Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Urządzenia sterujące Ravcore Edge - mechaniczna klawiatura w niewygórowanej cenie

Z rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Ravcore Edge - mechaniczna klawiatura w niewygórowanej cenie

Nowa gamingowa marka w Polsce sukcesywnie poszerza swoją ofertę sprzętu dla komputerowych graczy. Na rynku pojawił się kolejny model klawiatury mechanicznej.

Klawiatura Edge została wyposażona w mechaniczne przełączniki Kailh Blue, dzięki czemu model ten
jest wyjątkowo wytrzymały – żywotność określona jest na poziomie 50 mln kliknięć. Do aktywacji
przycisku wystarczy wciśnięcie go na 2 mm i nie zmienia się to w całym okresie użytkowania - przynajmniej według zapewnień producenta.
Klawiatura posiada 6 programowalnych klawiszy, które można wykorzystać do tworzenia makr poprzez dołączone oprogramowanie. Oprócz portu USB 2.0 i złącza audio możemy liczyć tu także na podświetlenie klawiszy w sześciu trybach (przykładowo można podkreślić tylko sekcję WSAD, ustawić natężenie światła lub całkowicie je wyłączyć).

Klawiatura mechaniczna Ravcore Edge jest już dostępna w sprzedaży w cenie 359 zł. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 37.248.255.* 2016.02.02 10:01
Ciągle czekam na klawiaturę, gdzie aktualna treść klawiszy będzie widoczna. Albo przynajmniej wyświetlany aktualny język klawiatury. I jeszcze bezprzewodowa z możliwością integracji dowolnej myszy żeby nie zajmowała drugiego portu USB. W laptopie to tragedia.
Niestety, myszy i klawiatury Bluetooth Logitech się nie sprawdziły. Niepewne połączenia i wszystko padło po roku.
henryk15
henryk15 2016.02.02 10:17
a ja czekam na klawiaturę i mysz bezgłośne. od razu piszę, nie interesuje mnie klawiatura gumowa bo jest zwyczajnie niewygodna. a cichych nieklikających i nietrzeszczących myszy też jak na lekarstwo.
Gość IP: 87.115.231.* 2016.02.02 10:41
@UP

Kup Apple Magic Mouse

A co do klawiatur - niech mi ktos wytlumaczy - dlaczego jeszcze te starodawno-wygladajace wysoko-klawiszowe klawiatury sa nadal produkowane?

Jak dla mnie taka to niedosyc ze obciachowo wyglada to jeszcze niewygodna.

P.S. Mam kilka takich starych Apple Klawiatur - ciekawe czy one mechaniczne - choc znajac Apple - zapewne TAK
Gość IP: 78.131.239.* 2016.02.02 11:25
Kailh Blue ? Nie słyszałem zbyt wiele dobrego o tych switchach. Cena niezła jak na mechaniczną klawiaturę, ale lepiej poszukać czegoś ze switchami Cherry MX(np. produkty Ozone)
Gość IP: 217.67.201.* 2016.02.02 11:44
Idealna klawiatura? Microsoft Keyboard 600.
-> kosztuje grosze,
-> średni skok klawiszy, wprost idealny,
-> bardzo ciche klawisze
-> zaokrąglone rogi klawiszy

Polecam :)
Gość IP: 91.226.23.* 2016.02.02 12:23
Cena zupelnie przecietna jak na klawiature mechaniczna. Nie wyroznia sie szczegolnie niczym.
Gość IP: 94.40.45.* 2016.02.02 13:42
Co zrobić, żeby sprzedać coś za wysoką cenę? Dopisać, że jest dla graczy.. Ja mam Klawiaturę Microsoft, którą kupiłem za jakieś 20-30 zł a wy mi piszecie, że 350zł to nie wygórowana cena za klawiaturę?
Gość IP: 83.28.149.* 2016.02.02 14:25
Ja miałem klawiaturę Microsoft i to jest ostatnia rzecz tej firmy którą kupiłem! Wytarły się klawisze i uszkodziła się elektronicznie. Nie potrzeba mi bubla. Kiedyś ta firma słynęła z jakości tego typu peryferiów jak klawiatury i myszki, a teraz to od razu można do śmietnika wrzucić.
acomp
acomp 2016.02.02 18:34
Z wyglądu niczym się nie wyróżnia poza napisem że gamingowa a więc można podnieść znacząco cenę
Gość IP: 94.40.45.* 2016.02.02 19:40
Ja mam klawiaturę Microsoft i jakoś nie widzę problemu. Używam ja do gier, posiada sporo przycisków multimedialnych i ogólnie jest spoko. (Posiadam ją ponad rok i jak na razie, żaden przycisk się nie zatarł).
Gość IP: 176.115.25.* 2016.02.02 21:03
Klawiatury mechaniczne w latach 90-tych kosztowały ok. 100PLN, i były takie bo innych nie było. Często pracują do dzisiaj. Jeżeli coś zawodziło, to zimne luty, w najgorszym wypadku pęknięcie ścieżki. Wszystko do naprawy zwykłą lutownicą. Albo przelutowanie, albo załatanie ścieżki drutem.
Teraz klawiatura mechaniczna zawiera przełączniki "zepsuj się po gwarancji", a kosztuje 3 razy tyle co kiedyś. Przy czym konwerter to nadal najtańszy chinol, który nie multipleksuje wszystkiego, przez co niektóre klawisze nie mogą być naciskane w kombinacji bo wychodzi sterownikowi "na jedno".
Gość IP: 89.69.222.* 2016.02.02 21:09
A ja mam... jakiegoś prawie noname'a (tyle, że z nadrukowaną cyrylicą) i też nie narzekam, i też za 'grosze' (chyba kola 20/30 pln).
Gość IP: 5.60.254.* 2016.05.17 16:16
Jak ci padła to se kup nową albo przestań nią rzucać xD
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 02.02.2016
Tagi producenckie: ravcore
Tagi modelu: ravcore edge
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2946
CENEO KUP NAJTANIEJ
EMGETON CULT M9 16GB EMGETON CULT M9 16GB
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Delta Optical 20x80 Delta Optical 20x80
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Fujitsu E19-6 LED (RUN:K1376-V160) Fujitsu E19-6 LED (RUN:K1376-V160)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu