Przeglądasz: Obróbka grafiki

Gry flashowe

FaceApp rozwesela muzealne obrazy

Ilustrator Olly Gibs poszedł do Rijskmuseum w Amsterdamie. Z pomocą popularnej aplikacji postanowił zmodyfikować znane obrazy. Dodał namalowanym na nich postaciom uśmiechy. Efekty są bardzo wdzięczne. Ale narzędzie może być użyteczne nie tylko w muzeach.
Obróbka grafiki

Google prezentuje AutoDraw

AutoDraw to darmowa, przeglądarkowa aplikacja, która wykorzystuje proces uczenia maszynowego do poprawiania narysowanych w niej obrazków. Niezbyt zgrabny trójkąt przekształci w Wieżę Eiffela lub kawałek pizzy.
inemaDNG to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie w branży otwartego formatu plików filmowych Obróbka grafiki

Adobe z rekordowym przychodem

Użytkownicy mogą krytykować ceny usług w chmurze Creative Cloud, ale koniec końców i tak zasilają konta Adobe. Rok 2016 był dla twórców Photoshopa, Lightrooma, Illustratora i innych programów graficznych wyjątkowo dobry.
Obróbka grafiki

Google udostępnia Daydream VR deweloperom!

Daydream VR, czyli środowisko VR dla systemu Android zostało zaprezentowane po raz pierwszy na tegorocznej konferencji Google I/O. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy i Google w końcu przygotowało na tyle stabilną wersję SDK Daydream VR, żeby udostępnić ją deweloperom.
Obróbka grafiki

Prisma już na Androidzie!

Prisma podbiła serca użytkowników iPhone'ów kilka tygodni temu. Aplikacja przekształcająca zdjęcia w obrazy inspirowane różnymi stylami w sztuce jest już dostępna także w Google Play.