Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Procesory

rozwiń
Strona główna Procesory News Nowe procesory AMD PRO Serii A dostępne dla biznesu!

Klienci powinni być zadowoleni.

Nowe procesory AMD PRO Serii A dostępne dla biznesu!

Na odbywającym się dzisiaj Canalys Channels Forum firma AMD przedstawiła pierwsze komputery wyposażone w 7 generacji procesory AMD PRO APU (znane dotychczas pod nazwą „Bristol Ridge PRO”). Procesory te zostały skonstruowane z myślą o biznesie i zapewniają zwiększoną wydajność obliczeniową i graficzną, lepszą efektywność energetyczną, a jednocześnie stanowią bezpieczną i stabilną platformę dla środowisk IT w firmach.

„W ciągu ostatnich 2 lat uczyniliśmy niesamowity postęp w segmencie klienckich urządzeń biznesowych. Od wprowadzenia pierwszej generacji w połowie 2014 roku dostawy procesorów AMD PRO zwiększyły się o ponad 45% pozwalając firmom na całym świecie uprościć swoją infrastrukturę IT z pomocą bezpiecznego, wydajnego i niezawodnego rozwiązania. — powiedział Jim Anderson, starszy wiceprezes i główny manager w dziale Computing and Graphics Business w firmie AMD. — bardzo nas cieszy fakt, że liderzy rynku PC, jak HP i Lenovo zwiększają wykorzystanie technologii AMD w swoim portfolio urządzeń klienckich.”

 

Nowe systemy komputerowe firm HP i Lenovo łączą jakość typową dla systemów biznesowych z wydajnością, stabilnością oraz niezwykłymi możliwościami obsługi audio-wideo, dzięki czemu pozwalają przedsiębiorstwom osiągnąć więcej na tak kluczowych polach, jak produktywność, zarządzanie i współpraca. Ponadto funkcje systemu Microsoft Windows 10 Pro takie jak Device Guard, Windows Hello, Biometric Security i szyfrowanie BitLocker są od razu w pełni obsługiwane.

„Jako analitycy Canalys dostrzegamy nieustannie rosnący popyt w kanale sprzedaży i firmach średniej wielkości na całym świecie na bardziej bezpieczne, niezawodne, elastyczne i efektywne kosztowo technologie. — powiedział Steve Brazier, prezes i dyrektor generalny w Canalys. — W miarę jak firmy wprzęgają cyfrowe opcje coraz głębiej w swoją działalność, ich oczekiwania względem partnerów technologicznych się zmieniają, co z kolei powoduje, że dla dostawców rozwiązań IT imperatywem staje się oferowanie produktów, które mogą od razu wpłynąć na rynek za sprawą np. innowacyjnych rozwiązań, zwiększonej wydajności i niezawodności. Te nowe komputery stacjonarne z procesorami na bazie technologii AMD zapewniają firmom możliwości sprostania najistotniejszym wyzwaniom bez poświęcania zdolności do zarządzania infrastrukturą, jej bezpieczeństwa czy stabilności.”

7 generacja procesorów AMD PRO 7 jest odpowiedzią na potrzeby firm na trzech istotnych polach:

  • Pomaga zabezpieczać wrażliwe dane oraz działanie zaufanych aplikacji za sprawą dedykowanej i zintegrowanej technologii AMD Secure Processor. Jest to ogólnosystemowe zabezpieczenie środowiska, które przejmuje i izoluje funkcje bezpieczeństwa zapewniając niezależne, sprzętowe źródło ochrony do rozruchu systemu, ochrony treści i aplikacji, a także TPM 2.0.
  • Pomaga spełnić rosnące oczekiwania użytkowników w zakresie wydajności obliczeniowej i graficznej. Procesory AMD PRO zapewniają o 14% więcej mocy obliczeniowej i o 22% graficznej przy jednocześnie o 32% lepszej efektywności energetycznej w porównaniu do 6 generacji procesorów AMD PRO.
  • Otwarty i niepowiązany z procesorem system zarządzania DASH pomaga działom IT łatwo integrować i zarządzać systemami. Nowa platforma AMD AM4 zapewnia stabilną i rozwojową infrastrukturę dla komputerów w przyszłości.

Systemy z 7 generacją procesorów:

Seria urządzeń HP EliteDesk 705 G3 jest dostępna w formie komputerów MicroTower, SFF (small-form factor) oraz MFF (mini-form factor) i zapewnia imponującą opłacalność połączoną z bezkompromisową wydajnością, ochroną i możliwościami zarządzania, dzięki czemu stanowią odpowiednie rozwiązanie dla korporacji. Komputery z serii EliteDesk są lepiej chronione dzięki funkcji HP Sure Start, która zabezpiecza konfigurację BIOS i firmowe zasady zarządzania sprzętem. Rozwiązanie to pomaga chronić systemy poprzez automatyczne wykrywanie i odzyskiwanie po uszkodzeniach lub atakach na BIOS. Komputery EliteDesk są też wyposażone w TPM 2.0, który pomaga chronić dane, a także w pełne portfolio fizycznie zabezpieczanych akcesoriów, dzięki czemu ochrona jest nawet 3-poziomowa.

 

Dodaj komentarz 2 komentarze
lewy666
lewy666 2016.10.04 21:36
no DDR4
hermanx
hermanx 2016.10.05 09:37
Piszę właśnie z takiego sff, co prawda bez amd pro na pokładzie :) Co ciekawe pentium g na podstawce 1155 z windows 7 i śmiga.
AUTOR: tomasz domański
DODANO: 03.10.2016
Tagi: procesory
Tagi producenckie: amd
Tagi modelu: amd pro serii a
ŹRÓDŁO: informacja prasowa
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 4680

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
TomTom XL 13 CEU TomTom XL 13 CEU
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Esperansa 16cali ES-1760-B Esperansa 16cali ES-1760-B
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Sony KDL-32W706B Sony KDL-32W706B
Dostępny w 12 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Move Dudek Collection Bramka Piłkarska Dla Dzieci Dd12/Ak/Mbr Move Dudek Collection Bramka Piłkarska Dla Dzieci Dd12/Ak/Mbr
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu