Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Wydarzenia Konferencje, pokazy Zaproszenie na AMIGA EASTERN MEETING 2011

Możliwości starych i nowych Amig, demoscena i dużo dobrej zabawy!

Zaproszenie na AMIGA EASTERN MEETING 2011

Jak co roku, grupa pozytywnie zakręconych miłośników informatyki alternatywnej zaprasza na kolejne Amiga Eastern Meeting.

AMIGA EASTERN MEETING 2011
AMIGA EASTERN MEETING 2011

Impreza odbędzie się nad wodami Jeziora Białego w miejscowości Okuninka k. Włodawy. Startuje w sami  południe 16 lipca 2011, zabawa potrwa do białego rana. Amiga Eastern Meeting to z jednej strony powrót do przeszłości, czyli okazja do zapoznania się z możliwościami klasycznych komputerów marki Amiga (często nieźle „wypasionych”). A z drugiej to jedna z niewielu okazji do "poklikania" na nowoczesnych systemach postamigowych (AmigaOS4, MorphOS).

W ramach zlotu przewidziany jest wieczorny pokaz najnowszych produkcji z amigowej demosceny, poza tym wspólny grill, stół do ping-ponga i ciepła woda w jeziorze. Wstęp 20 zł.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie zlotu: http://aem.fatmagnus.ppa.pl.

Dodaj komentarz 17 komentarzy
Gość IP: 86.30.237.* 2011.07.05 17:06
za te 20zl to browar all inclusive?

bo chyba nia za to by zobaczyc przygasajaca swiatlo we wsi gdy odpalana jest ta przedpotopowa Amiga
Gość IP: 88.109.44.* 2011.07.06 00:15
powiedział co wiedział, weź się lecz kołku
Gość IP: 89.79.103.* 2011.07.06 01:30
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 89.79.103.* 2011.07.06 01:31
ps.a tak to takie same smieci jak dema typu 4kB na pc...za 10 lat tez takie będa bo dojdzie setka nowych komend i cały pic na wodę....też mogę jednym rozkazem zawojowac świat niech tylko ktos to wykona
Gość IP: 80.42.176.* 2011.07.06 05:51
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 178.182.125.* 2011.07.06 08:07
Jedziemy!
cybertechnika
cybertechnika 2011.07.06 10:46
@Gość IP: 89.79.103.* 2011.07.06 01:31 ("a 10 lat tez takie będa bo dojdzie setka nowych komend i cały pic na wodę")
jakbyś nie wiedział, idea RISCów [obecnie high-end do serwerów, wkrótce być może dla PC] jest taka: mało instrukcji - szybsze przetwarzanie
tomek7578
tomek7578 2011.07.06 11:15
to może być nawet ciekawe
Gość IP: 88.156.83.* 2011.07.06 11:38
AMIGA forever. Wspaniały, kultowy komputer. Prawdziwy komputer, a nie to blaszane badziewie, które jest teraz "modne". :P
antic
antic 2011.07.06 14:19
Już czas skończyć z tą nekrofilią! Ileż można pudrować trupa, grać w Super Froga i męczyć te same dema...
Gość IP: 80.42.176.* 2011.07.06 16:10
można a można całe życie :P pc-towcy zawsze zazdrościli amigowcą pasji, dobrej zabawy i wspólnoty amigowców. tak było i tak będzie... jesteście jak delekowie którzy dalej się rzucają do ataku na jedynego władcę czasu który został a tak naprawdę to się nas boicie :P
Gość IP: 83.28.79.* 2011.07.06 16:37
@antic

Chyba nie doczytałeś newsa do końca. Oprócz pudrowanych trupów, będzie też sporo sprzętu pod nowe "post amigowe" systemy (MorphOS/AmigaOS4).
emigrant
emigrant 2011.07.06 19:19
mieć ksywę antic i narzekać na retro sprzęty. ot, schizofrenia ;)
Gość IP: 95.160.188.* 2011.07.07 08:03
Moje zdanie jest jedno!
Dzieci nowego pokolenia to LENIE PATENTOWANE!
Kiedyś, żeby pograć, trzeba było się napocić, aby grę odpalić, teraz click i wszystko gotowe!
Amiga była, jest i będzie SPOX!
Szanujmy początki komputeryzacji na świecie!
antic
antic 2011.07.07 16:53
Naprawdę nie rozumiem, kto mógłby zazdrościć amigowcom społeczności. Wystarczy spojrzeć na PPA i Exec.
marx
marx 2011.07.08 09:52
@antic

Jeśli ani środowisko, ani zloty, ani dema, ani nawet portale amigowe Ci nie odpowiadają to czemu marudzisz? Dla mnie PPA to świetny portal, otwarty na nowe pomysły i skupiający wokół siebie wielu wspaniałych ludzi. Jeśli tego nie widzisz to Twoja osobista sprawa. Z resztą jeśli chciałbyś zmienić oblicze PPA, MorphOS, czy Exec to nic nie stoi na przeszkodzie - pisz artykuły, twórz oprogramowanie, podsuwaj nowe pomysły. No ale wiem, przecież łatwiej jest smęcić na forum chip.pl...Ehhh...
antic
antic 2011.07.08 17:07
@marx

A gdzie napisałem, że mi się PPA, albo EXEC nie podobają? Relacje między nimi odzwierciedlają to czym jest dzisiaj środowisko amigowe. Podzielone, skłucone, pełne małych złośliwości. Czego tu zazdrościć. Zobacz jak wygląda środowisko skupione wokół Atari 8bit.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 05.07.2011
Tagi modelu: amiga eastern meeting
ŹRÓDŁO: Amiga Eastern Meeting 2011
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1142
CENEO KUP NAJTANIEJ
Babyliss Pro BAB3025E Babyliss Pro BAB3025E
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sandały Santiam 4 Nike - czarno-czerwone (312839001) Sandały Santiam 4 Nike - czarno-czerwone (312839001)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
HiFiMan HM-801 HiFiMan HM-801
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Definitive Technology W7 Definitive Technology W7
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Łazur Obrączki ze złota LK-21z -25% masy wyrobu Łazur Obrączki ze złota LK-21z -25% masy wyrobu
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu