Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

WŁĄCZ SIĘ DO GRY

rozwiń
Strona główna WŁĄCZ SIĘ DO GRY News Samsung SUHD KS9000 już w przedsprzedaży

Przebój Samsunga z targów CES 2016.

Samsung SUHD KS9000 już w przedsprzedaży

Najnowsza linia telewizorów Samsung SUHD zaprezentowana została podczas międzynarodowych targów technologicznych CES 2016. Od 18 marca 2016 roku zakrzywiony telewizor Samsung SUHD KS9000 można zamówić w firmowych sklepach Samsung Brand Store i sklepie internetowym Samsung.

W przedsprzedaży dostępny jest flagowy model telewizorów Samsung SUHD - KS9000 o przekątnej 55 i 65 cali. Od 18 do 30 marca można go kupić w firmowych sklepach Samsung Brand Store i na www.sklepsamsung.pl. W ramach limitowanej oferty klienci otrzymują wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości.

Samsung przygotował także w prezencie dodatkowy pakiet korzyści w postaci rocznego dostępu do serwisów player.pl oraz Filmbox Live. Użytkownicy player.pl będą mogli korzystać ze wszystkich pięciu pakietów – Player PLUS, Player LIVE TV, Player KIDS, Player SPORT oraz Player UHD oferującego bogatą kolekcję materiałów w jakości UHD (4K) dostępnych wyłącznie dla posiadaczy telewizorów Samsung. Największe hity filmowe, uwielbiane seriale i programy telewizyjne, kanały na żywo, a także mnóstwo sportowych wydarzeń w player.pl i Filmbox Live będzie można oglądać przez pierwszy rok od zakupu telewizora w marcowej akcji przedsprzedaży.

 

Jak twierdzi producent, tak realistycznego obrazu jeszcze nie było w jego ofercie. Wszystko to za sprawą przełomowej technologii Quantum Dot, która zapewnia niespotykane dotąd odwzorowanie barw. Najnowsza linia telewizorów SUHD 2016 została również wyposażona w technologię HDR pozwalającą na osiągnięcie jasności nawet do 1000 nitów. Takiej jasności, kontrastu i dynamiki barwowej nie udało się osiągnąć w żadnym z dotychczas wyprodukowanych telewizorów Samsung.

Telewizor Samsung SUHD - KS9000 to pierwszy na świecie zakrzywiony telewizor bezramkowy. Dzięki eliminacji ramki uwaga widza skupia się wyłącznie na tym co najważniejsze, czyli wyświetlanych na ekranie treściach.

Ceny nowych telewizorów firmy Samsung to 12 999 zł (model 65 cali) i 9199 zł (model 55 cali). Można je zamówić pod tym adresem: http://sklepsamsung.pl/suhd-przedsprzedaz

AUTOR: materiał promocyjny
DODANO: 18.03.2016
Tagi: telewizory
Tagi producenckie: samsung
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 21229
CENEO Kup Najtaniej
Acer Aspire E5-571G (NX.MLYEP.001) Acer Aspire E5-571G (NX.MLYEP.001)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MICROLAB SOLO6C 2.0 Stereo Speakers System (SOLO6C NEW) MICROLAB SOLO6C 2.0 Stereo Speakers System (SOLO6C NEW)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
100 Hits Trance Anthems 100 Hits Trance Anthems
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Fagor TK-500 Fagor TK-500
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu