Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Rozrywka
rozwiń
Strona główna Rozrywka Testy Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D

Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D - Testy Chip.pl

Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D
Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D
Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D
Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D
Philips HMP7001
Philips HMP7001
Philips HMP7001
Philips HMP7001
Ocena POWER: 86
0   100
Ocena ECONO: 32
0   100
Oceń produkt: 65
0   100
Ceneo dostępny w:
1 sklepach
Sprawdź cenę

Podsumowanie o Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D

Estetyczny odtwarzacz z interfejsami HDMI 1.4,WLAN i eSATA, lecz tylko jednym złączem USB 2.0. Jest to jeden z wciąż nielicznych modeli, które odtwarzają filmy 3D. Do wad zaliczają się brak regulacji głośności i krótki kabel zasilający.

Opis Philips HMP7001 - interfejs WLAN i filmy 3D

Odtwarzacz Philips HMP7001 to urządzenie o niewielkich wymiarach i estetycznym wyglądzie, które będzie się dobrze prezentowało obok każdego telewizora. Oprócz jednego portu USB 2.0, do którego można podłączyć zewnętrzny dysk twardy lub pendrive’a, zostało ono wyposażone w czytnik kart pamięci SDHC oraz stosunkowo rzadko spotykane złącze eSATA. Interfejsy sieciowe to przewodowy Fast Ethernet (100 Mb/s) i bezprzewodowy Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n. Do złącza USB można również podłączyć klawiaturę lub mysz, oczywiście tylko gdy nie jest zajęte przez dysk lub pendrive. Ograniczony małymi gabarytami obudowy zestaw złączy multimedialnych obejmuje interfejs HDMI 1.4, optyczne cyfrowe wyjście audio oraz złącze AV typu jack, do którego można podłączyć znajdującą się w zestawie przejściówkę do wideo kompozytowego i analogowego audio (stereo – 2 × RCA). Do sterowania urządzeniem służy dość wygodny pilot na podczerwień, którego największą wadę stanowi brak klawiszy do regulacji głośności.

 

 

Nie mamy zastrzeżeń do jakości obrazu i dźwięku, nie wystąpiły również żadne problemy z płynnością w przypadku materiałów wideo Full HD. Spośród przetestowanych przez nas formatów plików jedynie pliki MOV nie były odtwarzane. Jest to za to jeden z wciąż nielicznych modeli, które radzą sobie z filmami 3D. Obsługiwane są napisy do filmów w formatach ASS, SMI, SRT, SSA, SUB i TXT, polskie znaki są prawidłowo wyświetlane. Duże zdjęcia w formacie JPG wyświetlane są szybko. Dzięki wbudowanemu klientowi UPnP i NFS można odtwarzać multimedia udostępnione w sieci lokalnej. Lista dostępnych aplikacji internetowych jest całkiem spora i obejmuje m.in. YouTube, Facebooka, Picasę i radio internetowe. Wbudowana przeglądarka internetowa jest dość wolna, a jej obsługa bez myszy i klawiatury nie ma większego sensu. Menu ekranowe cechuje prostota, a poruszanie się po nim nie sprawia problemów dzięki intuicyjnemu przypisaniu klawiszy pilota do odpowiednich funkcji. Z powodu braku jakiegokolwiek wentylatora chłodzącego komponenty, który w tym wypadku jest po prostu zbędny, urządzenie jest całkowicie bezgłośne. Przeciętny pobór mocy wynosi 5,3 W podczas wyświetlania menu (z podłączonym dyskiem USB) i 6,7 W podczas odtwarzania filmu HD. Po odłączeniu zewnętrznego dysku twardego zużycie energii spada do 3,6 W, co jest bardzo niską wartością. Za wadę tego modelu należy uznać krótki kabel zasilający o długości jedynie 110 cm.

Opisywane urządzenie Philipsa to prosty odtwarzacz wyposażony w interfejs WLAN bez żadnych problemów dekodujący większość popularnych formatów plików multimedialnych (jedyny wyjątek – pliki MOV). Wyróżnia się m.in. możliwością odtwarzania filmów 3D. Funkcja EasyLink pozwala włączać i wyłączać kompatybilny telewizor podłączony przez HDMI za pomocą pilota tego odtwarzacza.

Marek Grzybowski

Philips HMP7001

PLUSY:

Interfejs WLAN 802.11 b/g/n
Odtwarzanie filmów 3D
Urządzenie bezgłośne

MINUSY:
Brak regulacji głośności
Krótki kabel zasilający
Brak wbudowanego dysku twardego

Porównywarka produktów

Wybierz 2 lub 3 produkty do porównania

Produkt 1
Produkt 2
Produkt 3

Porównaj

Dodaj komentarz 0 komentarzy
Producent: philips
Data aktualizacji: 11.09.2012
Liczba wyświetleń: 4724
Cena: 440.00 PLN
Dostawca: Philips

Co:
Gdzie:
Kraj:
praca IT Polska njobs IT praca
vacatures IT Netherlands njobs IT vacatures
arbeit IT Deutschland njobs IT arbeit
work IT United Kingdom njobs IT jobs
Lavoro IT Italia njobs IT lavoro
Emploi IT France njobs IT emploi
trabajo IT Espana njobs IT trabajo

CENEO Kup Najtaniej
Hurom Hz Alpha Srebrny Hz-Sbe17 Hurom Hz Alpha Srebrny Hz-Sbe17
Dostępny w 7 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Beats by Dr. Dre Non Mfi Czerwony (MHE92G/A) Beats by Dr. Dre Non Mfi Czerwony (MHE92G/A)
Dostępny w 2 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Halens Pulower beżowy 55049299198 Halens Pulower beżowy 55049299198
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Redleaf Obudowa Do GoPro Dome Redleaf Obudowa Do GoPro Dome
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu