Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Internet i sieci Wyszukiwarki internetowe Bing skuteczniej wyszukuje obrazki

Bing rozwija dział grafiki

Bing skuteczniej wyszukuje obrazki

Microsoft jest w trakcie wdrażania nowego interfejsu wyszukiwarki obrazków na Bingu. Amerykańska wersja już działa. Polska, jak wszystko w Bingu jeśli chodzi o nasz kraj, „wkrótce”.

Interfejs wyszukiwarki grafiki Bing został poddany istotnemu retuszowi. Wyniki teraz są zwracane w wyższej rozdzielczości, a każda grafika będzie posiadała krótki opis na bazie najpopularniejszych zapytań do wyszukiwarki,  co pozwala też na zawężenie wyników wyszukiwań poprzez mechanizm wyszukiwania podobnych grafik na bazie owych „tagów”. Strona główna wyszukiwarki pokazuje teraz też najchętniej wyszukiwane grafiki przez użytkowników.

Mechanizm wyszukiwania grafik uwzględnia teraz też facebookowe trendy a także próbuje je, na podstawie analizy historii naszych zachowań, spersonalizować. Niestety, wszystkie te nowości, nie są jeszcze dostępne w polskiej wersji wyszukiwarki. I, biorąc pod uwagę jej rozwój na naszym rynku, nie spodziewajmy się ich prędko.

Dodaj komentarz 6 komentarzy
Gość IP: 95.48.219.* 2011.01.26 11:06
Super, ja już dawno przekonałem się do Binga. Szkoda tylko że wersja "International" nie ma nawet ułamka możliwości amerykańskiej. Na szczęście da się sobie ustawić wersję amerykańską z polskim interfejsem (skoro interfejs jest już spolszczony, to czy tak trudno zrobić oficjalną polską wersję, MS?)
Gość IP: 213.77.7.* 2011.01.26 12:20
Kolejny artykuł jaki to Microsoft jest super. Czyżby art. sponsorowany?
Bing nie nadaje się w obecnej postaci do pracy w Polsce. Ponadto nie ufam Microsoftowi ze względu na prywatność moich danych.
mgajewski
mgajewski 2011.01.26 12:26
Gdzie napisałem że jest super? Bo, póki co, narzekam na to samo, co Twój przedmówca...
Gość IP: 83.18.90.* 2011.01.26 13:20
Windcows, InternetExplorer, MS Office, a teraz Bing. Za dużo o nas wiedzą!

Kto wie co siedzi w ich zamkniętych produktach! Zmieniasz nazwę pliku wideo, a w bonusie dostajesz "wysyłanie prywatnych danych w świat"

PS To dla tych co wiecznie poruszają temat inwigilacji przez Google ;)
stachop
stachop 2011.01.27 15:33
Fakt, coś poprawili i z Googla ściągnęli ....
Gość IP: 83.23.243.* 2011.01.28 11:51
super ruch - przede wszystkim dla nas użytkowników / Bing&Google WAR = wygrywamy MY :) Polacy też potrafią 'obrabiać' grafikę internetową patrz holoit.com
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 26.01.2011
Tagi producenckie: microsoft
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 867

CENEO KUP NAJTANIEJ
Sony CyberShot DSC-HX100V czarny (DSCHX100V.CEE8) Sony CyberShot DSC-HX100V czarny (DSCHX100V.CEE8)
Dostępny w 28 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
INTEL SC5400BASE INTEL SC5400BASE
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ART Uchwyt do projektora P-105 srebrny 60-102cm ART Uchwyt do projektora P-105 srebrny 60-102cm
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 4GB P 5119 PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 4GB P 5119
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
D-Link DHP-201 D-Link DHP-201
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sonda
Wyraź swoją opinię