Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Xioami Mi MIX 2 - sklep internetowy zdradził specyfikację

I przy okazji wygląd bezramkowego flagowca.

Xioami Mi MIX 2 - sklep internetowy zdradził specyfikację

Xiaomi MI MIX to jeden z najbardziej intrygujących, chińskich smartfonów, o pięknym, bezramkowym designie. Producent przygotowuje się już na premierę kolejnego modelu, a dzięki przeciekowi ze sklepu GearBest wiemy już mniej więcej czego powinniśmy się spodziewać.

GearBest nie oferuje jeszcze przedsprzedaży, a jedynie możliwość otrzymania powiadomienia na temat premiery telefonu, ale na stronie umieszczono już wiele ciekawych informacji. Jeśli potraktować sklep jako wiarygodne źródło Xiaomi Mi MIX 2 powinien otrzymać:
  • 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED 2540 x 1440
  • ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 835 2,45 GHZ
  • 4GB RAM/128 GB pamięci lub 6GB RAM/ 128 GB pamięci lub 8GB RAM/256 GB pamięci
  • Aparat główny - 19MP
  • Aparat dodatkowy - 13MP
  • czytnik linii papilarnych
  • Bluetooth 4.2
  • Akumulator o pojemności 4500 mAh
  • Android 7.1 z nakładką MIUI 9

Jak widać na grafice powyżej, smartfon będzie cechował się jeszcze mniejszymi ramkami, Za najtańszy model powinniśmy zapłacić około 849 USD, a za najdroższy, z 8GB RAM-u 1094 USD. Premiera urządzenia oficjalnie nie została jeszcze ustalona.

Dodaj komentarz 12 komentarzy
Gość IP: 80.51.168.* 2017.04.21 16:47
Co prawda to Android i inaczej zarządza programami... ale w kompie mam 4GB RAM... a tutaj aż 8GB?... :/
Gość IP: 31.0.32.* 2017.04.21 17:35
Specyfikacja robi wrażenie a ceny nie są zbyt wygórowane gdy porówna się je z S8 lub G6
jakub_1986
jakub_1986 2017.04.21 18:18
Specyfikacja robi wrażenie.
Gość IP: 82.160.88.* 2017.04.21 18:59
ale badziew
binary
binary 2017.04.21 22:33
W porównaniu do G6 to tanioha. Wydaję mi się że w LG pomyśleli"i tak nie sprzedamy wielu egzemplarzy to chociaż jebnijmy ceny jak za top hardware to trochę więcej zarobimy"
Gość IP: 89.229.73.* 2017.04.22 11:25
Pewnie znów wyjdzie tylko na rynek chiński, bez LTE800 itd, nie mówiąc o gwarancji.
Gość IP: 77.20.255.* 2017.04.22 12:26
A tak szczerze to to LTE 800MHz jest komuś niezbędne do życia? Muszę się przyznać że w telefonie nigdy nie korzystałem z internetu innego niż po WiFi bo szkoda mi wydawać dwa razy pieniądze na dwa abonamenty szczególnie gdy jeden jest po kablu bez ograniczeń a drugi mobilny z ograniczeniami i na dodatek nadaje się tylko do niektórych zastosowań bo parametry ma fatalne (niska prędkość wysokie PING)
Gość IP: 87.239.222.* 2017.04.22 12:41
@up
Niektórzy ludzie wychodzą z domu i nie zawsze są w zasięgu wi-fi ;)
Gość IP: 77.20.255.* 2017.04.22 12:54
Tak, wiem ale poza domem internet jest mi niepotrzebny bo albo jestem w pracy albo odpoczywam gdzieś gdzie i tak nie korzystam z telefonu. Rozumiem że niektórzy są uzależnieni od ciągłego bycia "w kontakcie" i ciągłych aktualizacji portali społecznościowych i dzielenia się z całym światem tym ze właśnie zobaczyło się drzewo w parku. Ja uważam to za absurdalne.
Zresztą pytałem czy naprawdę komuś brakuje tego 800 MHz skoro internet po LTE i tak jest mizernej jakości na dodatek z limitem danych.
Gość IP: 178.42.47.* 2017.04.23 17:38
up w domu to wygodniej jest skorzystać z laptopa, komputera. Teraz stawki za internet są naprawde niskie: ja za 10gb place 9zł, jest tez oferta bez limitu za okolo 70-80zl. Dla oszczednych a2mobile ma oferte nolimit sms, tel, internet który zaczyna zwalniac po 5gb za niecale 20zl
Gość IP: 178.42.47.* 2017.04.23 17:38
up w domu to wygodniej jest skorzystać z laptopa, komputera. Teraz stawki za internet są naprawde niskie: ja za 10gb place 9zł, jest tez oferta bez limitu za okolo 70-80zl. Dla oszczednych a2mobile ma oferte nolimit sms, tel, internet który zaczyna zwalniac po 5gb za niecale 20zl
Gość IP: 77.253.180.* 2017.04.24 18:42
Gość IP: 178.42.47.* 2017.04.23 17:38
80zł za powolne LTE? Za tą cenę mam światłowód 900mbit, a poza domem do komunikacji mi jakiś mega szybki internet nie jest potrzebny...
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 21.04.2017
Tagi producenckie: xiaomi
Tagi modelu: xiaomi mi mix 2
ŹRÓDŁO: Gearbest.com
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 7519

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
ASUS R556LB-XO154H ASUS R556LB-XO154H
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Grohe New Tempesta Shower System 27922 Grohe New Tempesta Shower System 27922
Dostępny w 26 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Tucano Colore 10"/11" fioletowe (BFC1011-PP) Tucano Colore 10"/11" fioletowe (BFC1011-PP)
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PURO Crystal Cover etui plecki iPad mini (MINIIPADCRYTR) PURO Crystal Cover etui plecki iPad mini (MINIIPADCRYTR)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu