Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

Strona główna News Wydarzenia Trendy Poród na żywo, w Sieci

Trendy

Poród na żywo, w Sieci

Pewna 23-letnia blogerka o imieniu Lynsee rejestruje każdą chwilę swojej ciąży i zamieszcza je na swoim blogu. Wyjątku dla porodu nie będzie - urodzi dziecko przy włączonej kamerze.

23-letnia Lynsee z Bostonu jest w 37 tygodniu ciąży i zamierza urodzić dziecko jeszcze w tym miesiącu. Nie byłoby w tym absolutnie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że blogerka chce obraz z porodu przesłać na żywo do Internetu. Lynsee wraz z mężem chcą udokumentować przebieg ciąży w niepowtarzalny sposób, aby dziecko miało piękne wspomnienia.

Transmisja z porodu pokazywana będzie na portalu Moms Like Me. Jego menadżerka jest bardzo zadowolona z pomysłu, uważając, że przykuje on uwagę bardzo wielu internautów. Transmisja nie obejmie jednak żadnych drastycznych scen, a filmowaniem zajmie się ekipa doświadczonych zawodowców. W razie jakichś wpadek, przygotowano również plan awaryjny.

Poród na żywo odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, na portalu Moms Like Me. Obejrzycie?

Oferty ze sklepu CHIP
Grafika w Internecie

Cena: 61.90 zł

Dodaj komentarz 17 komentarzy
Gość IP: 83.8.55.* 2009.11.04 14:55
Chory pomysł i nie wiem kogo by to interesowało, pewnie przyszłe matki.
miki230v
miki230v 2009.11.04 16:27
A to dzieci nie przynosi bocian ? :-)
master_yoda
master_yoda 2009.11.04 16:39
Obrzydliwe.......beeeeeee..........
Gość IP: 193.109.244.* 2009.11.04 17:13
"Transmisja nie obejmie jednak żadnych drastycznych scen, ...przygotowano również plan awaryjny."
Więc o co ten szum? Będzie zwykły, grzeczny filmik, jakich wiele...
gibsonyc
gibsonyc 2009.11.04 17:27
Jak się nie mylę to pierwsza tak była łyżwiarka figurowa z Rosji. A jej chłopina Francuz przygrywał na gitarze
Gość IP: 80.51.157.* 2009.11.04 18:15
"W razie jakichś wpadek, przygotowano również plan awaryjny." wpadka to już była czego efektem jest ciąża. A tym planem awaryjnym to co będzie? Na aborcję już za późno, pozostaje im tylko puścić reklamy.
piotrrz
piotrrz 2009.11.04 18:31
Wiele szumu, rozgłos i gruba kasa za tym idzie...
manieKMP
manieKMP 2009.11.04 19:01
"Lynsee wraz z mężem chcą udokumentować przebieg ciąży w niepowtarzalny sposób, aby dziecko miało piękne wspomnienia." Akurat, o sławę tu chodzi (i pewnie pieniądze), a nie jakieś tam "piękne wspomnienia". Dla wspomnień wystarczyłoby cały przebieg ciąży (wraz z porodem) zarchiwizować na płyt(y)ę, schować i gdy przyjdzie odpowiednia pora, pokazać to wszystko dziecku. Poza tym nie wiem jakie to piękne wspomnienia mogą być dla dziecka, po pierwsze i tak tego emocjonalnie nie będzie przeżywać, po drugie pewnych rzeczy nie zrozumie (jeśli rodzice zbyt wcześnie się tym pochwalą), po trzecie co jest pięknego (dla dziecka tym bardziej) np. w porodzie, przecież to krew, pot, łzy, ból, wrzaski, ogólne cierpienie i drastyczny wysiłek. Coś takiego szybciej przerazi dzieciaka (uraz gwarantowany) niż da mu te wspomnienia, o który mowa. Reasumując, szybciej uwierzyłbym w profity finansowe niż we wspomnienia, tym bardziej, że wspomniano o menadżerce strony, na której ma zostać wyemitowany film.
adrian_28
adrian_28 2009.11.04 19:31
"aby dziecko miało piękne wspomnienia." Przecież to jakaś pomyłka. Fanaberia rodziców.
bzz
bzz 2009.11.04 22:21
szerokie pole dla roznej masci deqiantow, ale pwenie i tak dla nich to zbytni softcore zeby ich zainteresowac
winicjusz
winicjusz 2009.11.04 23:32
To juz przesada!
saviano
saviano 2009.11.05 08:34
Jak prawie rok temu rodziła się moja córka, to byłem przy narodzinach i tego wcale nie żałuję. Rozumiem być przy narodzinach własnego dziecka, ale takie "edukacyjne" video to obejrzą to pewnie ciekawe przyszłe mamy i ojcowie oraz fetyszyści.

Pozdro dla ojców, którzy nie wymiękli w takiej chwili :-)
pl_m
pl_m 2009.11.05 10:15
czego to ludzie nie wymysla zeby zaistniec w sieci i pewnie jeszcze na tym zarobić, bo nie wierze ze media sie tym nie zainteresują
cacin11
cacin11 2009.11.05 14:36
Ludzie potrafią na wszystkim zrobić biznes
wojtekwx
wojtekwx 2009.11.05 21:09
głupi pomysł na zdobycie kariery... poród jest rzeczą prywatną i nie można tym handlować... chyba, że komuś bardzo zależy na sławie...
matox
matox 2009.11.05 23:02
Bardzo dziwny pomysł z tym kręceniem, czegoś takiego się nie spodziewałem. Według mnie to jest prywatna sprawa i nie będe tego oglądać.
Gość IP: 83.30.156.* 2009.11.10 10:09
Jest niekonsekwentna. Powinna pokazać również moment zapłodnienia. Wtedy byłoby to zrozumiałe. Cały cykl od poczecia do urodzin. Możnaby w szkole pokazywać na lekcji "Wychowanie w rodzinie".
AUTOR: marcin chmielewski
DODANO: 04.11.2009
Tagi: absurd, trendy
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 11803
CENEO KUP NAJTANIEJ
Samsung SC9580 Samsung SC9580
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Samsung LS22D390QS/EN Samsung LS22D390QS/EN
Dostępny w 30 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Saitek Cyborg Gaming V7 (43107) Saitek Cyborg Gaming V7 (43107)
Dostępny w 24 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Beurer BF 100 Beurer BF 100
Dostępny w 20 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
PANASONIC HC-V110 PANASONIC HC-V110
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu