jakos 6 MIESIECY na rynku - a co tyle to czasami wypuszczane sa nowe AndroSzroty) iPhone 7 to MIAZDZY to cos w trzy D!
Gość IP: 212.139.242.* 2017.03.20 20:08
zapomnialem dopisac - taaaaa - bo Apple jest "drogie" :/
jakub_1986
jakub_1986 2017.03.20 20:25
Drogo jak na tak mały ekran.
Gość IP: 87.207.87.* 2017.03.20 20:46
...i znów Lewandowski??? Jejciu
Gość IP: 87.207.87.* 2017.03.20 20:46
...i znów Lewandowski??? Jejciu
Gość IP: 176.221.123.* 2017.03.21 01:10
Fajny sprzęcik. Niezła alternatywa dla tych wszystkich srajfonów.
Gość IP: 164.126.237.* 2017.03.21 13:07
Ciulostwo? A co ty zaprojektowałes nieciulowego, oprócz beznadziejnej oceny fajnego telefonu którego nawet w rękach nie miales
Gość IP: 81.190.34.* 2017.03.21 15:35
Przy 3200mAh nie da się pracować 2 dni. No chyba, że nic się nie będzie robiło. W moim Xiaomi Redmi Pro (3GB RAM/64GB/HelioX25/4050mAh) z trudem udaje się utrzymać 3 dni. I to dzięki wykorzystaniu odpowiedniego ustawienia "Godziny ciszy", kiedy aparat przechodzi w godzinach nocnych w stan uśpienia. Ustalam jedynie, co lub kto (telefon) może go "wybudzić". Tracę wtedy przez noc ok. 2-3% mocy bateri.
Gość IP: 37.47.50.* 2017.03.21 15:44
Jaj nie urywa. Cenią sie jak pół iPhona.
acomp
acomp 2017.03.21 22:29
Jak widać po wpisach na tym forum niektórzy nie mogą uwierzyć że są inni producenci smartfonów niż Apple i w dodatku produkują dobry i efektywny sprzęt
Gość IP: 78.8.136.* 2017.03.23 09:05
Wiemy,że nic nie zapłacimy.Zostaniemy przy starej nokii za 90 zł.A zaoszczędzone pieniążki wydamy na dzieci.I co mi zrobisz jak mnie złapiesz:)
Gość IP: 83.23.11.* 2017.03.23 10:54
Gość IP: 78.8.136.* 2017.03.23 09:05
W końcu logiczny komentarz, brawo.
Tylko pojedynczy ludzie POTRZEBUJĄ takich parametrów, 5-8 procesów jednocześnie - po co? , chyba tylko żeby baterie szybciej zżerało, stery LG 2M RAM 4 rdzenie odpala wszystko co potrzebuję, aparat 13M do notatek fotograficznych starcza z zapasem i to podstawowy powód , że MUSZĘ mieć smartfona (no i net), a do rozmów NAPRAWDĘ wygodniejsza jest stara Nokia.
Do PRAWDZIWYCH zdjęć i tak lepszy będzie nawet kompakt za 699 ;)więc nie mini optyka z mikro matrycą (choćby 500 Mega) przekona do takiej ceny.
Za szybko chcą tak wysokich cen, polityka dobrej jakości za niską cenę odrzucona? błąd.
Gość IP: 78.9.133.* 2017.04.05 20:12
Czytaliście tak ich pojechali ,,,,, http://mlodzinadorobku.pl/huawei-p8-huawei-p8-lite/
:-)
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 20.03.2017
Tagi producenckie: huawei
Tagi modelu: huawei p10
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 9595

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Samsung GT-E2530 czerwony Samsung GT-E2530 czerwony
Dostępny w 24 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Beko CSA 24021 X Beko CSA 24021 X
Dostępny w 30 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Marshall STANMORE EU BLACK (1193120000) Marshall STANMORE EU BLACK (1193120000)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
DELL I15-M531RA81T8M DELL I15-M531RA81T8M
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Akpo WK-9 Rodos 60 Biały Akpo WK-9 Rodos 60 Biały
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu