Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Microsoft właśnie kupił twoją ulubioną klawiaturę!

Czas żegnać się ze SwiftKey, stanie się częścią klawiatury Word Flow.

Microsoft właśnie kupił twoją ulubioną klawiaturę!

SwiftKey właśnie ogłosił, że od tej chwili należy do rodziny produktów i usług zarządzanych przez Microsoft. Niesamowite możliwości tworzonej przez firmę klawiatury będą wykorzystane w tej tworzonej przez Microsoft.

SwiftKey to firma, która stworzyła rewolucyjną i szalenie wygodną klawiaturę dla telefonów z ekranem dotykowym. Osiem lat później jest gigantem, który obsługuje setki języków i rodzajów urządzeń. Jej mechanizmy przewidywania liter, słów i wyrażeń stały się rynkowym wyznacznikiem jakości. W tym dla twórców innej znakomitej dotykowej klawiatury jaką jest Word Flow od Microsoftu.

Co będzie efektem połączenia dwóch znakomitych klawiatur na rynku? Tego na razie nie wiemy. Wiemy zaś, że SwiftKey na iOS-a i Androida będzie nadal rozwijany i utrzymywany. Przynajmniej na razie.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 89.228.100.* 2016.02.03 09:55
Jak Nokię :)
Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 10:13
juz prawie zaczelem uzywac jej na iOS..... ALE..... wyskoczylo iz musze zrobic "Pelny dostep" i ze WSZYSTKO co na niej napisze bedzie wysylane do ich serwerow - NAWET DANE KARTY DEBETOWEJ KREDYTOWEJ I INNE HASLA!!!!!!!

UWAGA - PRZEKRET NA MAX!!!!!!
Gość IP: 213.241.49.* 2016.02.03 12:42
Wolę TouchPal, znacznie wygodniejsza jeżeli chodzi o obsługę gestów itp :)
Gość IP: 83.17.7.* 2016.02.03 14:13
Ale bzdury tu piszecie, nie trzeba dawać dostepu do niczego, ale wtedy wolniej się uczy tego co piszesz. A po za tym co można im udostępnić czego jeszcze nie mają ? Odgadnij sobie film citisenfor to Ci gały wyjdą jak się dowiesz jakiego koloru jest Twój papier toaletowy. W erze elektroniki pozyskanie jakichkolwiek danych to kwestia chęci a nie możliwości
acomp
acomp 2016.02.03 14:29
A więc MS w imię przypodobania się klientom zakupił SwiftKey i nie trzeba będzie kupować tego produktu osobno.Stary porządny MS
Gość IP: 79.191.51.* 2016.02.03 16:38
Moja ulubiona klawiatura to Microsoft Sculpt Ergonomic i Microsoft bynajmniej nie musiał jej kupować, bo to produkt Microsoftu. Just an FYI.
romil
romil 2016.02.03 20:36
Co wyjdzie z połączenia dwóch klawiatur? Klawiatura dwuręczna?
Najpewniej nic nie wyjdzie, jak z połączenia węża z jeżem.
Gość IP: 79.67.63.* 2016.02.03 21:12
"Czas żegnać się ze SwiftKey" ale idiotyczny podtytuł, boże czemu czuję się jak na jakimś pudelku???
Gość IP: 87.207.77.* 2016.02.04 00:52
Co się dziwisz? Chip to Pudelek elektroniki.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 03.02.2016
Tagi producenckie: microsoft, swiftkey
ŹRÓDŁO: SwiftKey
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3922
CENEO Kup Najtaniej
Meike Statyw Do Keyboardów z Serii MK Meike Statyw Do Keyboardów z Serii MK
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Hp G2A32Ea Hp G2A32Ea
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
żelowa pod mysz - żółta 4World 06001 żelowa pod mysz - żółta 4World 06001
Dostępny w 4 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Dunlop SP Winter Sport 3D 255/45R18 103V Dunlop SP Winter Sport 3D 255/45R18 103V
Dostępny w 14 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
QUER GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE (KOM0593) QUER GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE (KOM0593)
Dostępny w 3 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu