Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Bezpieczeństwo

rozwiń
Strona główna Bezpieczeństwo News Darmowe licencje na program antywirusowy

NETGEAR zwariował. Rozdaje darmowe licencje na płatny program antywirusowy tylko za odwiedzenie ich witryny internetowej.

Darmowe licencje na program antywirusowy

Od 27 czerwca 2011 roku każdy, kto wejdzie na stronę www.netgear.pl będzie mógł za darmo pobrać - program antywirusowy firmy BitDefender Antivirus Pro 2011 z licencją na pół roku.

 

BitDefender Antivirus Pro 2011
BitDefender Antivirus Pro 2011

 

Od 27 czerwca do końca 2011r. firma NETGEAR zaprasza na swoją stronę internetową. Każdy kto wejdzie na www.netgear.pl może pobrać oprogramowanie BitDefender Antivirus Pro 2011. Wystarczy wpisać hasło podane na polskiej stronie internetowej firmy NETGEAR i pobrać licencję. I to się nazywa promocja!

Dodaj komentarz 19 komentarzy
svider
svider 2011.07.04 12:34
bardzo dobrze bo skończyła mi się właśnie licencja na nortona 360
robert_xp
robert_xp 2011.07.04 13:12
Polecam Microsoft Essential Security, bardzo dobry i lekki antywirus darmowy na zawsze.
svider
svider 2011.07.04 13:15
a jak ci działa robert_xp? nie zamula ci kompa, wykrywa wszystkie wirusy? może się zainteresuje! na razie zainstalowany mam od wczoraj COMODO IS!
nonline
nonline 2011.07.04 13:40
MSE jest niezły, na XP z 1GB ram był niezauważalny, z 512MB spowalniał system okrutnie... To tyle z wykopalisk archeologicznych :) Przejdźmy do czasów obecnych. Pod Win7 działa wyśmienicie, prosty interfejs, wykrywalność szkodników na przyzwoitym poziomie, heurystyka, podstawowe opcje, skanowanie archiwów itp.
Korzysta poza tym ze specjalnie przygotowanego przez Microsoft(dziwne jakby nie korzystał:) ) API dla aplikacji antywirusowych - czego nie robi np. Norton czy NOD32.
No i jest darmowy, tak samo jak aktualizacje.
drmarian
drmarian 2011.07.04 15:13
... z licencją na pół roku. NETGEAR nie zwariował - wie co robi :P
Gość IP: 217.172.232.* 2011.07.04 15:47
A widzieliscie nowa bete tego antywira ?

http://bitdefender.marken.com.pl/aktualnosci/430-bitdefender-wypuszcza-total-security-2012-beta
svider
svider 2011.07.04 17:18
:) dobrze wiedzieć nonline, dzięki!
Gość IP: 86.30.237.* 2011.07.04 20:08
BitDefender to taki przecietniak antivirusowy
Gość IP: 89.229.140.* 2011.07.04 20:47
Sorry, ale w czym to jest lepsze od darmowej Aviry? Poleciłem ją wielu znajomym i po półkroku przeskanowałem Combofixem i nic nie wykrył???!!! Sam osobiście teraz korzystam z Comodo, bo ma sandboxa, świetnie wyłapuje robale no i jest za free. Ale znam też jego wady.. m.in. upierdliwy i zbyt czuły. Zwykły użytkownik wymięknie i non stop będzie do mnie dzwonił. Co do GData... Sorry, ale jest za ciężki mimo wszystko. Do komercyjnych zastosowań, po testach stawiam na F-Secure. Kiedyś wolałem Eseta, ale wkurzało mnie to, że co poniedziałek na serwerze było info - pula pamięci stronicowanej została przekroczona" i serwer wisiał. Twardy reset tylko pomagał.
A tak poza tym.. szukam do firmy dobrego antywira. Na razie pasuje mi F-Secure, ale może macie pozytywne doświadczenia z innymi antywirusami. Oby nie Eset, bo mam go już dość na serwerze (ps jestem umówiony na rozmowę z technikiem od eseta... może te zwiechy serwera to przypadek, ale dużo osób zajmujących się SBS2003 mówi dokładnie to samo. ESET "wykrzacza" serwery i nie chce się do tego przyznać). Być może po naszej rozmowie ESET znów powróci do świetności. Bo restartowanie co tydzień serwera zaczyna być irytujące. Teraz aby zachować sprawność, wyłączyłem skanowanie w czasie rzeczywistym i antyspam (pozostałem przy IMF). Pozostawiłem tylko skanowanie exchange. No i serwer już się nie zawiesza.
--
XYZed
borowikp4
borowikp4 2011.07.04 21:07
Jest darmowy na 6 miesięcy ale trzeba go pobrać co 3 miesiące, ponieważ tylko przez 3 miesiące działa darmowa licencja.
Gość IP: 78.9.1.* 2011.07.05 00:17
jak bym używał windowsa, to bym mógł co 3 miesiące przywrócić system i tyle. W linuxie tego typu zamulacze są zbędne
Gość IP: 94.101.17.* 2011.07.05 11:04
Również polecam MSSE. Jest darmowy w domu i do 10 komputerów w firmie.
tomek7578
tomek7578 2011.07.05 12:26
no nie źle chyba się też skusze, choć na razie mam Norton 360
pwiszniewski
pwiszniewski 2011.07.05 18:28
@svider
Z MS Security Essentials bywa różnie... jak z innymi produktami MS :) Była jedna wersja która strasznie muliła, wogóle nie dało się neta używać, w najnowszej już to poprawili. Najlepiej jak sprawdzisz sam, nic się nie stanie dla systemu w przypadku tego antywirusa, jak bedzie mulił to Uninstal i wrócisz do tego co masz teraz a jak się okaże że nie muli to uwierz mi że przy MS SE zostaniesz, darmowy i wogóle ni czuć że działa :) Aha, włącz jeszcze zaporę systemową. Ja jechałem przez kilka lat na oryginalnych Kaspersky IS ale spróbowałem MS SE i przy nim zostałem już chyba z pół roku. Dobry jest, mimo że to od Microsoftu... :)
cybertechnika
cybertechnika 2011.07.06 08:22
COMODO lepszy
jap_1
jap_1 2011.07.07 15:50
Z tym ESETem to trochę dziwne. Mam u siebie kilka serwerów i ponad 100 pecetów, ESET (Smart Security) jest już trzeci rok, ale takich problemów nie miałem. Nie jest to ideał, ale generalnie da się pracować stabilnie.
Gość IP: 82.160.130.* 2011.07.09 11:33
Mam Vistę i używam MSE. Sprawdza się doskonale.Bez zbędnych obciążeń i zamulania. Na razie nie widzę alternatywy.
Gość IP: 69.118.140.* 2011.07.09 18:29
Ja uzywam ClamWin Free antywirus... a dlaczego?
Ano dlatego, ze moje kompy "lataja" na Win 2003 Server Ed. i nie ma za duzego wyboru darmowych antywirusow... do tego free AdAware i jakos to wszystko dziala...
Gość IP: 94.175.38.* 2011.07.16 15:29
Chciałbym ostrzec przed produktem MS. Aplikacja jest wadliwa. :D
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 04.07.2011
Tagi producenckie: bitdefender, netgear
ŹRÓDŁO: NETGEAR
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 6777


Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
EIZO ColorEdge CG276W-BK EIZO ColorEdge CG276W-BK
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung UE48HU7590 Samsung UE48HU7590
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
THERMALRIGHT HR-02 - MACHO 120 REV. A (TR145) THERMALRIGHT HR-02 - MACHO 120 REV. A (TR145)
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
MediaTech MT-1072 MediaTech MT-1072
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung SyncMaster 2243SW Samsung SyncMaster 2243SW
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu