Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

News

rozwiń
Strona główna News Wydarzenia Trendy Tesla Model X: już wkrótce w wersji wegańskiej!

Elektryczny, wegański SUV.

Tesla Model X: już wkrótce w wersji wegańskiej!

Elektryczne samochody Tesli wciąż zyskują na popularności. Stacje do ich ładowania zaczęły być montowane również na terenie naszego kraju. Czas zacząć spełniać niektóre z niestandardowych zachcianek klientów Tesli...

 

Okazuje się, że niektórzy klienci Tesli wyżej niż funkcję "obrony przed bronią biologiczną" (jeden z żartów programistów), czy autopilota cenią sobie pochodzenie materiałów, z których produkowane są elektryczne samochody.

 

Tesla Model X, czyli elektryczny SUV już wkrótce dostępny będzie w opcji wegańskiej. Oznacza to, że żadne zwierzę nie zostanie w żaden sposób wykorzystane przy produkcji elementów, z których składa się Model X.

Jeśli mieszkacie w Stanach Zjednoczonych i chcielibyście, aby wasz następny samochód był wegański, już teraz możecie wpłacić 5000 dolarów zaliczki na nową wersję Modelu X. Wegańska wersja będzie kosztować 80000 dolarów. Dla wszystkich, którym wydaje się to zbyt dużą kwotą, Tesla już wkrótce zaprezentuje nowy, tańszy model, nazywany obecnie "Modelem 3" - nie wiemy jednak, ile będzie on kosztować.

Dodaj komentarz 8 komentarzy
Gość IP: 37.128.18.* 2016.01.17 12:46
Przydałaby się wersja fabrycznie dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Nie powinno to być trudne w samochodzie elektrycznym.
Gość IP: 89.229.72.* 2016.01.17 14:34
Kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy od zidiociałych bogatych snobów. JEDYNY związek zwierzęcia z samochodem to tapicerka. Dać 80 000 papiera za sztuczną skórę... Głupich nie sieją.
Gość IP: 89.72.93.* 2016.01.17 17:03
Przede wszystkim to nie jest samochód dla zawistnych i pełnych nienawiści gołodupców bez śladów kultury osobistej ze skrajnego wschodu Europy (umysłowo).

A i tak satysfakcja z Tesli większa niż z Ferrari czy Lamborgini za 250 tys dolców, kupowane w USA masowo. Wczoraj handlarz opowiadał, że sprzedał drobnemu klientowi 28 sztuk takich, na prezenty walentynkowe dla ... (kochanek?)
Gość IP: 79.78.174.* 2016.01.17 17:25
I wszystko się wydało! Już wiadomo jaki samochód będzie miał logo z jabłkiem! Akcje Appla znowu w górę! Gajewski się potnie.
Gość IP: 95.40.64.* 2016.01.17 22:51
a koszerny bedzie, jak i dla diabetykow?

Gość IP: 89.72.93.* 2016.01.17 17:03
cale szczescie ze napisales "pełnych nienawiści gołodupców bez śladów kultury osobistej ze skrajnego wschodu Europy (umysłowo)." a nie z srodkowej Europy, tylko zaraz zaraz, chyba malo kogo obrazisz ze wschodu Europy na tym "forum". jak i oligarchowie pewnie smieja sie z bogaczy USA.

moze w USA bawi ich taka glupota jak weganska Tesla, czy pseudo eko Prius, wszak kto bogatemu zabroni.
APC74
APC74 2016.01.18 10:51
Ropa powstała z dinozaurów. Z ropy robi się (oprócz paliwa oczywiście) różne 'plastyki' (choćby izolacje przewodów elektrycznych, szyby itd.). No i niech kochani weganie aby nie jeżdżą po asfalcie, bo przy produkcji asfaltu również wykorzystuje się ropę. A to wszystko to przecież żerowanie na cierpieniu i śmieci biednych zwierzątek... :)
Gość IP: 83.22.74.* 2016.01.19 20:07
A będzie może wersja z sosem grzybowym i trochę bardziej panierowana