Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Steelseries: najszybsza na świecie klawiatura dla graczy

Apex – klawisze stworzone do tego, by dostarczyć graczom najkrótszy na świecie czas reakcji.

Steelseries: najszybsza na świecie klawiatura dla graczy

Rozpoczynając Consumer Electronic Show w Las Vegas, SteelSeries, producent sprzętu dla graczy, zaprezentował klawiatury Apex oraz Apex [RAW]. Najnowsze klawiatury łączą atrakcyjną formę oraz przemyślane funkcje i rozwiązania.

Stworzone, by dostarczyć graczom najkrótszy na świecie czas reakcji, Apex zostały wyposażone w system SteelSeries ActiveZone – połączenie możliwości zaprogramowania mechanicznego (przypisywanie funkcji poszczególnym klawiszom) oraz wizualnego (strefy klawiszy różniące się kolorem i intensywnością podświetlenia),

 

 

 

Klawiaturami Apex przedstawiamy zupełnie nowy zakres funkcji dostosowanych specjalnie dla graczy. Nowatorski system SteelSeries ActiveZone pozwala na łatwiejszy i szybszy dostęp do zaawansowanych opcji modyfikacji.powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries.Apex oraz Apex [RAW] zostały zaprojektowane, by gracze mogli szybko reagować, działać taktycznie, a także dostosowywać i zmieniać swoją klawiaturę do wymogów danej gry.

 

Apex oraz Apex [RAW] dodają płynności w trakcie najbardziej wymagających rozgrywek. Na ten efekt składa się przemyślane połączenie:

  • Wyżej profilowane klawisze makro na górze i po lewej stronie klawiatury, pozwalające na szybszy i precyzyjniejszy dostęp do przypisanych funkcji.
  • Dodatkowe dwie małe wypustki na klawiszu W, umożliwiające szybszy powrót do układu WSAD.
  • Anti-ghosting, który zapobiega przed błędami przy jednoczesnym wciskaniu 20 najpopularniejszych klawiszy używanych w grach.
  • Powiększony klawisz spacji oraz dodatkowe klawisze kierunkowe, zwiększające wygodę oraz zmiejszające czas rekacji.
  • Przycisk SteelSeries bez wymaganego oprogramowania z łatwością dostosuje jasność oraz wyłączy klawisze windows.
  • Dwie rozkładane nóżki, dzięki którym gracz może dostosować kąt nachylenia klawiatury do swoich indywidualnych potrzeb.

 

 

 

 

Klawiatura Apex – cena sugerowana €99.99

Klawiatura dla graczy SteelSeries Apex to nie tylko wybór swojego koloru z palety 16,8 milionów. To nowatorski system podświetlenia SteelSeries ActiveZone - narzędzie umożliwiające niezależny dobór barw w 8 intensywnościach, w każdej z 5 stref klawiatury, z 4 różnymi warstwami dla danej strefy. Dzięki możliwości zaprogramowania każdego klawisza w 4 różnych warstwach, w tym 22 przycisków makro na górze i po lewej stronie, klawiatura Apex daje graczowi 504 sposoby na wygraną. Najnowszy produkt SteelSeries został wyposażony również w osobne przyciski media i głośności, które pozwalają na szybki dostęp do swojej biblioteki mediów.

 

 

Klawiatura Apex [RAW] – cena sugerowana €69.99

Zaawansowana, lecz bez złożonej technologii standardowej wersji – za to w niższej cenie. W Apex [RAW] zostało dodane jedynie białe podświetlenie z 8 poziomami intensywności. W tej wersji użytkownicy również mogą zaprogramować każdy klawisz (2 warstwy na każdy), w tym 17 wysoko profilowanych przycisków makro na górze i po lewej stronie klawiatury. Łącznie daje to 250 programowalnych klawiszy.

 

SteelSeries Engine Technology

Dzięki SteelSeries Engine, użytkownicy mogą z łatwością modyfikować, zapisywać i dopracowywać swoje ustawienia klawiatury. Unikalne, zaawansowane możliwości makro pozwalają graczom na stworzenie nie tylko standardowych linijek tekstu wklejanych w trakcie rozgrywki (np. komendy w grach MMO), lecz także kombinacji klawiszy z zaprogramowanym czasem użycia.

 

Użytkownicy mogą stworzyć nielimitowaną ilość profili i każdy dostosować do własnych potrzeb. Apex umożliwia zdefiniowanie 4 warstw przycisków makro (Apex [Raw] 2 warstwy) w jednym profilu. Dany profil może zostać przypisany do konkretnej gry, a podczas jej uruchomienia zostanie automatycznie załadowany. Poza dodatkowym wsparciem dzięki rozmieszczeniu poszczególnych kolorów i intensywności na podzielonych strefach klawiatury, użytkownicy poprzez „heat map” mogą obserwować statystki najczęściej używanych klawiszy, co pomoże w analizowaniu i doskonaleniu rozgrywek.

 

Klawiatury dla graczy SteelSeries Apex oraz Apex [RAW] będą dostępne w sprzedaży na początku drugiego kwartału 2013 roku.

Więcej informacji o najnowszej serii klawiatur dla graczy SteelSeries można znaleźć na stronach

http://steelseries.com/apex oraz http://steelseries.com/apexraw.

Dodaj komentarz 4 komentarze
Gość IP: 78.88.177.* 2013.01.07 15:12
takkkk!!! teraz będę mógł szybciej walić klocki w minecrafcie. Na to czekałem!
Gość IP: 77.253.195.* 2013.01.07 16:20
Szybciej i wygodniej. Dorzucić jeszcze zdrowiej i będzie hit.
Gość IP: 83.3.226.* 2013.01.07 16:30
Kiedyś widziałem prototyp klawiatury, która miała wyświetlacze LCD na każdym klawiszu i mogła zamiast literek narysować na przykład ikonki broni. Ktoś wie może, co się z tym stało? Bo projekt bardzo ciekawy.
Gość IP: 89.77.167.* 2013.01.07 18:08
@Up
To była rosyjska klawiatura dla bogatych w cenie o rząd wielkości wyższej.

Swoją drogą to smutne, że Logitech tak schodzi na psy, że dzisiaj kompletnie niczego ciekawego nie oferują. Tym Szwajcarom jak UBS Ameryka zaszkodziła.

Ta klawiatura to wreszcie coś nowego z rozsądną cenę. Jeżeli się okaże tak dobra, jak się wydaje, kupiona.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 07.01.2013
Tagi producenckie: steelseries
Tagi modelu: apex, apex [raw]
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3681
CENEO Kup Najtaniej
SmartGPS SG650BT SmartGPS SG650BT
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Elesko WO-04 Elesko WO-04
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Olympus CSCH-115 dla XZ-10 (V600075WW000) Olympus CSCH-115 dla XZ-10 (V600075WW000)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Katun Minolta TN-116 / TN-118 BLACK 24 000 stron (43646) Katun Minolta TN-116 / TN-118 BLACK 24 000 stron (43646)
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
eGo CE5 1300mah + PRzEJŚCIÓWKA eGo CE5 1300mah + PRzEJŚCIÓWKA
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu