Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Trójwymiarowe granie na konsoli Playstation 3

Konsole

Trójwymiarowe granie na konsoli Playstation 3

Sony potwierdza bliską premierę pierwszych tytułów 3D dla konsoli Playstation 3. Już jutro pobrać będzie można takie gry, jak Wipeout HD, czy demo MotorStorm: Pacific Rift.

W dniu jutrzejszym Sony udostępni pierwsze gry do wyświetlania w stereoskopowej technologii, przeznaczone dla konsoli Playstation 3. Wśród nich, do pobrania przez Playstation Network dostępne będą Wipeout HD, Super Stardust HD, PAIN oraz demo MotorStorm: Pacific Rift. - Jak już wiecie, wszystkie systemy Playstation 3 są wyposażone we wszystko co trzeba, aby można było grać w stereoskopowe gry 3D - powiedział John Koller, rzecznik firmy Sony. - Dzięki darmowej aktualizacji firmware'u, wydanej w kwietniu tego roku, konsola PS3 jest jedyną na rynku, która wspiera pełne, stereoskopowe gry 3D - dodał.

Oczywiście, aby móc cieszyć się trójwymiarowymi grami na konsoli Playstation 3, należy wyposażyć swoje kino domowe w nowy telewizor o podwyższonej częstotliwości odświeżania oraz stereoskopowe okulary.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Oferty ze sklepu CHIP
Fuji  FinePix X10

Cena: 2199.00 zł

Dodaj komentarz 5 komentarzy
Gość IP: 62.121.80.* 2010.06.10 17:49
wolne żarty to całe 3D dla konsol to jeden wielki marketing gry w 3D na PS3 nie osiągną nawet 720p i wyświetlac beda po 30 klatek na oko wiec pic na wode trzeba poczekac na poważne 3D do premiery nowego Xboxa i PS4, dzisiejsze konsole są zbyt słabe na takie fajerwerki
Gość IP: 93.105.121.* 2010.06.10 18:36
Coś mi się zdaje, że to całe 3D jest takim samym oszustwem jak magiczna i nieokiełznana moc PS3... Śmiech na sali.
Gość IP: 89.72.211.* 2010.06.10 19:48
spokojnie kolego....3D da się zrobic na hdmi 1.3 ale nie bedazie w 60 klatkach a jedynie w 30...przez co pojawią się problemy ale tyle to da sie uzyskać na kazdym sprzęcie
co do rozdziałki to dla full hd obraz ma 3840x1080 a tego ps3 nie da rady udźwignąc w grach
Gość IP: 212.129.64.* 2010.06.11 10:34
Czemu nie .. ja odpalam stereoscopic na 640x480 tylko nie na TV czy monitorze ale projektorze. Zona miala dosc po rollercosterze haha za to syn dobrze sie usmial. Jezeli dobrze to zrobia to maja odrodzonego fana Wipeouta. Polecam !!
Shiefo
Shiefo 2010.06.11 11:04
Jeśli gry mają mieć 30 fps to po co mi nowy telewizor? czy 100Hz nie wystarczy?
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 10.06.2010
Tagi producenckie: sony
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1479
Telefony
Play.pl
Cena: 1.00
  • Automatyczna instalacja
  • Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych
  • Możliwość podłączenia anteny zewnętrznej
  • Transfer do 7,2 Mbps
Cena: 1.00
  • Automatyczna instalacja
  • Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych
  • Możliwość podłączenia anteny zewnętrznej
  • Transfer do 7,2 Mbps

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

Video
nowe filmy

CENEO Kup Najtaniej
ActiveJet Sprężone powietrze 400ml ActiveJet Sprężone powietrze 400ml
Dostępny w 28 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Goclever Navio 500 Plus Polska Goclever Navio 500 Plus Polska
Dostępny w 72 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Lark FreeBird 50.2 MapaMap Polska Lark FreeBird 50.2 MapaMap Polska
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu