Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Już wiadomo, jak będzie się sprzedawał iPhone 7

Świeże bułeczki zrobią się czerstwe ze wstydu przy nowym smartfonie firmy Apple.

Już wiadomo, jak będzie się sprzedawał iPhone 7

iPhone jest najważniejszym elementem strategii Apple’a, a po raz pierwszy w historii firma ta odnotowała spadek wzrostu sprzedaży. iPhone 7 ma to jednak zmienić. I to znacząco.

(wizja artystyczna)
(wizja artystyczna)

Merrill Lynch i Bank of America przeprowadzili badanie, którego celem było oszacowanie popytu na iPhone’a 7, mimo iż na razie nic na temat tego telefonu nie wiemy. Publiczność jest na tyle wygłodniała, jak się okazuje, że niektórzy odpuszczają sobie zakup „podkręconego” iPhone’a 6s, tylko po to, by być gotowymi finansowo na nową generację tego telefonu.

Z 1000 przebadanych respondentów:

  • 42 procent osób, które planują zakup iPhone’a, wstrzymuje się z zakupem, ponieważ czeka właśnie na „siódemkę”.
  • jakby tego było mało, aż 51 procent osób, które chcą kupić iPhone'a 7, aktualnie posiada iPhone’a 6 lub iPhone’a 6 Plus, a kolejne 26 proc. iPhone’a 6s lub iPhone’a 6s Plus. A zatem bardzo duża grupa użytkowników iPhone'ów ostatnich dwóch generacji wie już, że chce kupić iPhone'a 7.
  • Co ciekawe, jeżeli chodzi o posiadaczy iPhone’a 5s, którzy planują wymienić telefon na nowszą generację, aż 59 proc. zamierza kupić iPhone’a 6s lub 6s Plus, zaś 21 proc. czeka na iPhone’a 7.
Dodaj komentarz 14 komentarzy
Gość IP: 37.152.248.* 2016.02.09 15:28
Ci co bogatsi to wymieniaja iPhone co roku - srednio to co 2 lata a mniej to co 3

Podoba mi sie to u Apple - ZAWSZE wiem kiedy dostane nowego flagowego iPhone

W iPhone 6 dodali tylko "cyferek" - NISKA cena uratowala go tylko.

Mam nadzieje ze w iPhone nie bedzie to samo (wiecej cyferek) i cos wiecej niz 3D touch. Inaczej to - albo kupie tego malego iPhone 5se (w zaleznosci co bedzie on oferowal - bo jesli tylko bebechy iPhone 6 to za malo) albo..... zostaje z moim iPhone 6 czekajac na 7s
Gość IP: 178.214.138.* 2016.02.09 15:36
A ja usiadłem, zapaliłem lampkę, napiłem się wody może jak mi się znudzi odpalę jakąś grę. Przygotuję sobie coś na kolacje jak się ściemni.
Gość IP: 95.91.231.* 2016.02.09 15:49
Flaki z olejem robią się najciekawszą rzeczą na świecie w porównaniu z tym artykułem opisującym epokowe wydarzenie w dziejach świata.
Gość IP: 164.127.157.* 2016.02.09 17:27
Tylko prawdziwa owca bierze coś w ciemno. Beeeee
Gość IP: 95.160.6.* 2016.02.09 17:48
@178.214.138.*
"A ja usiadłem, zapaliłem lampkę(..) przygotuję sobie coś na kolacje jak się ściemni." PYTANIE: Dlaczego zapalasz lampkę gdy jest jasno???
Gość IP: 37.152.248.* 2016.02.09 18:13
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad serwisu.
Gość IP: 78.9.73.* 2016.02.09 19:23
Nawet wiadomo już, kto go kupi i które egzemplarze i kiedy trafią do serwisu do naprawy i co będzie w nich uszkodzone.
Gość IP: 77.252.194.* 2016.02.09 21:14
Do autora: przepraszam, ale niby czego mają się wstydzić gorące bułeczki? Każdego dnia rozchodzą się w ilości sztuk większej niż wszystkie sprzedane do tej pory iphony, a ich kupujący nabywają je znacznie częściej i w znacznie większych ilościach niż w przypadku produktów firmy apple. Dodatkowo przechodząc w sklepie koło tych produktów, zdecydowanie więcej osób skusi się by kupić gorącą bułeczkę niż smartphona. Jedyne co czerstwe może tu być to to porównanie, gdyż jest zupełnie nielogiczne i nie pasuje przez to do tematyki serwisu. Takie testy proszę raczej zachować do artykułów na pudelku.
Gość IP: 185.53.155.* 2016.02.09 22:36
"jakby tego było mało, aż 51 procent osób, które chcą kupić iPhone'a 7, aktualnie posiada iPhone’a 6 lub iPhone’a 6 Plus"

czyli telefon musi być kiepski jak chcą go już zmieniać ;D
Gość IP: 88.156.87.* 2016.02.10 10:20
Cenię sobie wolność i niezależność w każdym wymiarze, więc nie kupię nigdy Apple. Podziwiam ich jednak, za sztukę sprzedawania. Przekonać miliony, że bez Apple nie da się żyć, a bez nowego Apple w szczególności i to w połączeniu z ubezwłasnowolnieniem konsumenta, to naprawdę coś niezwykłego.
Gość IP: 159.155.108.* 2016.02.10 12:23
Super Amoled? Hm, pewnie podadzą że to rewolucja jakiej nie było i mają na nią patent? ;)
Gość IP: 213.199.196.* 2016.02.10 15:27
Chyba zapomniano o 5SE, ktory juz wkrotce zastapi 5S. Nie wiem co wy macie do tych co zmieniaja telefon co rok, to nie jest duzy wydatek bo sprzedajesz wczesniejsza za 75-85 a nawet 90% wartosci telefonu. Wystarczy dolozyc 400-500zl i masz nowy, szczegolnie gdy apple nie podwyzsza cen.
Gość IP: 188.192.112.* 2016.02.11 18:25
spadek wzrostu sprzedaży, hahaha
Gość IP: 83.28.207.* 2016.02.11 20:09
Ale jakże to tak - przecież właściciel iPhonea z założenia musi mieć najnowszego. Inaczej nie ma lansu ;)
No dobra, jaja sobie robię :) Pasują do świeżych czerstwych bułeczek.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 09.02.2016
Tagi: rynek, telefony
Tagi producenckie: apple
ŹRÓDŁO: FOX News
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 18855
CENEO Kup Najtaniej
Caretero Łóżeczko Turystyczne Grande Blue Caretero Łóżeczko Turystyczne Grande Blue
Dostępny w 32 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Kyocera FS-1135MFP (1102ML3NL0) Kyocera FS-1135MFP (1102ML3NL0)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Acer Aspire V3-331 Biały (NX.MPHEP.002) Acer Aspire V3-331 Biały (NX.MPHEP.002)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Overmax Baseone Ii 7" (OV-BaseoneII) Overmax Baseone Ii 7" (OV-BaseoneII)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Kettler Fotelik Na Rower Teddy Kettler Fotelik Na Rower Teddy
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu