Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Wydarzenia Promocje Dwa bilety do kina w cenie jednego dla klientów sieci Orange

Środy z Orange

Dwa bilety do kina w cenie jednego dla klientów sieci Orange

W każdą środę, począwszy od 22 kwietnia br., każdy klient Orange może wybrać się do kina i kupić dwa bilety w cenie jednego.

„Środy z Orange” to program, w którym mogą wziąć udział wszyscy klienci Orange, niezależnie od tego, czy korzystają z oferty abonamentowej, na kartę czy mix. Wysyłając pod numer 241 SMS o treści FILM, każdy z nich może co tydzień zamówić dwa bilety na dowolny seans w jednym z kin Cinema City i Orange IMAX. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym 14-cyfrowym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina, przy odbiorze biletów. Kod wyświetlany na ekranie telefonu komórkowego uprawnia do kupienia dwóch biletów kinowych w cenie jednego.

Numer 241 jest czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nadesłany w odpowiedzi kod jest ważny od chwili otrzymania do najbliższej środy, jego ważność kończy się o godzinie 23.59. Program „Środy z Orange” obejmuje wszystkie publiczne, repertuarowe seanse odbywające się w każdą środę we wszystkich 25 kinach sieci Cinema City. Zamówienie biletów SMSem nie oznacza rezerwacji miejsc na określony seans filmowy. Można jej dokonać telefonicznie w wybranym przez siebie kinie lub za pomocą rezerwacji online na stronie www.cinema-city.pl.

Dodaj komentarz 20 komentarzy
wojtas_vip
wojtas_vip 2009.04.16 14:45
Miły bonusie od Orange :)
Gość IP: 194.197.79.* 2009.04.16 15:08
Niestety nie wszędzie Cinema City jest obecne (w Szczecinie nie), więc nie każdy skorzysta. Wypadałoby by w każdym większym mieście znalazło się współpracujące kino, ale wtedy byłoby to mniej korzystne dla Cinema City, bo oznaczałoby współprace Orange z większą liczbą sieci, więc klienci nie byliby zmuszeni wybierać CC tam gdzie jest wybór.
Dadexix
Dadexix 2009.04.16 16:08
Oby trwało to dłużej, bo u mnie aktualnie tylko Kinplex i bilety po 20zł[smiech], do 2 miechów ma być Cine City otwarte więc, oby promocja trwała dłuuuugo
Gość IP: 89.78.52.* 2009.04.16 16:48
phi a ja mam od paru lat multikono za darmo.....i tak na te marne w pysk filmy chodzić mi sie nie chce....
Gość IP: 85.89.191.* 2009.04.16 17:29
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Jasiuu
Jasiuu 2009.04.16 17:34
Sieć Orange to świetna siec i super pomysł z tymi biletami heh ;)
Pudel
Pudel 2009.04.16 18:26
Ciekawe ile na tym Orange zyska. przynajmniej jak na dłoni widać że Orange w Polsce zaczyna umierać...
Gość IP: 80.192.82.* 2009.04.16 20:02
W UK Orange robi to chyba od zawsze ;)
morman
morman 2009.04.16 21:06
Nie ma to jak dobra promocja aby spędzić ludzi do kin w środku tygodnia czemu nie zrobili takiej promocji np. w sobotę
Sewer
Sewer 2009.04.16 22:09
Ciekawe gratisy, tylko szkoda że do najbliższego kina CINEMA CITY mam około 100km;)
Gość IP: 79.184.41.* 2009.04.17 02:36
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 83.15.39.* 2009.04.17 02:44
kupujesz jeden bilet za 25zl, wysylasz smsa za 25zl i drugi bilet dostajesz za darmo :)
U mnie dwa bilety za darmo! zaraz podam numer...
pl_m
pl_m 2009.04.17 08:53
Dla klientow Orange'a na pewno fajna promocja, lepsze to niz np te 100 mercedesow od ery
Gość IP: 85.221.142.* 2009.04.17 13:29
Ile kosztuje wysłanie smsa???
buffalo
buffalo 2009.04.17 21:26
Nie spodziewałem się, że tak szybko to wejdzie, choć jabczyński to zapowiadal nie tak dawno. W każdym razie to dobra wiadomość- zwłaszcza dla uzytkowników Orange (pewnie wzrośnie sprzedaż starterów). Jak dal mnie same plusy, zwłaszcza, że do kina mam 5 minut drogi...
rko1
rko1 2009.04.18 19:35
Fajna promocja, szkoda że w moim mieście nie ma tych kin.
Gość IP: 81.190.219.* 2009.04.22 00:01
a jaka cena tego smsa ??
helios
helios 2009.04.24 16:04
Sms jest w standardowej cenie, 20gr jak do innej sieci, pokazuje się potem przy kasie kod który dostaje się zaraz po wysłaniu tego smsa, pani go wklepuje do komputerka jako voucher i drukuje 2 bilety w cenie jednego. Myślałem że jakiś wałek tu będzie i ściema ale się pomyliłem, zwykła akcja z bonusowym biletem.
Gość IP: 83.22.12.* 2009.12.03 11:31
Wszystko było by OK! tylko nigdzie nie pisze (oprócz regulaminu o którym nikt nie wspomina) że NIE można skorzystać z tej promocji na filmy 3D, w promocjach pisze "na dowolny seans" więc czemu nie jest dopisane "za wyjątkiem fllmów 3D????
Gość IP: 83.29.104.* 2010.02.02 20:29
koło świetnej to ta siec nigdy nie stała nawet :) ale promocja niezła :)
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 16.04.2009
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 21219
CENEO KUP NAJTANIEJ
HP DX115 Removable Hard Drive Carrier (NB792AA) HP DX115 Removable Hard Drive Carrier (NB792AA)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Intellinet (524940) Intellinet (524940)
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Cooler Master HAF 912 Plus (RC-912P-KKN1) Cooler Master HAF 912 Plus (RC-912P-KKN1)
Dostępny w 42 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Zelmer SC 1002 Zelmer SC 1002
Dostępny w 27 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
SONY MDR-RF855RK SONY MDR-RF855RK
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu