Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Sprzęt Wyświetlanie obrazu Pierwszy zakrzywiony monitor od ASUS RoG już w Polsce

Jest trochę drogi...

Pierwszy zakrzywiony monitor od ASUS RoG już w Polsce

Prezentowany w styczniu na targach CES 2016 i nagrodzony CES Innovation Award zakrzywiony, gamingowy monitor ASUSa jeszcze w lutym będzie dostępny w polskich sklepach. ROG Swift PG348Q, to 34-calowy model Ultra-Wide QHD, z martycą IPS, o rozdzielczości 3440 x 1440, w formacie 21:9. Zaprojektowany został pod kątem panoramicznych rozgrywek. Zapewnia częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz, a technologia NVIDIA G-SYNC dostarcza użytkownikom szybką i niebywale płynną rozgrywkę. Obudowa jest w nowych kolorach serii ROG: Armor Titanium i Plasma Copper.

 

Swift PG348Q dołącza do serii 27-calowych monitorów dla graczy ROG (PG278Q, PG279Q i PG27AQ), wzbogacając portfolio firmy ASUS, która stale wzmacnia swoją pozycję światowego lidera w górnym segmencie rynku monitorów gamingowych.

 

Wrażenia z gier na wysokim poziomie

ROG Swift PG348Q to 34-calowy monitor dla graczy z panelem Ultra-Wide QHD (3440 x 1440) zapewnia wyjątkowo szczegółowy obraz i więcej przestrzeni roboczej niż wyświetlacze WQHD. Ten zakrzywiony model w formacie 21:9 pozwala w pełni zanurzyć się w świecie rozgrywki panoramicznej. Zakrzywienie panelu sprawia, że każdy jego punkt znajduje się w tej samej odległości od oczu użytkownika, co przekłada się na wygodę użytkowania podczas wielogodzinnego grania.

 

Nowa propozycja od ASUSa przenosi estetykę konstrukcji dla graczy na wyższy poziom, o czym świadczy niedawno przyznana mu nagroda 2016 CES Innovation Award. Posiada bezramkową obudowę, w której wykorzystano nowe kolory serii Republic of Gamers: Armor Titanium i Plasma Copper. Zintegrowane z podstawką efekty świetlne ROG są dodatkowym atutem i dodadzą charakteru stanowisku do grania.

 

Zastosowana w monitorze technologia NVIDIA G-SYNC eliminuje problem rwania obrazu, jednocześnie minimalizując zacięcia i opóźnienia w wyświetlaniu. Za pomocą przycisku Turbo Key zmienimy częstotliwość odświeżania pomiędzy 60 a 100Hz[1], z ASUS GamePlus dostosujemy ustawienia do typu gry, a z ASUS GameVisual wybierzemy jeden z sześciu trybów obrazu.

Monitor zaprojektowany został także pod kątem wygody. Posiada ergonomiczny design i możliwość regulacji nachylenia, obrotu w poziomie i pionie oraz wysokości, dzięki czemu gracze mogą w pełni dopasować ustawienie do swoich potrzeb. ROG Swift PG348Q wyposażono w certyfikowane przez laboratorium TÜV Rheinland filtry Ultra-low Blue Light i technologię Flicker-Free, które pozwalają zminimalizować przemęczenie oczu i chronić wzrok użytkowników przed szkodliwym światłem niebieskim.

Monitory stworzone dla graczy

 

Monitory dla graczy ASUS zajmują czołowe miejsca w technologiach wyświetlania obrazu; PG348Q dołącza do rodziny wyświetlaczy ROG Swift (PG278Q, PG279Q oraz PG27AQ), a tym samym poszerza linię monitorów gamingowych ASUS. Wrażenia wizualne kinowej jakości i wyjątkowa częstotliwość odświeżania sprostają różnym potrzebom najbardziej wymagających graczy.

 

 

Wyświetlacze serii ROG Swift

PG348Q

PG27AQ

PG279Q

PG278Q

34-calowy zakrzywiony panel z technologią IPS

27-calowy panel z technologią IPS

27-calowy panel z technologią IPS

27-calowy panel z czasem reakcji 1ms

Ultra-Wide QHD
3440 x 1440

4K UHD
3840 x 2160

2K WQHD
2560 x 1440

2K WQHD
2560 x 1440

Częstotliwość odświeżania 100 Hz

Częstotliwość odświeżania 60 Hz

Częstotliwość odświeżania 165 Hz[2]

Częstotliwość odświeżania 144 Hz

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

ASUS ROG Swift PG348Q będzie dostępny w Polsce od lutego br.

Sugerowana cena detaliczna: 5 699 zł brutto

Dodaj komentarz 16 komentarzy
Gość IP: 79.184.193.* 2016.02.03 19:52
Poza lekko zaporową ceną, to całkiem fajny monitor. Chyba powieszę sobie zdjęcie na ścianie.
Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 20:31
PHA! Nawet nie ma 5K!!!!!

P.S. To mi taniej kupic Apple iMac 27" 5K w tej zamej cenie!!!! Gratis przynajmniej dostane WYPAS wbudowany komputer!!! Nie wspominam o stylowym jego aluminium - a tu jakis plastic-is-fantastic :/

taaa bo Apple jest drogie :/

Niestety mnie NIE stac na inne produkty niz Apple :/
Gość IP: 188.146.136.* 2016.02.03 20:54
Asus zawsze był dobry w wycenianiu swojego loga i widać, że wciąż jest w formie. Sam monitor jest ok, ale nie w tej cenie.


Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 20:31

Zdecydowanie za często walisz głową w latarnie uliczne, zacznij uważać trochę na siebie, bo patrząc na ten debilny komentarz, nie jest z tobą dobrze.
Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 22:56
@Gość IP: 188.146.136.* 2016.02.03 20:54

Jak mozesz mnie wyzywac od debili i pisac o jakis latarniach nie podajac kontrargumentow

Mysle iz cos tobie udowodnilem - jaka osoba jestes
Gość IP: 188.146.136.* 2016.02.03 23:04
@ Up misiek.

Tu jest rozmowa o monitorze, a nie komputerach jako całości, ale ty jak każdy zryty fanboy, wyjeżdżasz z zupełnie czymś innym. Poza tym, takim kołkom, twojego pokroju, niczego się nie wytłumaczy. Strata czasu, tym bardziej, że nie trzymasz się tematu.

Gość IP: 5.60.62.* 2016.02.04 06:09
Ta wszystko pięknie tylko jaka grafa to obsłuży?Za 6 koła?
artkicz
artkicz 2016.02.04 09:25
@Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 20:31
najtanszy 27calowy mac z 5k kosztuje 8600zl wiec nie pierdziel, ze taniej bo albo nie potrafisz liczyc, albo nie masz pojecia o produktach apple :)
wanak
wanak 2016.02.04 10:56
Jeszcze jedna satroć wklejona w szeregi nowości. Ta technologia powinna się znaleźć już w lamusie. Jej możliwości zostały wyczerpane. Po za kontrastem nie jest w stanie dorównać klasycznym CRT. Ma zbyt niską skalę barw co skutecznie ogranicza ilość dostrzeganych szczegółów w ciemnych i bardzo jasnych miejscach obrazu. Dopiero O-LED i klasyczny LED jest w stanie być lepszy w tym temacie od CRT. Niestety biznes jest biznes i następna grupa fanów "nowości" wyskoczy ze sporej kasy.
Gość IP: 80.189.41.* 2016.02.04 11:58
@Gość IP: 188.146.136.* 2016.02.03 23:04

Czy twoj pusty czajniczek nie przyjmuje iz Apple iMac to takze MONITOR?!?!?! A to iz gratis otrzymujesz komputer to inna bajka.

Eh jesus maria - skad sie biera ci ludzie!? :/
Gość IP: 89.70.234.* 2016.02.04 12:29
Lepiej kupić monitor 4k. Więcej pikseli - więcej informacji, a mniejsza cena.
Gość IP: 188.146.128.* 2016.02.04 18:54
@Gość IP: 80.189.41.* 2016.02.04 11:58
Ty naprawę jesteś tuman, troll i fanboy w jednym. Nie dość, że liczyć nie potrafisz, to ciągle odwracasz kota ogonem, a co ciemniaku, jeśli ja nie chcę syfu Apple, tylko konkretne i porządne PC do grania i przy okazji do czegoś innego? Czy na tym twoim Applowskim przedłużaczu penisa będę w stanie pograć? Nie, wiec, urwał jego mać, zamknij jadaczkę w tematach o których nie masz pojęcia, leszczyku. Powtarzam pacanie, że tu jest mowa o samym monitorze, a nie o śmieciu All In One ze stajni iOgryzka. Nie wiem, po co takiemu pustakowi próbuję to wytłumaczyć, ale niech ci będzie.

Jezus i Maria - skąd się tacy ludzie biorą?


PS- Naucz się nieuku pisać po polsku, bo straszny tuman jesteś, a jak masz jakieś wątpliwości, to idź z płaczem do moderatora. Tumanie.
acomp
acomp 2016.02.04 20:56
Parametry tego 34" monitora są naprawdę dobre ale też ustawiają wysoko poprzeczkę dla konkurencji.Trochę gorzej z ceną bo jak na polskie warunki trochę ciężka do strawienia
Gość IP: 89.68.7.* 2016.02.04 21:20
torszke za małe wykrzywienie
no i cena z kosmosu
czekam na zakrzywiony 16:9 UHD 34" wzywż
siedzę metr od ekranu po potrzebuje dużej powierzchni roboczej
Gość IP: 89.174.67.* 2016.02.05 14:14
file:///C:/Users/TEMP/Desktop/ASUS%20PR_Pierwszy%20zakrzywiony%20monitor%20od%20ASUS%20Republic%20of%20Gamers%20ju%C5%BC%20w%20Polsce.docx#_ftn2
Co tam jest? Bo zostawilisci link na stronie, no, ale oczywiscie na lokalny komputer nie wejde.
Gość IP: 31.178.182.* 2016.02.06 15:59
Cena, jeszcze trochę, i zacznie spadać, jak zawsze. Jak ktoś pracuje dużo np. na grafice, to dla niego również będzie to ciekawa propozycja, nie tylko dla graczy.
Gość IP: 178.37.205.* 2016.04.11 22:43
A ja się waham acer z-35 predator czy ten asus-jednym słowem niższa rozdziałka/wyższe odświeżanie czy też odwrotnie.Jak myślicie co wybrać.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 03.02.2016
Tagi: monitory
Tagi producenckie: asus
Tagi modelu: asus rog swift pg348q
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6081
CENEO KUP NAJTANIEJ
Światła do jazdy dziennej okrągłe Światła do jazdy dziennej okrągłe
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Ferplast Klatka Casita 80 Ferplast Klatka Casita 80
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Camry CR1240 czarny Camry CR1240 czarny
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Casio AMW-705D-1A Casio AMW-705D-1A
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu