Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

Rozrywka

rozwiń
Strona główna Rozrywka News Inner Voices - nowy polski horror debiutuje na Steamie

Przeżyj przygodę w nastroju jak u Howarda Phillipsa Lovecrafta i Stephena Kinga.

Inner Voices - nowy polski horror debiutuje na Steamie

Budzisz się w miejscu przypominającym czyściec. Skąd tu trafiłeś i w jakim celu? Gdy pamięć zawodzi, jedyną możliwością jest podążanie za głosem, który prowadzi w głąb mrocznej krainy. Uda Ci się odkryć sekret głównego bohatera?

 

Inner Voices to tzw. pierwszoosobowa gra przygodowa z zagadkami logicznymi i elementami horroru. Rozgrywa się w krainie inspirowanej twórczością H. P. Lovecrafta, Edgara Allana Poe i Stephena Kinga. Rozwiązując kolejne zagadki, gracz stopniowo odkrywa historię głównego bohatera - Johna Blake'a. Poszukiwanie prawdy wiąże się także z koniecznością podejmowania trudnych decyzji moralnych, które z kolei wpływają na rozwój fabuły i ostatecznie wybór jednego z pięciu zakończeń.

Według informacji, które CHIP zdobył na Pyrkonie, Inner Voices jest znacznie bliższe polskiemu Layers of Fear, niż Amnesii. Zamiast atakujących nas potworów czy licznych "straszaków" typu jump scare twórcy stawiają na mroczny klimat niepokoju i fabułę, która powinna wywoływać ciarki na plecach. Koncepcja i pierwsze zalążki gry powstały w trakcie trzydniowego game jam'u, organizowanego przez Epic - twórców silnika Unreal Engine 4. Grę wydaje nowy polski wydawca Fat Dog Games. Inner Voices jest już dostępne na Steamie w promocyjnej cenie 8,99 USD.
Dodaj komentarz 2 komentarze
Gość IP: 176.126.252.* 2017.05.11 23:22
BABĘ zawsze bierze się do odwalania brudnej roboty, takiej jak np. pisanie nudnych art., czy księgowość, chandelek, etc. Czegoś, czego kto inny nie chce wziąć. One tego nie widzą! chyba nie widzą... by the way: promowanie horrorów i materiałów wywołujących strach, (strach rodzi niepewność i jest GŁÓWNYM ELEMENTEM NLP) jak w MKultra... to zwykłe szmacenie się.
Gość IP: 178.62.216.* 2017.05.12 07:24
Człowiek czyta sobie artykuł i myśli "znowu jakiś horror klasy B, z którego będzie się można pośmiać", a potem wzrok mu ląduje na komentarzach i ze śmiechu pokłada się na biurku. Po co nam horrory, jak życie dostarcza wystarczająco dużo atrakcji przyprawiających o zawał. Żeby nie było: nie uważam, że rynek gier jest ostatnio jakiś wybitny, ale wielokrotnie na Chipie dowiedziałam się o jakiejś grze, z której potem przynajmniej ubaw był, więc chociaż jednej osobie się te artykuły przydają. A co można napisać ciekawego o grze, która dopiero wychodzi? I jeszcze ta teoria spiskowa wokół strachu. Rząd Chin zamiast blokować Facebooka jak nic powinien zacząć produkować taśmowo horrory. :)
AUTOR: sylwia zimowska
DODANO: 11.05.2017
Tagi producenckie: simulation games studio
Tagi modelu: inner voices
ŹRÓDŁO: materiały prasowe
LICZBA WYŚWIETLEŃ: 1837

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Garmin Dezl 570LMT Europe (020-00033-99) Garmin Dezl 570LMT Europe (020-00033-99)
Dostępny w 8 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
FiiO E11k (e 11 k) FiiO E11k (e 11 k)
Dostępny w 15 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Plantronics Savi W420 Plantronics Savi W420
Dostępny w 5 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
AKG K 550 MKII AKG K 550 MKII
Dostępny w 22 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Bio Groom Odżywka Natural Oatmeal 355ml Bio Groom Odżywka Natural Oatmeal 355ml
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu