Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Smartfony

rozwiń
Strona główna Smartfony News Xperia T3 wybuchła mu w dłoni

"Przysięgam - już nigdy nie dotknę smartfona Sony".

Xperia T3 wybuchła mu w dłoni

Najczęściej słyszymy o wybuchających iPhone'ach ale jak widać smartfony innych marek także mogą stanąć w płomieniach bez powodu.

Grant Eger z południowej Walii jak zwykle SMS-ował z domu do swojej dziewczyny. Po kilku wiadomościach usłyszał niepokojące tykanie wydobywające się ze środka Sony Xperii T3. Następną rzeczą, która uświadomiła mężczyźnie, że coś jest nie w porządku z jego telefonem była sporej wielkości iskra, która wystrzeliła z boku urządzenia. Eger odruchowo rzucił smartfona na swoje łóżko, a ten od razu zaczął się iskrzyć i w końcu stanął w płomieniach. Mężczyzna prawdopodobnie strącił go z łóżka, gdyż w efekcie spaleniu uległ jedynie dywan, w którym wyniósł urządzenie do ogrodu, gdzie udało mu się ugasić pożar.
"Pracuję z samochodami od lat i miałem do czynienia z porażeniami prądem elektrycznym, ale to całkowicie nowa dla mnie sytuacja. Po telefonie tej marki nie spodziewałem się, że może dojść do podobnego wypadku. Nigdy więcej nie dotknę już smartfona Sony" - tłumaczy Grant, który w wyniku incydentu poparzył sobie prawą dłoń.
Sony jest już w kontakcie z mężczyzną i będzie prowadzić dochodzenie mające na celu odkrycie przyczyny opisanej wyżej sytuacji.

Gość IP: 5.173.143.* 2016.01.12 10:40
Lol to tak jak ja leżę na kanapie i mam bluzę, która strasznie się elektryzuje. Iskry idą non stop i zazwyczaj coś przestaje działać w telefonie. Pomaga reset. Przyjdzie taki moment, że i bateria strzeli i się zapali ;)
Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.12 11:24
Wybuchajace baterie w iPhone sa najczesciej raportowane (i CZESTO NACIAGANE) gdyz Apple (najbogatsza firma na swiecie) placi NAJWIECEJ za odszkodowania - w takich Shtisung to pokazuje TAKIEGO WAŁA ew. da kasy by ktos kupil sobie frytki - ot co

P.S. KIEDY w koncu ktos sie nauczy iz to NIE smartphone wybucha lecz... bateria!!!

Co smieszne - polecam sie dowiadywac - KTO produkowal taka bateie - i tak np. JESLI ktos mysli iz Apple produkuje swoje baterie to jest w WILEKIM bledzie!
Gość IP: 46.186.119.* 2016.01.12 12:24
Tym razem akurat to nie bateria, tylko zapewne układ ładowania bezprzewodowego. Nic w telefonie normalnie nie jest w stanie wytworzyć dużej iskry, ale układ ładowania to wielka cewka. Widocznie coś się popsuło, cewka wytworzyła iskrę i sama padła a potem już standardowy pożar baterii od zwarcia, ale bateria była tylko ofiarą.
Gość IP: 89.68.7.* 2016.01.12 12:42
xperia t3 nie ma ładowania indykcyjnego
Gość IP: 79.175.220.* 2016.01.12 12:46
Mojej żonie T3 wypadła z ręki no i cóż pajęczynka :D ale żeby takie coś ...
Gość IP: 78.156.162.* 2016.01.12 14:00
@Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.12 11:24
"Co smieszne - polecam sie dowiadywac - KTO produkowal taka bateie - i tak np. JESLI ktos mysli iz Apple produkuje swoje baterie to jest w WILEKIM bledzie!"

Co śmieszne, to polecam sprawdzić kto w ogóle produkuje srajfony, jak myślisz że ogryzek, to jesteś w "WILEKIM bledzie!".
a wracając do tematu, to niech się koleś przyzna ile razy jego telefon zaliczył glebę, albo ile razy jego tłuste d...o przygniatało ta biedną słuchawkę...
Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.12 14:11
@UP

DOKLADNIE MASZ RACJE - Apple NIE produkuje swoich urzadzen - zatem Apple NIE jest odpowiedzialen za ich eksplozje!

Amen
Gość IP: 194.180.1.* 2016.01.12 14:40
co to znaczy: zaczal SIE iskrzyc?
zawiszaevil
zawiszaevil 2016.01.12 14:56
Na zdjęciu wyraźnie dotyka smartfona Sony :)
Gość IP: 89.228.100.* 2016.01.12 15:15
A smartfony po 300 zł nie wybuchają - brak informacji ;)
Gość IP: 87.105.136.* 2016.01.12 15:44
Napisał zbyt gorącego sms-a :)
Gość IP: 188.252.114.* 2016.01.12 15:50
pisał smsa, walił gruche, pocierał aż się zapaliło, proste :)
tak powstaje płomień od tysięcy lat :)
Gość IP: 109.173.230.* 2016.01.12 16:12
może tak admin zablokuje w końcu pisanie komentarzy i wtedy te znudzone małolaty zamiast siedzieć przy kompie i pisać bzdury wezmą się do nauki
Gość IP: 94.254.145.* 2016.01.12 16:31
Bo to była wersja dla MOSAD-u...
Gość IP: 83.5.7.* 2016.01.12 17:01
Rozpowszechniacie w komentarzach farmazony. Zawsze odpowiada producent urządzenia, którym w myśl prawa jest ten, czyje logo widnieje na produkcie, nawet jeśli sam fizycznie tego nie wyprodukował. A nie producent danego podzespołu, w tym przypadku akumulatora zwanego przez niektórych niezbyt fortunnie baterią.
Gość IP: 146.198.85.* 2016.01.12 18:13
@UP

Ok to ja wyprodukuje ci baterie w ktorej bedzie bomba - wybuchnie ci w rekach - a ja ci powiem TAKIEGO WAŁA GIŃ W UJ - to twoj.... smartphone!!!! JESTEM NIEWINNY!
eeehhh
Gość IP: 178.36.218.* 2016.01.12 20:23
"w tym przypadku akumulatora zwanego przez niektórych niezbyt fortunnie baterią" A słyszałeś kiedyś o baterii ogniw? To właśnie akumulator który składa się z kilku ogniw ze sobą połączonych, które śmiało można nazwać baterią.

sparhawk
sparhawk 2016.01.12 20:27
To nie był smartfon Sony. Taki wybuchający smartfon można kupić w każdym sklepie z chińszczyzną.
romil
romil 2016.01.12 21:28
@Gość IP: 146.198.85.*

Sam jesteś "WILEKIM bledziem" ewolucji
romil
romil 2016.01.12 21:36
@Gość IP: 146.198.85.*

Strasznie głupkowate tłumaczenie.