Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Przeglądarki Internetowe

rozwiń
Strona główna Przeglądarki Internetowe News Nostalgiczna reklama Internet Explorera

Pamiętasz jeszcze lata dziewięćdziesiąte?

Nostalgiczna reklama Internet Explorera

Najnowsza reklama przeglądarki Microsoftu gra nam mocno na uczuciach. Ale na tyle umiejętnie, że można to jej wybaczyć.

 

Internet Explorer chce powrócić do łask
Internet Explorer chce powrócić do łask

Czy należysz do osób, które dorastały w latach dziewięćdziesiątych? Jeżeli tak, to jest duża szansa na to, że poniższa reklama ci się bardzo spodoba. Najfajniejsze zabawki i gadżety z tamtych lat z rozrzewnieniem są po kolei wspominane, a na samym końcu tylko pojawia się logo Internet Explorera. Zresztą, zobaczcie sami:

 

 

 

Dodaj komentarz 14 komentarzy
Gość IP: 95.48.141.* 2013.01.24 10:11
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 178.235.175.* 2013.01.24 10:12
aż się łezka w oku kręci.. mimo, że mam 20 lat dobrze pamiętam większość tych extra gadżetów!
Gość IP: 181.37.139.* 2013.01.24 11:05
Do komentarza pana Gościa spod IP: 95.48.141.* pozostaje tylko jeden, inny z kolei komentarz: odgłos*, który wydaje chłop (żeby nie napisać wieśniak) z Warcrafta II, gdy się na niego kliknie.
Pozostając już w klimacie Warcrafta, Maciek, uważaj na atak Orków i reszty zielonoskórej armii potworów - twoje dni są już policzone! :)

Reklama. Nie wszystko, co w niej pokazują było w Polsce, ale obrazy i rzeczy z przeszłości zawsze wywołują u mnie sentyment (szczególnie podziałał na mnie modem ;)).

*Wydaje ich kilka, ale jeden jest krótki i wyjątkowo tępy.
Gość IP: 79.189.70.* 2013.01.24 11:06
Wiele z tych gadżetów nie było dostępnych u nas w kraju lub pokazały się dopiero później.
Pamiętam, jak w latach 90-tych przyjechali do nas znajomi mieszkający na stałe w Australii. Ich syn podsiadał buty ze światełkami identyczne z tymi w reklamie. Każde dziecko na podwórku chciało mieć takie ale nie można było ich u nas jeszcze kupić.
Gość IP: 83.4.121.* 2013.01.24 12:31
M$ chce emocjami wspomnień wywołać chęć używania IE :/ Przecież IE nadaje się najlepiej do pobrania innej przeglądarki i niczego więcej.
Gość IP: 79.185.92.* 2013.01.24 14:31
"Przecież IE nadaje się najlepiej do pobrania innej przeglądarki"

Weź wieśniaku nie wyjeżdżaj tu z tekstem, który może i był śmieszny, ale 256GB temu.

Tak się składa, że IE to bardzo dobra przeglądarka. Zresztą zobacz do historii:
każde IE było w czołówce w chwili wydania! (choć rzadko wprowadzają nowe wersje i taka zdąży się już zestarzeć zanim wejdzie nowa)
piotrasta
piotrasta 2013.01.24 15:37
"Tak się składa, że IE to bardzo dobra przeglądarka. Zresztą zobacz do historii:
każde IE było w czołówce w chwili wydania! (choć rzadko wprowadzają nowe wersje i taka zdąży się już zestarzeć zanim wejdzie nowa)"
napiszę tyle nie wiesz co mówisz może ta w w8 też jest najlepsza? Ie w czołówce nie jest już od kilku lat tak więc nie wiesz co piszesz.
co do reklamy jak wspomnę te czsy pokemony itp i wiele rzeczy kture w tamtych czasach były. Nie rozumiem jednego w tej reklamie co ma wspólnego z tym wszystkim IE?
bzz
bzz 2013.01.24 15:44
lol ludzie nie pamiętają jak tragiczna przeglądarka jaką jest IE zdobyła popularność
Gość IP: 83.238.137.* 2013.01.24 20:11
Ja widzę przekaz tak:
Zrobiliśmy Windowsem 8 z PCta tamagochi a z IE grę.
Niestety, Win8 to nie jest system do produktywnej pracy. To jest system czysto konsumpcyjny. A ergonomiczne interfejsy odejdą w zapomnienie, bo są za łatwe! Informatykom trzeba przecież płacić za skopiowanie plików w linii komend (jeszcze chwila i menedżery plików też odejdą w zapomnienie).
Gość IP: 81.18.218.* 2013.01.24 20:49
To gdzieś wtedy microsoft wykończył Netscape. Zdaje się nie do końca uczciwie.
acomp
acomp 2013.01.24 21:34
Gdy zobaczyłem te wszystkie gadżety i znaczek IE to uzmysłowiłem sobie ile to lat już upłynęło na przygodzie z IT.Niestety wielu piszących mądrali na tym forum nie było jeszcze na świecie albo bawili się w piaskownicy.
Gość IP: 62.233.211.* 2013.01.25 06:06
Bida. Chciecie nostalgii? Prosze: http://www.guidebookgallery.org/pics/splashes/netscape/2.0.png

A dzis? Oczywiscie Firefox.
Gość IP: 93.89.196.* 2013.01.25 11:22
Dobre... IE faktycznie działa i wyświetla strony jak z zeszłej epoki mając gdzieś nowe rozwiązania.
Gość IP: 37.108.122.* 2013.01.26 22:59
Pierwszy komputer i styk zinternetem miałem pod koniec 94 roku ach co to były za czasy . Pamiętam z apierwszym razem siedziałem prze zmiesiac prawie po 20 godzin dziennie . Ah te wspomnienia :)
http://www.katalogi.co
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 24.01.2013
Tagi producenckie: microsoft
ŹRÓDŁO: Microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 2726

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
PocketBook Pro 912 Czarny PocketBook Pro 912 Czarny
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Intel LGA2011 (BX80619I73820) Intel LGA2011 (BX80619I73820)
Dostępny w 32 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Philips AEA2000 Philips AEA2000
Dostępny w 6 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AEG TVL 553 AEG TVL 553
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu