Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Tablety

rozwiń
Strona główna Tablety News Microsoft właśnie kupił twoją ulubioną klawiaturę!

Czas żegnać się ze SwiftKey, stanie się częścią klawiatury Word Flow.

Microsoft właśnie kupił twoją ulubioną klawiaturę!

SwiftKey właśnie ogłosił, że od tej chwili należy do rodziny produktów i usług zarządzanych przez Microsoft. Niesamowite możliwości tworzonej przez firmę klawiatury będą wykorzystane w tej tworzonej przez Microsoft.

SwiftKey to firma, która stworzyła rewolucyjną i szalenie wygodną klawiaturę dla telefonów z ekranem dotykowym. Osiem lat później jest gigantem, który obsługuje setki języków i rodzajów urządzeń. Jej mechanizmy przewidywania liter, słów i wyrażeń stały się rynkowym wyznacznikiem jakości. W tym dla twórców innej znakomitej dotykowej klawiatury jaką jest Word Flow od Microsoftu.

Co będzie efektem połączenia dwóch znakomitych klawiatur na rynku? Tego na razie nie wiemy. Wiemy zaś, że SwiftKey na iOS-a i Androida będzie nadal rozwijany i utrzymywany. Przynajmniej na razie.

Dodaj komentarz 9 komentarzy
Gość IP: 89.228.100.* 2016.02.03 09:55
Jak Nokię :)
Gość IP: 146.198.162.* 2016.02.03 10:13
juz prawie zaczelem uzywac jej na iOS..... ALE..... wyskoczylo iz musze zrobic "Pelny dostep" i ze WSZYSTKO co na niej napisze bedzie wysylane do ich serwerow - NAWET DANE KARTY DEBETOWEJ KREDYTOWEJ I INNE HASLA!!!!!!!

UWAGA - PRZEKRET NA MAX!!!!!!
Gość IP: 213.241.49.* 2016.02.03 12:42
Wolę TouchPal, znacznie wygodniejsza jeżeli chodzi o obsługę gestów itp :)
Gość IP: 83.17.7.* 2016.02.03 14:13
Ale bzdury tu piszecie, nie trzeba dawać dostepu do niczego, ale wtedy wolniej się uczy tego co piszesz. A po za tym co można im udostępnić czego jeszcze nie mają ? Odgadnij sobie film citisenfor to Ci gały wyjdą jak się dowiesz jakiego koloru jest Twój papier toaletowy. W erze elektroniki pozyskanie jakichkolwiek danych to kwestia chęci a nie możliwości
acomp
acomp 2016.02.03 14:29
A więc MS w imię przypodobania się klientom zakupił SwiftKey i nie trzeba będzie kupować tego produktu osobno.Stary porządny MS
Gość IP: 79.191.51.* 2016.02.03 16:38
Moja ulubiona klawiatura to Microsoft Sculpt Ergonomic i Microsoft bynajmniej nie musiał jej kupować, bo to produkt Microsoftu. Just an FYI.
romil
romil 2016.02.03 20:36
Co wyjdzie z połączenia dwóch klawiatur? Klawiatura dwuręczna?
Najpewniej nic nie wyjdzie, jak z połączenia węża z jeżem.
Gość IP: 79.67.63.* 2016.02.03 21:12
"Czas żegnać się ze SwiftKey" ale idiotyczny podtytuł, boże czemu czuję się jak na jakimś pudelku???
Gość IP: 87.207.77.* 2016.02.04 00:52
Co się dziwisz? Chip to Pudelek elektroniki.
AUTOR: maciej gajewski
DODANO: 03.02.2016
Tagi producenckie: microsoft, swiftkey
ŹRÓDŁO: SwiftKey
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 3953

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Beats by Dr. Dre Solo 2 MH8X2ZMA biały Beats by Dr. Dre Solo 2 MH8X2ZMA biały
Dostępny w 9 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sony KDL-32R415B Sony KDL-32R415B
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Overmax Słuchawki Activesound 2.0 Czarne Overmax Słuchawki Activesound 2.0 Czarne
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
ADLER AD26 ADLER AD26
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu