Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Wydarzenia Konkursy i turnieje CHIP Produkt Roku 2016: głosowanie rozpoczęte!

Warto wziąć udział w głosowaniu, bo do wygrania są naprawdę cenne nagrody!

CHIP Produkt Roku 2016: głosowanie rozpoczęte!

Jak co roku zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym to Wy i tylko Wy decydujecie, kto okaże się zwycięzcą. Na dodatek macie szansę na wygranie bardzo ciekawych nagród!

Nadszedł czas, by przedstawić Wam przygotowany przez naszą redakcję zbiór wyselekcjonowanych, szczególnie ciekawych i ważnych urządzeń, programów i technologii, które rywalizują o tytuł króla w swojej kategorii. A jest tych kategorii 15, zgodnie z zapoczątkowaną przez nas już w zeszłym roku małą rewolucją. Dzięki niej ankieta znacząco się skróciła, ale przede wszystkim została lepiej dostosowana do zmieniającej się rzeczywistości rynku elektronicznych produktów i usług.

 

Dlatego w tym roku zapraszamy Was do głosowania na najlepszych Waszym zdaniem przedstawicieli następujących kategorii:

  • KOMPONENTY
  • ELEKTRONIKA DOMOWA
  • ELEKTRONIKA OSOBISTA
  • KOMPUTERY
  • SMARTFONY DO 1000 zł
  • SMARTFONY
  • TABLETY DO 1000 zł
  • TABLETY
  • APARATY FOTOGRAFICZNE
  • APARATY FOTOGRAFICZNE DO 2500 zł
  • AKCESORIA i PERYFERIA
  • INTERNET - USŁUGI I STRONY
  • OPROGRAMOWANIE
  • SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE DLA FIRM
  • INNOWACJA ROKU

 

Tak jak zawsze, wśród głosujących rozlosowane zostaną bardzo cenne nagrody, między innymi laptopy, tablety i smartfony! Szczegółowy opis konkursu, dokładną listę nagród (wraz z opisami i zdjęciami) oraz przede wszystkim samą ankietę znajdziecie na specjalnej stronie konkursu:

 

CHIP Produkt Roku 2016

 

Zapraszamy do głosowania!!!

Dodaj komentarz 13 komentarzy
Gość IP: 213.185.164.* 2016.02.03 12:41
Mamy luty 2016 a Wy robicie ankietę na temat produktu roku 2016??? znaczy takie jasnowidzenie?
Gość IP: 217.155.77.* 2016.02.03 13:12
To jakiś żart? Brak sprzętu Apple, brak Oculus Rift, wybór aparatów fotograficznych zupełnie losowy, w kategorii aparatów do 2500 ani jednej lustrzanki, w peryferiach ani joysticków ani kierownic, Vive niby ma być innowacją za odczyt pozycji, kiedy coś takiego takiego oferuje też konkurencja i samo w sobie nie jest innowacyjne, to konkretna implementacja jest nowa - nominujcie Vive Lighthouse, i wiele, wiele innych błędów których już nie chce mi się wytykać.

To tak nie wspominając fundamentalnego błędu: nie ma opcji pominięcia pytania, więc spora część czytelników będzie odpowiadać nawet jeśli zupełnie nie ma żadnej wiedzy w temacie.
Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 14:07
@UP

ALE PRZEKRET :/

A produktow Microsoft to pewno cala TONA!! Cos ala - mozesz wybrac kazdy produkt pod warunkiem iz bedzie to cos od Microsoft :/
Gość IP: 83.5.125.* 2016.02.03 16:44
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 83.5.125.* 2016.02.03 16:45
Publiczne udostępnianie adresu IP osób komentujących bez ich zgody jest karalne, więc lepiej się ogarnijcie chipowcy.
jakub_1986
jakub_1986 2016.02.03 20:06
WOW... Wreszcie nie trzeba używać fejsa do konkursów na Chipie. Brawa.
Gość IP: 89.64.8.* 2016.02.03 20:32
jakub_1986 2016.02.03 20:06
WOW... Wreszcie nie trzeba używać fejsa do konkursów na Chipie. Brawa.

No to rewelacja. Jak oni to zrobili?!
Gość IP: 109.241.148.* 2016.02.04 17:48
Nie głosować na ten amatorski CHIP za co za ich amatorkę dziennikarską i reklamy
Gość IP: 83.20.152.* 2016.02.04 21:16
Sami sobie przyznajcie nagrodę za te swoje rankingi i "testy" z nimi powiązane, większej żenady w życiu nie widziałem.
tkulas
tkulas 2016.02.05 22:05
@Gość IP: 83.5.125.*
Gdybyśmy udostępniali pełny adres IP, to miałbyś rację. Ale NIE udostępniamy pełnego adresu IP, a jedynie jego trzy pierwsze oktety. Na tej podstawie NIE jest możliwa jednoznaczna identyfikacja konkretnej osoby w konkretnym środowisku (definicja DO).
tkulas
tkulas 2016.02.05 22:16
@Gość IP: 217.155.77.*
Ciekaw jestem, co rozumiesz, przez losowy wybór najlepszych aparatów. Czy możesz nam przedstawić swoje własne propozycje, np. zamiast Canona 1D X MII albo Nikona D5?
Prosimy też, abyś przypomniał sobie definicję lustrzanki, bo w obu kategoriach aparatów występuje tego typu sprzęt.
Gość IP: 77.176.61.* 2016.02.11 11:34
To jakieś żarty. Podstawiacie pod nos propozycję. Dajcie wybrać internautom co jest najlepsze albo przemianujcie wybierzcie najlepszy produkt naszych sponsorów.
haharuka
haharuka 2016.04.01 02:08
Chętnie bym zagłosowała, ale za cholerę nie mogę znaleźć tej ankiety na Państwa serwisie.
AUTOR: chip.pl
DODANO: 03.02.2016
Tagi producenckie: chip
Tagi modelu: chip produkt roku 2016
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6274
CENEO KUP NAJTANIEJ
II wojna światowa 1939 - 1945 II wojna światowa 1939 - 1945
Dostępny w 40 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Gwinner kostium kąpielowy Carmen Gwinner kostium kąpielowy Carmen
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ElectroLine BC98 ElectroLine BC98
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
VITIS PHARMA Dicoflor 30 12 sasz. VITIS PHARMA Dicoflor 30 12 sasz.
Dostępny w 14 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ArcaBit ArcaVir 2010 Internet Security 1Stan/12Mies ESD ArcaBit ArcaVir 2010 Internet Security 1Stan/12Mies ESD
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu