Witryny Departamentu Sprawiedliwości, Universal Music Group, RIAA, MPAA przestały działać.
"Krwawa" zemsta Anonimowych za zamknięcie Megaupload
Zamknięcie Megaupload spotkało się z furią hakerów. Anonimowi przeprowadzili jeden z największych ataków w swojej historii.
|
Wczorajsze wieści o zamknięciu Megaupload, tuż po zakończeniu protestów przeciwko SOPA i PIPA, zadziałały na Anonimowych jak płachta na byka. Nie minęła godzina od ogłoszenia zamknięcia witryny, a już strona amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości przestała działać. Wkrótce potem padła witryna wytwórni Universal Music, organizacji RIAA i MPAA. Za cel została obrana również witryna Białego Domu i FBI, ale w momencie pisania tego newsa, strony te funkcjonowały bez zarzutu. |


Kup Najtaniej
MU:
"WE DON'T HAVE ANY DOMAIN NAME FOR NOW
ONLY THIS IP ADDRESS (http://109.236.83.66) BEWARE TO THE PISHING SITES!
This is the NEW MEGAUPLOAD SITE! we are working to be back full again
Bookmark the site and share the new address in facebook and twitter!"
Ergo - nic to nie da.
Reguła nie ulegania terroryzmowi działa tak długo, aż w grę nie wejdą poważne pieniądze. Przykład: Somalia i porwania tankowców - za każdy jeden zapłacono miliony dolarów, żeby je odzyskać.
Podobnie jeśli strona internetowa poważnej firmy pada na jeden dzień - straty są tak duże, że reguła "nie ulegać terroryzmowi" odkładana jest na pułkę
Ergo - nic to nie da."
I o to chodzi by wszyscy tak myśleli jak Ty.
Zasada jest taka, że głośno sie mówi o tym, że nie ma negocjacji z terorystami, a milczy o tym co się negocjuje.
Ergo - nic to nie da."
I o to chodzi by wszyscy tak myśleli jak Ty.
Zasada jest taka, że głośno sie mówi o tym, że nie ma negocjacji z terorystami, a milczy o tym co się negocjuje.
A nie przyszło Ci do głowy jeden fakt że będąc w jakimś sensie anonimowym i znając własne prawa konstytucyjne i prawa innych zapisanych w tej konstytucji nie uwzględnia się odpowiedzialności zbiorowej a tym samym ( jesteś tak samo bezkarny jak bezkarni są wszyscy ) Ci co mają - posiadają - wyjście dla wyjścia bez wyjścia bo narażą się wszystkim tym co są tak naprawdę przeciw prawdzie.
Przydałby się news o ACTA, to jest teraz największe zagrożenie...
News? W kazdym wolnym kraju ktory posiada wolne media wszystkie informacje powinny zaczynac sie od opisow zamachow na wolnosc i swobody obywatelskie. Tylko pokaz mi wolne media np w Polsce. Bo to co jest, to media korporacyjne i mainstreamowe g*wno. A mowiac przewrotnie: pokaz mi jakis "wolny" kraj we wspolczesnym zniewolonym swiecie.
I o to właśnie w tym wszystkim chodzi że jest możliwość udowodnienia komuś winy ALE wina będzie tak samo współmierna jak tego co szuka tej winy, wiedząc z góry że nawet jeśli znajdzie to konkretne wyjście powstanie następne i następne itd bez końca, dlatego osoby które są przeciw jak i zza wiedzą doskonale że mają tylko jedno wyjście a możemy je ostatecznie nazwać ( PAKTEM ) o nie agresji.