Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Urządzenia sterujące Ryos MK FX: ROCCAT dodaje podświetlenie RGB do serii klawiatur

Ostrzegamy: jej cena może wywołać u Was niepożądane emocje.

Ryos MK FX: ROCCAT dodaje podświetlenie RGB do serii klawiatur

ROCCAT, producent sprzętu dla graczy, przedstawił dziś nową klawiaturę mechaniczną z popularnej serii Ryos. Model Ryos MK FX wyposażono w kolorowe, indywidualne dla każdego przycisku, podświetlenie z paletą 16.8 barw do wyboru, przełączniki Cherry MX i procesory ARM. Nowy produkt ROCCAT jest także w pełni kompatybilny z darmowym oprogramowaniem Swarm, które umożliwia zaawansowane dostosowanie ustawień klawiatury do potrzeb każdego użytkownika.

 

Gracze mogą użyć gotowych trybów podświetlania RGB w Ryos MK FX lub stworzyć własne, dobierając do każdego przycisku odpowiedni kolor i efekt wyświetlania. Od teraz polecenia makro, czasy odnowienia umiejętności, przypisane klawisze systemowe i wiele innych ważnych dla graczy funkcji można wyróżnić na klawiaturze. Stworzenie tych, wydawałoby się, skomplikowanych ustawień, dzięki oprogramowaniu ROCCAT Swarm zajmie zaledwie kilka kliknięć.

 

Dzięki technologii AlienFX, podświetlenie w Ryos MK FX w czasie rzeczywistym dostosowuje się do wydarzeń z popularnych gier – np. zmiana koloru przycisków wraz z spadającym poziomem życia, od zielonego do czerwonego.

 

Dwa potężne 32-bitowe procesory ARM Cortex umieszczone w Ryos MK FX zapewniają wydajne i efektywne działanie. 2MB pamięci wewnętrznej flash pozwolą użytkownikom zapisać ustawienia klawiatury, dzięki czemu wszystkie polecenia, np. makro, będą wykonywane bez najmniejszego opóźnienia.

 

Stworzona przez ROCCAT technologia Easy-Shift[+] umożliwia przypisanie każdemu przyciskowi drugiej funkcji – zarówno prostych poleceń, jak i rozbudowanych makro. W intuicyjny i łatwy sposób każdy gracz może podwoić dostępny pod palcami arsenał.

 

W Ryos MK FX zastosowano najwyższej jakości, wytrzymałe przełączniki mechaniczne CHERRY MX. Żywotność każdego z nich przewidziano na 50 milionów kliknięć.

 

Sugerowana cena Ryos MK FX wynosi 849 PLN. Premiera wkrótce. Więcej informacji o nowej klawiaturze ROCCAT można znaleźć tutaj.

 

 

Dodaj komentarz 4 komentarze
Gość IP: 94.40.45.* 2016.02.02 19:43
K#rwa klawiatura droższa niż moja karta graficzna..
Gość IP: 5.173.208.* 2016.02.02 22:49
Klawiatura 🎹 tyle co mój netbook.
acomp
acomp 2016.02.03 14:26
Następna klawiatura nawiązująca do do gier mająca dużo niepotrzebnych fajerwerków i odpowiednio wysoką cenę ale jest napisane że przeznaczona jest do obsługi gier.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.02.03 17:31
domański mistrzu intelektu - jak wybrać 0.8 koloru?
dla się kolor podzielić na dwa?

sam produkt debilny - marne festyniarskie podświetlenie i aż dwóch armów potrzebuje by błyskać
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 02.02.2016
Tagi producenckie: roccat
Tagi modelu: roccat ryos mk fx
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3163
CENEO KUP NAJTANIEJ
KLIPSCH REFERENCE ONE KLIPSCH REFERENCE ONE
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Orno Audiocube (3802Euacub) Orno Audiocube (3802Euacub)
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Mastercook KC 7234 X Mastercook KC 7234 X
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu